Co je to?
Výraz, termín, definice slova Syntaktická chyba. Co znamená odborný pojem Syntaktická chyba z kategorie Český jazyk?

Co je to Syntaktická chyba? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Syntaktická chyba

Syntaktická chyba je označení pro nějaký nedostatek ve skladbě. Skladba v češtině zahrnuje zjednodušeně řečeno správné a vhodné řazení slov ve větě. Syntaktické chyby jsou v médiích velmi časté a vznikají ze spěchu a nepozornosti. Výsledkem jsou potom např. nelogicky řazená slova ve větě, neobratné větné konstrukce, nechtěně dvojsmyslné věty apod.


Co je to Syntaktická chyba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Syntaktická chyba. Co znamená odborný pojem Syntaktická chyba z kategorie Český jazyk?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Syntaktická chyba? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Syntaktická chyba je v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: popis, význam pojmu, terminus technicus, co to je, slovo, Český jazyk, terminologie, pojem, vysvětlení, význam, definice, heslo, Syntaktická chyba, formulace, přesný význam, lexikon, význam slova, co je to Syntaktická chyba?


Pojem Syntaktická chyba je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Syntaktická chyba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Syntaktická chyba na Google.cz

Hledat heslo Syntaktická chyba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Syntaktická chyba ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Syntaktická chyba ve Wikipedii

Vyhledat termín Syntaktická chyba ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Syntaktická chyba například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Syntaktická chyba? resp. co vlastně znamená slovo Syntaktická chyba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Syntaktická chyba, odpověď na dotaz co je to Syntaktická chyba?. Víte např. kdo to je Žhář? Znáte a víte kdo je Iva Janžurová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Český jazyk. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?