Co je to?
Definice výrazu, termínu Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Co je to Gorilla glass? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Gorilla glass?

Gorilla glass je druh tenkého a plochého skla vyznačujícího se vysokou odolností. Sklo Gorilla Glass je netoxické a má řadu výhod, díky kterým se využívá například jako krycí sklo displejů. Je pevné a velmi odolné vůči poškrábání. Povrch je kvalitní a pro základní použití ho není potřeba dále upravovat.
Gorilla Glass nabízí i speciální úpravu proti zašpinění nebo působení tekutin, což je velkou předností především u dotykových displejů. Využití je široké, Gorilla Glass najdete nejen u tabletů, telefonů a dalších dotykových zařízení, ale i u televizních přijímačů.


Co je to Gorilla glass? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Gorilla glass můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Gorilla glass je v sekci materiály

Klíčová slova: formulace, materiály, přesný význam, názvosloví, co to je, co znamená, lexikon, odborný výraz, definice pojmu, terminologie, materiály, termín, definice, přesný výraz, popis, vysvětlení, terminus technicus, slovo


Pojem Gorilla glass je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Gorilla glass ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Gorilla glass ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Gorilla glass ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Gorilla glass na Youtube

Zkusit najít pojem Gorilla glass ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Gorilla glass ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gorilla glass například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Gorilla glass? resp. jaký je význam slova Gorilla glass? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gorilla glass, odpověď na dotaz co je to Gorilla glass?. Víte např. kdo to je Fidel Castro? Znáte a víte kdo je Homouš? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je materiály. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.