Co je to?
Odborný výraz, definice slova Katalogový podvod. Co znamená slovo Katalogový podvod z kategorie Právo?

Co je Katalogový podvod?

Co znamená pojem, definice termínu Katalogový podvod?

Katalogový podvod je druh klamavého obchodního jednání, které vede k uzavření smlouvy. Toto uzavření smlouvy je neúmyslné a je sjednáno na základě mylného vysvětlení, kdy je zneužit omyl podvedeného ve prospěch podvodné katalogové firmy.
Katalogový podvod bývá zaměřen na menší podnikatele, kteří se neumějí účinně bránit. Většinou se jedná o nabídku nějaké předražené služby, např. internetového katalogu.


Co je to Katalogový podvod? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Katalogový podvod. Co znamená slovo Katalogový podvod z kategorie Právo?

Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Text vytvořen pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Katalogový podvod patří do kategorie právo

Klíčová slova: právo, popis, definice, právo, význam slova, termín, co to je, slovník, slovo, názvosloví, lexikon, odborný výraz, informace, přesný výraz, pojem, terminologie, odborné názvosloví, wiki


Pojem Katalogový podvod je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Katalogový podvod? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Katalogový podvod je klamavá obchodní praktika směřující k neúmyslnému uzavření obchodně-závazkového vztahu ze strany osloveného jeho uvedením v omyl a následným využitím tohoto omylu podvodnou katalogovou (adresářovou) firmou k jejímu neoprávněnému obohacení.

Pro více informací o heslu Katalogový podvod zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Katalogový podvod ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Katalogový podvod na Youtube

Najít slovo Katalogový podvod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Katalogový podvod ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Katalogový podvod na Google obrázcích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Katalogový podvod ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Katalogový podvod například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Katalogový podvod? resp. jaká je definice slova Katalogový podvod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Katalogový podvod, odpověď na dotaz co je to Katalogový podvod?. Víte např. kdo to je Simona Babčáková? Znáte a víte kdo je Věra Vlková? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než právo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie právo, Soudce, katalogový podvod, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.