Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Tipy na zajímavé weby, zábava, důležité informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, obecné zkratky, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, týmy NHL, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, hudební zkratky, geocaching, země EU, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Závody aut, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Adventury, Strategie, Bojové hry, Akční hry, Animace, Střílečky a tak dále.

Síť, zábava, důležité informace

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Onlinovky zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Visit New York city, výukové pomůcky, Dopravní značení, hyperlinky, Sexy Matsushima Nanako, Státní prapory všech zemí, Vlajky států USA, školství, zábava

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Keywords:cestování, pro dospělé, Kliparty zdarma, odkaz, Obrázky ke stažení na plochu, zdroje informací, multimédia, kuriozity, Britney Spears, Ilustrace, obrázky, webové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Informace, zábava, důležité informace

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v PC, phablet, počítač, displej, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, notebook, mobilní telefon, tablet, monitor a pro operační systémy Slackware, Windows 2000, Android, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, macOS, Windows 10, Windows 98, Windows Me, BlackBerry OS. Wallpapery na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, velkoměsta a noční život, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, zvířata, free wallpapers, sportovní wallpapery, nature - příroda, motorky, ptáci, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci. Zvolte si z rozměrů širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 1600x1200, 2560x2048, 750x1334, 1280x960, 800x600, 1200x1920, 360x720, 1024x600, 1152x864, 1920x1200, 1280x768, 2048x1080, 1280x1024, 375x667 atd.

Ftipy, kameňáky, vtípky, vtipné texty, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, vtípky, vtipné texty, vtipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O mužích, O zvířátkách, O ekonomech, Frky ze života, O ženách, O Somálcích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Windows apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Full HD tapety na PC zdarma, Vlajky amerických států USA, Wayne Rooney, webovky, R, Seznam vlajek měst České republiky, Svátky, jmeniny, kalendář, zeměpis, Online adventní magazín, Hry pro dívky online, Obrázky na plochu počítače

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Závodní, Karetní, Sportovní, Pro dívky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Klasické, parkování - parkovačky a podobně.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kameňák, Striezelmarkt, Kavkazská jedle, Vánoční svícen, Svíčky, Obrazovka, Jarmark, Vánoční kaktus, Vánoční stromek, Sněhulák, Řetězy, Silvestr, Dárky, Vídeň, Vánoční tapety, Vánoční stromeček, Adventní svícen, Rumové řezy, Strom, Samolepky, Anglicky, Šišky, Bramborový salát, K Vytištění, K Vytisknutí, Přáníčko, Text, Vánoční trhy, Francouzsky, Omalovánky, Štědrý den apod.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, info, Nejhranější hry online, Desktop computer wallpapers, linky, Online hry zdarma, Webové online testy zdarma, Sexy Halle Berry, volný čas, humor, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Auta a závodní, Střílecí hry, online html5 hry, Adventury, Deskovky, Barbie hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Omalovánky, Hannah Montana, Akční gamesky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, zajímavosti, URL, F, Dopravní značky, Celebrity Kate Winslet, tipy, zadarmo, Biografie známých osobností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vlajky států Oceánie, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Smrt: Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Tak takhle se drží škorpión!

Další odkazy:

Omalovánky a vymalovánky
Doporučené odkazy
Isla Fisher
Zajímavé webové stránky
FC Barcelona
Naše tipy na užitečné weby
Alicia Keys
Linky na partnerské weby
Cristiano Ronaldo
Odkazy na partnerské weby
Online tetris hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.