Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Co je to Gorilla glass? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Gorilla glass

Gorilla glass je druh tenkého a plochého skla vyznačujícího se vysokou odolností. Sklo Gorilla Glass je netoxické a má řadu výhod, díky kterým se využívá například jako krycí sklo displejů. Je pevné a velmi odolné vůči poškrábání. Povrch je kvalitní a pro základní použití ho není potřeba dále upravovat.
Gorilla Glass nabízí i speciální úpravu proti zašpinění nebo působení tekutin, což je velkou předností především u dotykových displejů. Využití je široké, Gorilla Glass najdete nejen u tabletů, telefonů a dalších dotykových zařízení, ale i u televizních přijímačů.


Co je to Gorilla glass? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Gorilla glass s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Gorilla glass se nachází v kategorii materiály

Klíčová slova: význam, význam slova, odborné názvosloví, formulace, co to je, wiki, materiály, co znamená, přesný význam, slovník, informace, význam pojmu, odborný výraz, co je to Gorilla glass?, vysvětlení, materiály, heslo, lexikon


Pojem Gorilla glass je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gorilla glass ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Gorilla glass ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gorilla glass ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Gorilla glass ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Gorilla glass ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Gorilla glass ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gorilla glass například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Gorilla glass? resp. jaká je definice termínu Gorilla glass? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gorilla glass, odpověď na dotaz co je to Gorilla glass?. Víte např. kdo to je Neteř? Znáte a víte kdo je Sviňák? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než materiály). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.