Co je to?
Definice výrazu Syntaktická chyba. Co znamená odborný pojem Syntaktická chyba z kategorie Český jazyk?

Co to je Syntaktická chyba? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Syntaktická chyba?

Syntaktická chyba je označení pro nějaký nedostatek ve skladbě. Skladba v češtině zahrnuje zjednodušeně řečeno správné a vhodné řazení slov ve větě. Syntaktické chyby jsou v médiích velmi časté a vznikají ze spěchu a nepozornosti. Výsledkem jsou potom např. nelogicky řazená slova ve větě, neobratné větné konstrukce, nechtěně dvojsmyslné věty apod.


Co je to Syntaktická chyba? Význam slova, termín, Definice výrazu Syntaktická chyba. Co znamená odborný pojem Syntaktická chyba z kategorie Český jazyk?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Syntaktická chyba patří do sekce Český jazyk

Klíčová slova: definice, informace, vysvětlení, význam, definice pojmu, Syntaktická chyba, slovník, wiki, terminologie, lexikon, co znamená, slovo, odborný výraz, synonymum, pojem, heslo, termín, přesný výraz


Pojem Syntaktická chyba je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Syntaktická chyba lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Syntaktická chyba ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Syntaktická chyba ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Syntaktická chyba ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Syntaktická chyba na Google.cz

Vyhledat pojem Syntaktická chyba ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Syntaktická chyba na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Syntaktická chyba například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Syntaktická chyba? resp. co přesně znamená slovo Syntaktická chyba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Syntaktická chyba, odpověď na dotaz co je to Syntaktická chyba?. Víte např. kdo to je Nemrava? Znáte a víte kdo je Extrovert? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Český jazyk. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?