Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Maryland, Colorado, Maine, Montana, Alabama, New Hampshire, Illinois, Vermont, Severní Dakota, Západní Virginie, Jižní Karolína, Havaj, Massachusetts, Florida, Iowa, Missouri, Jižní Dakota, Kansas, Ohio, Michigan, Severní Karolína, Nové Mexiko, Delaware, Washington, Connecticut, Virginie atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: pro dospělé, hyperlinky, Vlajky států a zemí světa, Skvělé hry online zdarma, Gambling, betting, internet, tipy, odkaz, Bacará, školství, odkazy, Full HD wallpapery ke stažení, Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, země východní Asie apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Obrázky ke stažení - tapety na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. lze použít v displej, notebook, mobil, obrazovka počítače, počítač, monitor, mobilní telefon, PC, tablet, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Lubuntu, Android, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, SUSE Linux, Chrome OS, Windows 7, Windows 10, Windows 98, Red Hat Linux, macOS. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: hudební tapety, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, wallpapery, letadla, operační systémy, Windows, rostliny, noční města, sportovní pozadí, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, květiny, kytky, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, zvířata, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 393x786, 1920x1200, 375x812, 360x760, 2560x1440, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1440x960, 768x1024, 1024x768, 1200x1920, 360x640, 1080x1800, 1536x2048, hi res 2560x1920, Full HD 1080x1920 atd.

Informace, inspirace pro volný čas

Motta, rčení, moudra, hlášky, bonmoty, výroky, aforismy

Slavné citáty, Motta, rčení, moudra, hlášky, bonmoty, výroky, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o penězích, přísloví o naději, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Wallpapers na PC ke stažení - pozadí na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, mobil, obrazovka počítače, smartphone, tablet, notebook, phablet, displej, PC, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Linux Ubuntu, Android, Microsoft Windows 8, OSX, Microsoft Windows Vista, Windows Me, BlackBerry OS, Windows 95, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, velkoměsta a noční život, free wallpapers, motorky, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, flóra, stromy, ptáci, fraktály, nature - příroda, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, fantasy, Formule 1, Rally, závody aut. Mnoho verzí a velikostí jako HD 1280x720, 1680x1050, 1920x1080, 640x480, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 1280x800, 1920x1280, 800x1280, 2560x2048, 412x846, 393x786, 1280x854, 4800x1200, 375x812, 1536x2048 atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Keywords:Kliparty zdarma, weby, Státní prapory, Superhry a hry online zdarma, Zdarma ke stažení, F, Seznam souborových přípon, výukové pomůcky, Neoficiální stránky o městu Plzeň, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky ke stažení, webovky

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako národnost, sport, umělci, herectví, herci a herečky, poruchy, věda, žurnalisté a novináři, Spisovatelé a básníci, filozofie, lékařství, přezdívky, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, politici, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, vlastnosti, mytologie atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země východní Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Afriky, Antarktidy apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: zajímavosti, Free game online hry, Hry pro kluky, Best web page, Super online hry zdarma, volný čas, zeměpis, Gillian Anderson, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Nejlepší školní testy a kvízy, Online hry zdarma, multimédia

Free game online hry

Zkuste free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Bojové hry, Logické hry, Akční hry, Střílečky, Pro dívky, Hry pro děti, Animace, Postřehové hry, Závody aut, Adventury, Strategie, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Karetní hry a tak dále.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Vtipy, vtipné texty, fóry, fórky, frky, vtípky

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, fóry, fórky, frky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, vtipné citáty, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech apod.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Dopravní značky, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, V, Vlajky měst České republiky, V, Christina ricci, pro děti, Super online hry zdarma, zdroje informací

Free game online hry

Zkuste free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: webové stránky, M, Databáze osobností Kdo je to?, Seznam vlajek amerických států, zábava, Sexy Denise Richards, Online adventní magazín, info, Stručný encyklopedický slovník, Slovník pojmů Co je to?, humor, Online zeměpisné testy zdarma, Wallpapers na plochu, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Karty: Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Další odkazy:

CelebrityRie Miyazawa
Odkazy na užitečné webové stránky
Nádherná Angelina Jolie
Odkazy na zajímavé weby
Brooke Burke
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Slovakia, Croatia, Czechia
Naše tipy na zajímavé stránky
Milla Jovovich
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Mariah Carey

Děkujeme vám za vaši návštěvu.