Co je to?
Vysvětlení pojmů, odborné termíny, významy slov, hesla, odpovědi na: Co je to a Co znamená...? Definice z oboru Stavebnictví

Pojmy a termíny z oboru Stavebnictví. Významy slov, definice, výrazy a hesla

V této kategorii naleznete pojmy z oblasti stavebnictví. Jedná se především o popis různých typů obydlí (různé typy bytů, domů, staveb) a o popis stavebních prvků užívaných na stavbách.

Vysvětlení pojmů ze stavebnictví - co znamenají?

Do vašich dokumentů můžete potřebovat ilustrační obrázky. K tomuto účelu doporučujeme kliparty staveb a budov, které jsou k dispozici zdarma ke stažení jako public domain. Na výběr máte z mnoha desítek motivů slavných staveb nebo abstraktních budov. Příklad motivů, které naleznete na této uvedené stránce: hrad, týpí, nemocnice, Tower Bridge, Fontána, Vítězný oblouk, Šikmá věž, Molo, Egyptské pyramidy, Eiffelovka, Hospoda, Barák, Farma, Studna, Opera Sydney, Pevnost, Zřícenina, Důl, Kovárna, Angkor Vat, Bludiště, Iglů, Skladiště, Větrný mlýn, Škola, Pagoda, Domeček, Kapitol, Kašna, Strážní věž, Eiffelova věž, Socha, Šibenice, Panelák, Stodola, Kadibudka, Ortodoxní katedrála, Továrna, Eifelovka, most, pyramida a dům.

Některé z výše uvedených obrázků staveb a budov jsou vhodné i jako omalovánky. Vybírejte z následujících obrázků k vybarvení: Budova, Kapitol, Koloseum, Maják, Továrna, Iglů, Zámeček, Hvězdárna, Kostel, Dům, Barák, Hrad a Skleník. Nebo navštivte jinou stránku s omalovánkami budov ke stažení a vytištění, na které pro změnu naleznete tyto obrázky: Hrad z písku, Budova, Hrad, Dům, Iglů, Barák, Chaloupka, Farma a Domeček. Pokud nechcete nic tisknout, můžete využít online omalovánky budov. Na výběr máte následující čtyři motivy: hrad, chaloupka, domeček a chatrč. Tyto obrázky lze vybarvovat přímo ve vašem prohlížeči, jedinou podmínkou je mít nainstalovaný a povolený flash player.