Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Gorilla glass. Co znamená pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Co je Gorilla glass?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Gorilla glass?

Gorilla glass je druh tenkého a plochého skla vyznačujícího se vysokou odolností. Sklo Gorilla Glass je netoxické a má řadu výhod, díky kterým se využívá například jako krycí sklo displejů. Je pevné a velmi odolné vůči poškrábání. Povrch je kvalitní a pro základní použití ho není potřeba dále upravovat.
Gorilla Glass nabízí i speciální úpravu proti zašpinění nebo působení tekutin, což je velkou předností především u dotykových displejů. Využití je široké, Gorilla Glass najdete nejen u tabletů, telefonů a dalších dotykových zařízení, ale i u televizních přijímačů.


Co je to Gorilla glass? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Gorilla glass. Co znamená pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Gorilla glass se nachází v kategorii materiály

Klíčová slova: co znamená, slovník, přesný význam, heslo, význam pojmu, terminologie, co to je, slovo, materiály, termín, Gorilla glass, přesný výraz, lexikon, co je to Gorilla glass?, pojem, odborný výraz, terminus technicus, wiki


Pojem Gorilla glass je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Gorilla glass na Google obrázcích

Hledat pojem Gorilla glass ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Gorilla glass ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Gorilla glass ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gorilla glass ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Gorilla glass na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Gorilla glass například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená slovo Gorilla glass? resp. co znamená Gorilla glass? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gorilla glass, odpověď na dotaz co je to Gorilla glass?. Víte např. kdo to je Emilia Clarke? Znáte a víte kdo je Čuňák? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci materiály. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie materiály, modřín, gorilla glass, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.