Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Co je to Gorilla glass? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Gorilla glass?

Gorilla glass je druh tenkého a plochého skla vyznačujícího se vysokou odolností. Sklo Gorilla Glass je netoxické a má řadu výhod, díky kterým se využívá například jako krycí sklo displejů. Je pevné a velmi odolné vůči poškrábání. Povrch je kvalitní a pro základní použití ho není potřeba dále upravovat.
Gorilla Glass nabízí i speciální úpravu proti zašpinění nebo působení tekutin, což je velkou předností především u dotykových displejů. Využití je široké, Gorilla Glass najdete nejen u tabletů, telefonů a dalších dotykových zařízení, ale i u televizních přijímačů.


Co je to Gorilla glass? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gorilla glass s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Gorilla glass se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: Materiály, názvosloví, pojem, termín, lexikon, informace, synonymum, slovník, vysvětlení, přesný výraz, heslo, odborné názvosloví, formulace, odborný výraz, význam, terminologie, co to je, přesný význam


Pojem Gorilla glass je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Gorilla glass v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Gorilla glass ve vyhledávači Qwant

Najít termín Gorilla glass na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gorilla glass ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Gorilla glass ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Gorilla glass ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Gorilla glass ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Gorilla glass například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Gorilla glass? resp. co znamená Gorilla glass? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gorilla glass, odpověď na dotaz co je to Gorilla glass?. Víte např. kdo to je Francis Crick? Znáte a víte kdo je Lhář? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Gorilla glass i v jiných kategoriích (než Materiály). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.