Co je to?
Definice výrazu Syntaktická chyba. Co znamená odborný pojem Syntaktická chyba z kategorie Český jazyk?

Co to je Syntaktická chyba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Syntaktická chyba?

Syntaktická chyba je označení pro nějaký nedostatek ve skladbě. Skladba v češtině zahrnuje zjednodušeně řečeno správné a vhodné řazení slov ve větě. Syntaktické chyby jsou v médiích velmi časté a vznikají ze spěchu a nepozornosti. Výsledkem jsou potom např. nelogicky řazená slova ve větě, neobratné větné konstrukce, nechtěně dvojsmyslné věty apod.


Co je to Syntaktická chyba? Význam slova, termín, Definice výrazu Syntaktická chyba. Co znamená odborný pojem Syntaktická chyba z kategorie Český jazyk?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Syntaktická chyba se nachází v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: Český jazyk, význam slova, wiki, formulace, přesný výraz, popis, lexikon, co znamená, názvosloví, definice, heslo, význam pojmu, co to je, definice pojmu, termín, slovo, Český jazyk, co je to Syntaktická chyba?


Pojem Syntaktická chyba je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Syntaktická chyba

Najít termín Syntaktická chyba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Syntaktická chyba ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Syntaktická chyba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Syntaktická chyba ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Syntaktická chyba ve Wikimedia Commons

Najít výraz Syntaktická chyba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Syntaktická chyba například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Syntaktická chyba? resp. jaký je význam slova Syntaktická chyba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Syntaktická chyba, odpověď na dotaz co je to Syntaktická chyba?. Víte např. kdo to je Gandalf? Znáte a víte kdo je Sobec? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Český jazyk). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?