Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, okresy České republiky, hudební zkratky, měny, vojenské hodnosti, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, geocaching, fyzikální jednotky apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: latina, materiály, fyzika, filozofie, jídlo, počítače, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, chemie, software, český jazyk, cestování, věda, rostliny, nástroje, ekonomie a ekonomika, literatura, bankovnictví, technika, zločin a právo, politika, účetnictví, stavebnictví, příroda atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, URL, V, Fotografie Alicia Keys, zeměpis, Stručný slovník pojmů a termínů, tipy, Biografie Heidy Klum, zábava, humor, Ilustrační obrázky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, stavby, zelenina, láska, hudba, nástroje a přístroje, hmyz, květiny, věda, mapy, náboženství, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, rostliny, muži, sport, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, halloween, auta, symboly, Vánoce a Advent atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, kterak editovat, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak importovat, jak spustit, jak převést, jak vytvořit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: internet a web, koncovky souborů, hudební audio soubory, obrazy disků, písma, fonty, dokumenty, video soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, systémové soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministři, Skladatel, Rakousko-Uhersko, Esejista, Antropolog, Starověký Egypt, Filozof, Novinář, Vládce, Královna, Malíř, Sci-fi, Prezidenti, Architekt, Státník, Slovák, Olympijský vítěz, HIV pozitivní, Prezidenti ČR, Generalissimus, Mluvčí, Maršál, Režisér, Slováci, Trenérka, Normalizace, Zpěvák, Zlatý slavík, Dallas Stars, Prezidenti USA, Prezident USA, New York Rangers, NHL, Podnikatel, AIDS, Historik apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Logické hry, Farmářské hry, Střílecí hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Barbie hry, Hry s koňmi, Deskovky, Adventury, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry apod.

Keywords:F, Tapety na plochu počítače, počítače, odkazy, Tapety na plochu jídlo, Vlajky států a zemí světa, Online zeměpisné testy zdarma, weby, Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, cestování, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Colorado, Severní Dakota, Massachusetts, Nevada, New Hampshire, Connecticut, Severní Karolína, Florida, Tennessee, Jižní Dakota, Maryland, Kansas, New York, Minnesota, Louisiana, Idaho, Illinois, Oregon, Aljaška, Michigan, Indiana, Kalifornie, Arizona, Delaware, New Jersey atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Informace, cestování, hry, zábava

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Wyoming, Illinois, Alabama, Vermont, Kalifornie, Ohio, Georgie, New Hampshire, Maine, Indiana, Oregon, Arkansas, Texas, Florida, Severní Dakota, Colorado, Tennessee, Utah, Nové Mexiko, Louisiana, Connecticut, Aljaška, Nevada, Pensylvánie, Delaware, Nebraska atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Klíčová slova: multimédia, zajímavosti, Hry pro dívky online, Flags of the world countries, Přehled přípon a koncovek souborů, Online adventní magazín, odkaz, United Kingdom, Hry pro kluky, zadarmo, A, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Počítačové tapety pro Windows - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro phablet, PC, obrazovka počítače, ultrabook, počítač, notebook, smartphone, tablet, mobil, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 98, OSX, Windows 2000, Slackware, BlackBerry OS, FreeBSD, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Android. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, sportovní a závodní auta, nature - příroda, motorky, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, zvířata, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 2560x1920, 768x1024, 1152x1920, 800x1280, 2048x1080, 1920x1080, 1280x800, 320x568, 2560x1600, HD 1280x720, 1280x768, 750x1334, 800x600, 1080x1920, 1280x960, 1800x1440 atd.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Anekdoty, kameňáky, vtípky, vtipy, ftipy, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, kameňáky, vtípky, vtipy, ftipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné citáty, anekdoty o politice, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Vtípky, kameňáky, vtipné texty, vtipy, černý humor, frky

Zkuste vypnout! Vtípky, kameňáky, vtipné texty, vtipy, černý humor, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O Windows, O škole, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O mužích, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O důchodcích, O ekonomech, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Frky ze života apod.

Klíčová slova: R, Stručný encyklopedický slovník, Přehled formátů souborů, Lady Gaga, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázky krásných sexy žen., Vlajky spojených států amerických, volný čas, info

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Počítačové tapety pro Windows - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Počítačové tapety pro Windows. jsou vhodná pro phablet, PC, obrazovka počítače, ultrabook, počítač, notebook, smartphone, tablet, mobil, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 98, OSX, Windows 2000, Slackware, BlackBerry OS, FreeBSD, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Android. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako ptáci, sportovní a závodní auta, nature - příroda, motorky, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, zvířata, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 2560x1920, 768x1024, 1152x1920, 800x1280, 2048x1080, 1920x1080, 1280x800, 320x568, 2560x1600, HD 1280x720, 1280x768, 750x1334, 800x600, 1080x1920, 1280x960, 1800x1440 atd.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky. Naleznete zde Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, sport, křesťanství, rodinné vztahy, historie, státní správa, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, nadpřirozené osoby, psychologie, podnikání a podnikatelé, školství, poruchy, lékařství, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, filozofie, umělci atd.

Klíčová slova: internet, zdroje informací, Super online flash hry, linky, Super online hry zdarma, Úspory vody, tepla, eletřiny, webovky, Wallpapers na PC, Dopravní značky, výukové pomůcky, Přehled zkratek a akronymů, webové stránky, Vlajka Hondurasu, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Další odkazy:

Recepty na vánoční pokrmy nejen pro Štědrý večer
Doporučené odkazy
Manchester United F.C.
Partnerské internetové stránky
Sexy Jennifer Lopez
Odkazy na partnerské weby
Juventus F.C. - klub sepak bola
Naše tipy na zajímavé stránky
Arsenal Football England
Tipy na Partnerské weby
Rihanna

Děkujeme vám za vaši návštěvu.