Co je to?
Odborný výraz, definice slova Florbal. Co znamená pojem Florbal z kategorie Sport?

Co je to Florbal? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Florbal

Mezi populární kolektivní sporty patří florbal. Hraje se s malým plastovým míčkem v hale, na hřišti o rozměrech 40 x 20 metrů. Míček na hraní je dutý a tím pádem lehký. Při normální herní situaci se na hrací ploše nachází pět hráčů a brankář. Hráči používají speciální hokejky a snaží se v zápase zvítězit vstřelením většího počtu branek, než kolik jich vstřelí tým soupeře.
Brankáři při hře na rozdíl od hokeje a podobných sportů nepoužívají hokejku a chytají pouze vlastním tělem. Brankář má na hlavě masku. Původně florbal vzniknul ve Spojených státech, ale za kolébku je považováno Švédsko.


Co je to Florbal? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Florbal. Co znamená pojem Florbal z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Florbal) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Florbal patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Sport, odborné názvosloví, definice, slovník, terminologie, Sport, názvosloví, lexikon, informace, význam, vysvětlení, přesný výraz, termín, význam slova, přesný význam, wiki, popis, význam pojmu


Pojem Florbal je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Florbal na Youtube

Zkusit najít heslo Florbal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Florbal ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Florbal ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Florbal ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Florbal na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Florbal například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Florbal? resp. co přesně označuje termín Florbal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Florbal, odpověď na dotaz co je to Florbal?. Víte např. kdo to je Donchuán? Znáte a víte kdo je Hospodin? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Florbal v jiné sekci než Sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?