Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Co je to Gorilla glass? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Gorilla glass?

Gorilla glass je druh tenkého a plochého skla vyznačujícího se vysokou odolností. Sklo Gorilla Glass je netoxické a má řadu výhod, díky kterým se využívá například jako krycí sklo displejů. Je pevné a velmi odolné vůči poškrábání. Povrch je kvalitní a pro základní použití ho není potřeba dále upravovat.
Gorilla Glass nabízí i speciální úpravu proti zašpinění nebo působení tekutin, což je velkou předností především u dotykových displejů. Využití je široké, Gorilla Glass najdete nejen u tabletů, telefonů a dalších dotykových zařízení, ale i u televizních přijímačů.


Co je to Gorilla glass? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Gorilla glass patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: informace, termín, odborný výraz, formulace, Materiály, význam slova, slovo, terminus technicus, význam, popis, slovník, Gorilla glass, co je to Gorilla glass?, terminologie, wiki, definice pojmu, význam pojmu, názvosloví


Pojem Gorilla glass je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gorilla glass ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Gorilla glass ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Gorilla glass ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Gorilla glass ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Gorilla glass na Youtube

Vyhledat termín Gorilla glass ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Gorilla glass například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Gorilla glass? resp. co přesně znamená slovo Gorilla glass? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gorilla glass, odpověď na dotaz co je to Gorilla glass?. Víte např. kdo to je Martin Dorazín? Znáte a víte kdo je Donchuán? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.