Co je to?
Definice výrazu Syntaktická chyba. Co znamená odborný pojem Syntaktická chyba z kategorie Český jazyk?

Co je Syntaktická chyba? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Syntaktická chyba

Syntaktická chyba je označení pro nějaký nedostatek ve skladbě. Skladba v češtině zahrnuje zjednodušeně řečeno správné a vhodné řazení slov ve větě. Syntaktické chyby jsou v médiích velmi časté a vznikají ze spěchu a nepozornosti. Výsledkem jsou potom např. nelogicky řazená slova ve větě, neobratné větné konstrukce, nechtěně dvojsmyslné věty apod.


Co je to Syntaktická chyba? Význam slova, termín, Definice výrazu Syntaktická chyba. Co znamená odborný pojem Syntaktická chyba z kategorie Český jazyk?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Syntaktická chyba je v sekci Český jazyk

Klíčová slova: význam slova, Syntaktická chyba, vysvětlení, přesný výraz, lexikon, definice, slovo, odborné názvosloví, popis, názvosloví, co znamená, synonymum, Český jazyk, definice pojmu, co je to Syntaktická chyba?, terminus technicus, přesný význam, Český jazyk


Pojem Syntaktická chyba je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Syntaktická chyba na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Syntaktická chyba ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Syntaktická chyba ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Syntaktická chyba ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Syntaktická chyba ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Syntaktická chyba ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Syntaktická chyba například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Syntaktická chyba? resp. co přesně znamená slovo Syntaktická chyba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Syntaktická chyba, odpověď na dotaz co je to Syntaktická chyba?. Víte např. kdo to je Princ Charles? Znáte a víte kdo je Josef Somr? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Český jazyk. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?