Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Fórky, černý humor, ftipy, vtípky, kameňáky, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, černý humor, ftipy, vtípky, kameňáky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, černý humor, frky o zvířatech apod.

Aforismy, moudra, moudrosti, hlášky, myšlenky, úsloví, výroky

Citáty slavných, Aforismy, moudra, moudrosti, hlášky, myšlenky, úsloví, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o manželství od různých známých osobností.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Massachusetts, Washington, Louisiana, Jižní Dakota, Texas, Utah, New Hampshire, Georgie, Connecticut, Ohio, Vermont, Tennessee, New York, Oregon, Maryland, Severní Dakota, Wisconsin, Havaj, Nové Mexiko, Michigan, Rhode Island, New Jersey, Maine, Pensylvánie, Nevada atd.

Klíčová slova: zeměpis, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Onlinovky zdarma, Cestování do USA, Wallpapers na plochu PC, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma, Aktuální počasí, srážky, meteoradar, výukové pomůcky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší zeměpisné kvízy

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zkratky, matematika, sport, kultura, cestování, filozofie, příroda, hardware, technika, stavebnictví, latina, školství, věda, počítače, psychologie, různé, nemoce, materiály, nástroje, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, účetnictví, fyzika, internet atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, jak převést, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat, v čem upravit, kterak editovat následující typy souborů: dokumenty, video soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, grafiku, písma, fonty, komprimace dat, systémové soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Barbie hry, Adventury, Deskovky, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Hry s koňmi, online html5 hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Keywords:školství, Online zeměpisné testy zdarma, Nejlepší online hry zdarma, zajímavosti, Lady Gaga, Dopravní značení, V, odkaz, Puzzle online, pro dospělé, URL, Staré hry online

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak vytvořit, jak otevřít, jak přehrát, jak převést, v čem upravit, kterak editovat, jak konvertovat, čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet následující typy souborů: písma, fonty, dokumenty, grafiku, internet a web, konfigurační soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, koncovky souborů, spustitelné soubory apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Iowa, Massachusetts, Delaware, Michigan, Kalifornie, New Hampshire, Jižní Dakota, Nové Mexiko, Georgie, Connecticut, Pensylvánie, Kentucky, Minnesota, Mississippi, Tennessee, Louisiana, Havaj, Wisconsin, Wyoming, Rhode Island, Oklahoma, Nevada, Severní Karolína, Aljaška, Colorado atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, historie, herectví, herci a herečky, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, politici, záliby, fikce a fantasy, školství, osobnosti, sport, mytologie, přezdívky, státní správa, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Dopravní značky, Pozadí na PC ke stažení, Sexy Heidy Klum, Vánoční web, Online web Hry zdarma bez registrace, Seznam vlajek amerických států, Živý vánoční stromeček, weby, pro děti, tipy, webovky

Aforismy, výroky, přísloví, bonmoty, rčení, motta, myšlenky

Citáty slavných osobností, Aforismy, výroky, přísloví, bonmoty, rčení, motta, myšlenky, z kategorií citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o víře od různých známých osobností.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Pozadí na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Pozadí na plochu PC. vhodné pro tablet, mobilní telefon, ultrabook, PC, phablet, obrazovka počítače, notebook, mobil, displej, smartphone, počítač a pro operační systémy Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows XP, Mac, FreeBSD, Android, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, hudební tapety, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, letadla, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, motorky, motocykly, voda a bubliny, příroda, krajina, zvířata, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, rostliny, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 375x667, 1920x1200, 320x568, 1600x1200, 360x720, 2560x1600, 360x640, 2160x3840, Full HD 1080x1920, hi res 2560x1920, 1920x1280, 1280x768, 854x480, 2560x1440 atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Nejlepší online hry zdarma, Vše o Vánocích, Catherine Bell, zdarma, Státy a jejich prapory, Obrázky, kliparty, Přání a blahopřání, A, Super online flash hry, cestování

Aforismy, výroky, přísloví, bonmoty, rčení, motta, myšlenky

Citáty slavných osobností, Aforismy, výroky, přísloví, bonmoty, rčení, motta, myšlenky, z kategorií citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o víře od různých známých osobností.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Pozadí na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Pozadí na plochu PC. vhodné pro tablet, mobilní telefon, ultrabook, PC, phablet, obrazovka počítače, notebook, mobil, displej, smartphone, počítač a pro operační systémy Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows XP, Mac, FreeBSD, Android, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, hudební tapety, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, letadla, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, motorky, motocykly, voda a bubliny, příroda, krajina, zvířata, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, rostliny, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 375x667, 1920x1200, 320x568, 1600x1200, 360x720, 2560x1600, 360x640, 2160x3840, Full HD 1080x1920, hi res 2560x1920, 1920x1280, 1280x768, 854x480, 2560x1440 atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: F, V, Seznam vlajek měst České republiky, Kliparty zdarma, zábava, Gábina Partyšová, humor, Přehled zkratek a akronymů, odkazy, Online biografie, životopisy osobností, Tapety na plochu počítače, kuriozity, Ashanti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dědictví: Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Další odkazy:

Charisma Carpenter
Odkazy na partnerské weby
Matsushima Nanako
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Wallpapers na plochu moře a oceán
Doporučené internetové odkazy
Tara Reid
Zajímavé webové stránky
Omalovánky - dinosauři
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Julia Stiles

Děkujeme vám za vaši návštěvu.