Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Co je to Gorilla glass? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Gorilla glass?

Gorilla glass je druh tenkého a plochého skla vyznačujícího se vysokou odolností. Sklo Gorilla Glass je netoxické a má řadu výhod, díky kterým se využívá například jako krycí sklo displejů. Je pevné a velmi odolné vůči poškrábání. Povrch je kvalitní a pro základní použití ho není potřeba dále upravovat.
Gorilla Glass nabízí i speciální úpravu proti zašpinění nebo působení tekutin, což je velkou předností především u dotykových displejů. Využití je široké, Gorilla Glass najdete nejen u tabletů, telefonů a dalších dotykových zařízení, ale i u televizních přijímačů.


Co je to Gorilla glass? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gorilla glass. Co znamená odborný pojem Gorilla glass z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Gorilla glass se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: pojem, názvosloví, Gorilla glass, slovník, wiki, informace, co to je, synonymum, terminologie, co znamená, význam, definice pojmu, význam pojmu, přesný výraz, lexikon, terminus technicus, odborné názvosloví, význam slova


Pojem Gorilla glass je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Gorilla glass

Vyhledat heslo Gorilla glass ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Gorilla glass na Google.cz

Hledat výraz Gorilla glass ve Wikislovníku

Najít termín Gorilla glass ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Gorilla glass ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Gorilla glass na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Gorilla glass například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Gorilla glass? resp. jaká je definice termínu Gorilla glass? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gorilla glass, odpověď na dotaz co je to Gorilla glass?. Víte např. kdo to je Polyglot? Znáte a víte kdo je Ubožák? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je materiály. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.