Co je to?
Výraz, termín, definice slova Katalogový podvod. Co znamená odborný pojem Katalogový podvod z kategorie Právo?

Co je to Katalogový podvod? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Katalogový podvod?

Katalogový podvod je druh klamavého obchodního jednání, které vede k uzavření smlouvy. Toto uzavření smlouvy je neúmyslné a je sjednáno na základě mylného vysvětlení, kdy je zneužit omyl podvedeného ve prospěch podvodné katalogové firmy.
Katalogový podvod bývá zaměřen na menší podnikatele, kteří se neumějí účinně bránit. Většinou se jedná o nabídku nějaké předražené služby, např. internetového katalogu.


Co je to Katalogový podvod? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Katalogový podvod. Co znamená odborný pojem Katalogový podvod z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Katalogový podvod se nachází v kategorii právo

Klíčová slova: popis, právo, pojem, heslo, termín, vysvětlení, definice, co to je, terminus technicus, právo, informace, přesný výraz, význam slova, co znamená, přesný význam, odborné názvosloví, význam, formulace


Pojem Katalogový podvod je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Katalogový podvod?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Katalogový podvod je klamavá obchodní praktika směřující k neúmyslnému uzavření obchodně-závazkového vztahu ze strany osloveného jeho uvedením v omyl a následným využitím tohoto omylu podvodnou katalogovou (adresářovou) firmou k jejímu neoprávněnému obohacení.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít výraz Katalogový podvod ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Katalogový podvod ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Katalogový podvod ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Katalogový podvod ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Katalogový podvod ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Katalogový podvod ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Katalogový podvod například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste zjistili co znamená Katalogový podvod? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Katalogový podvod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Katalogový podvod, odpověď na dotaz co je to Katalogový podvod?. Víte např. kdo to je Morgan Wallen? Znáte a víte kdo je Vangelis? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než právo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.