Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Co je to Gorilla glass? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Gorilla glass?

Gorilla glass je druh tenkého a plochého skla vyznačujícího se vysokou odolností. Sklo Gorilla Glass je netoxické a má řadu výhod, díky kterým se využívá například jako krycí sklo displejů. Je pevné a velmi odolné vůči poškrábání. Povrch je kvalitní a pro základní použití ho není potřeba dále upravovat.
Gorilla Glass nabízí i speciální úpravu proti zašpinění nebo působení tekutin, což je velkou předností především u dotykových displejů. Využití je široké, Gorilla Glass najdete nejen u tabletů, telefonů a dalších dotykových zařízení, ale i u televizních přijímačů.


Co je to Gorilla glass? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Gorilla glass se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: Materiály, Gorilla glass, názvosloví, Materiály, přesný význam, heslo, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, terminus technicus, vysvětlení, lexikon, co je to Gorilla glass?, formulace, co znamená, pojem, popis


Pojem Gorilla glass je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Gorilla glass

Hledat pojem Gorilla glass ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gorilla glass ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Gorilla glass na Google.cz

Hledat slovo Gorilla glass ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Gorilla glass ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gorilla glass ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Gorilla glass například ve Wikipedii, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Gorilla glass? resp. jaký je význam pojmu Gorilla glass? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gorilla glass, odpověď na dotaz co je to Gorilla glass?. Víte např. kdo to je Archanděl Gabriel? Znáte a víte kdo je Donchuán? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.