Co je to?
Vysvětlení pojmů, odborné termíny, významy slov, hesla, odpovědi na: Co je to a Co znamená...? Definice z oboru Materiály

Pojmy a termíny z oboru Materiály. Významy slov, definice, výrazy a hesla

Tato kategorie obsahuje pojmy z oblasti materiálů. Jedná se o směsici různých termínů z oděvního průmyslu, stavebnictví i z oblasti hardware mobilních telefonů.

Co znamenají různé druhy materiálů?

V této sekci se můžete dozvědět co znamenají různé materiály a suroviny, čím se vyznačují, jak se vyrábí a z čeho jsou tvoře. V této kategorii se nachází vysvětlení slov a definice následujících pojmů a termínů z oblasti materiálů a surovin: Lýko, Viskóza, Alpaka, Mikrovlákno, Pedig, Softshell, Linon, Dural, Mikroplyš, Nefrit, Useň, Akryl, Ekokůže, Orgonit, Spandex, Velur, Kašmír, Lamino, Nylon, Šungit, Alabastr, Nubuk, Marmoleum, Bentonit, Dýha, Lazura, Eternit, Funkční prádlo, Satén, Keramika, Líná pěna, Smalt, Ratan, Pemza, MDF deska, Žerzej, Bílé zlato, Duté vlákno, Fleece, Goretex, Kepr, Křišťál, Koudel, Suchý beton, Gorilla glass, Perkál, Umakart, Krepdešín, Bronz, Granit, Pašmína, Chirurgická ocel, Šelak, Linoleum, Molitan, Juta, Karbon, Žula, Šindel, Plast, Taklon, Kaolin, Mramor.