Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Katalogový podvod. Co znamená pojem Katalogový podvod z kategorie Právo?

Co to je Katalogový podvod? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Katalogový podvod

Katalogový podvod je druh klamavého obchodního jednání, které vede k uzavření smlouvy. Toto uzavření smlouvy je neúmyslné a je sjednáno na základě mylného vysvětlení, kdy je zneužit omyl podvedeného ve prospěch podvodné katalogové firmy.
Katalogový podvod bývá zaměřen na menší podnikatele, kteří se neumějí účinně bránit. Většinou se jedná o nabídku nějaké předražené služby, např. internetového katalogu.


Co je to Katalogový podvod? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Katalogový podvod. Co znamená pojem Katalogový podvod z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Katalogový podvod s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Katalogový podvod se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: Katalogový podvod, wiki, názvosloví, význam, lexikon, terminus technicus, synonymum, přesný význam, co je to Katalogový podvod?, odborné názvosloví, slovník, co to je, význam pojmu, termín, terminologie, formulace, Právo, odborný výraz


Pojem Katalogový podvod je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Katalogový podvod?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Katalogový podvod je klamavá obchodní praktika směřující k neúmyslnému uzavření obchodně-závazkového vztahu ze strany osloveného jeho uvedením v omyl a následným využitím tohoto omylu podvodnou katalogovou (adresářovou) firmou k jejímu neoprávněnému obohacení.

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Katalogový podvod na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Katalogový podvod ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Katalogový podvod ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Katalogový podvod ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Katalogový podvod ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Katalogový podvod ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Katalogový podvod například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Katalogový podvod? resp. co přesně označuje termín Katalogový podvod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Katalogový podvod, odpověď na dotaz co je to Katalogový podvod?. Víte např. kdo to je Promítač? Znáte a víte kdo je Doktorand? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Právo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.