Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Katalogový podvod. Co znamená pojem Katalogový podvod z kategorie Právo?

Co to je Katalogový podvod? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Katalogový podvod

Katalogový podvod je druh klamavého obchodního jednání, které vede k uzavření smlouvy. Toto uzavření smlouvy je neúmyslné a je sjednáno na základě mylného vysvětlení, kdy je zneužit omyl podvedeného ve prospěch podvodné katalogové firmy.
Katalogový podvod bývá zaměřen na menší podnikatele, kteří se neumějí účinně bránit. Většinou se jedná o nabídku nějaké předražené služby, např. internetového katalogu.


Co je to Katalogový podvod? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Katalogový podvod. Co znamená pojem Katalogový podvod z kategorie Právo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Katalogový podvod sdílejte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Katalogový podvod je v kategorii Právo

Klíčová slova: synonymum, význam, wiki, popis, přesný výraz, informace, co znamená, Právo, Právo, slovo, heslo, slovník, lexikon, formulace, pojem, odborný výraz, terminus technicus, Katalogový podvod


Pojem Katalogový podvod je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Katalogový podvod? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Katalogový podvod je klamavá obchodní praktika směřující k neúmyslnému uzavření obchodně-závazkového vztahu ze strany osloveného jeho uvedením v omyl a následným využitím tohoto omylu podvodnou katalogovou (adresářovou) firmou k jejímu neoprávněnému obohacení.

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Katalogový podvod ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Katalogový podvod ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Katalogový podvod na Google.cz

Hledat videa s názvem Katalogový podvod na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Katalogový podvod ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Katalogový podvod ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Katalogový podvod například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Katalogový podvod? resp. co označuje slovo Katalogový podvod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Katalogový podvod, odpověď na dotaz co je to Katalogový podvod?. Víte např. kdo to je Plátce DPH? Znáte a víte kdo je Křivák? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Katalogový podvod i v jiných kategoriích (než Právo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.