Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Wallpapery na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. jsou vhodná pro monitor, počítač, PC, mobil, phablet, notebook, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, displej a pro operační systémy Mac, macOS, Windows 98, Java ME, Windows Me, Chrome OS, OSX, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 7. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, free wallpapers, zvířata, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, motorky, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, ptáci, květiny, fantasy, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 750x1334, 1080x1920, 3200x1800, 2560x1600, 800x1280, 2048x1536, 2560x1440, 800x600, 1280x960, 1536x2048, 1280x720, 375x667, 2560x2048, 360x640, 1080x1800, 1152x1920 atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, nemoce, technika, chemie, zkratky, fyzika, literatura, nástroje, český jazyk, zločin a právo, latina, psychologie, počítače, nápoje, matematika, cestování, náboženství a křesťanství, stavebnictví, internet, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, politika, školství, účetnictví atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, webové stránky, Americké federální vlajky, ú, Britney Spears, internet, H, internetové stránky, Obrázky k vybarvení, Stručný encyklopedický slovník, cestování, Hry pro dívky online, zdarma

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, filozofie, školství, národnost, rodinné vztahy, mytologie, historie, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, zločin a právo, státní správa, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, vlastnosti, lékařství, politici, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Keywords:webovky, Nejhranější hry online, Nejlepší tapety na plochu zdarma, výukové pomůcky, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, multimédia, linky, Přehled přípon a koncovek souborů, Chelsea Football Club England, URL, Vlajky států a zemí světa, humor

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Ftipy, vtipy, kameňáky, černý humor, vtípky, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, kameňáky, černý humor, vtípky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Němcích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O ženách, O Windows apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Sportovní, Pro dívky, Karetní, Strategie, Oddechové, Bojové online gamesy, Klasické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Závodní, Vánoční online hry, Logické a podobně.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: Online testy zdarma, odkazy, pro dospělé, Vtipy, info, pro děti, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Charlize Theron, Prapory českých měst, zadarmo, F, Nejlepší zeměpisné kvízy

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, vlastnosti, věda, mytologie, sport, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, přezdívky, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, poruchy, křesťanství, profese a zaměstnání, historie, školství, Spisovatelé a básníci, národnost atd.

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na plochu počítače

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro phablet, mobilní telefon, monitor, smartphone, mobil, ultrabook, PC, displej, počítač, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows NT, Linux Mint, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Windows Me, OSX, macOS, SUSE Linux, Chrome OS, Android. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, fraktály, flóra, stromy, hmyz a pavouci, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, sportovní a závodní auta, ptáci, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, Formule 1, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1080x1800, 854x480, 1600x1200, 1280x768, 2560x1440, 3200x1800, 1200x1920, 360x720, 1440x960, 2560x2048, 1152x864, 1024x600, 1280x960, 1920x1440, 2048x1080, 1600x2560 atd.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Vánoční online hry, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, parkování - parkovačky, Sportovní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Logické, Karetní, Závodní, Pro dívky, Střílečky a podobně.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Aljaška, Jižní Dakota, Iowa, Kansas, Nevada, Pensylvánie, Severní Karolína, Georgie, Rhode Island, Wisconsin, Alabama, Maine, Nebraska, Arizona, Montana, Louisiana, Ohio, Jižní Karolína, New Jersey, Kalifornie, Vermont, Oregon, Minnesota, Wyoming, Idaho, Texas atd.

Super online kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: weby, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Wallpapery na PC ke stažení, Online omalovánky, Staré hry online, počítače, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Texty blahopřání, Wallpapers na plochu počítače, Biografie slavných osobností, Vánoční web

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Nej hry online, F, odkaz, Nejlepší hry pro dívky, F, Poker card game, Přehled státních vlajek států světa, zajímavosti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, volný čas, hyperlinky, zeměpis, Obrázky k svátku, obrázková přání, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Smůla: Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Další odkazy:

Celebrity Tara Reid
Zajímavé webové stránky
Puzzle online
Odkazy na zajímavé weby
Luis Suárez
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Charlize Theron
Tipy na Partnerské weby
Pizza, ingredience, druhy, recepty
Odkazy na užitečné webové stránky
Rihanna

Děkujeme vám za vaši návštěvu.