Co je to?
Výraz, termín, definice slova Syntaktická chyba. Co znamená odborný pojem Syntaktická chyba z kategorie Český jazyk?

Co je to Syntaktická chyba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Syntaktická chyba?

Syntaktická chyba je označení pro nějaký nedostatek ve skladbě. Skladba v češtině zahrnuje zjednodušeně řečeno správné a vhodné řazení slov ve větě. Syntaktické chyby jsou v médiích velmi časté a vznikají ze spěchu a nepozornosti. Výsledkem jsou potom např. nelogicky řazená slova ve větě, neobratné větné konstrukce, nechtěně dvojsmyslné věty apod.


Co je to Syntaktická chyba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Syntaktická chyba. Co znamená odborný pojem Syntaktická chyba z kategorie Český jazyk?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Syntaktická chyba doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Syntaktická chyba se nachází v sekci Český jazyk

Klíčová slova: termín, lexikon, co to je, význam slova, co je to Syntaktická chyba?, co znamená, pojem, slovo, odborný výraz, význam, názvosloví, Syntaktická chyba, informace, synonymum, heslo, vysvětlení, slovník, definice


Pojem Syntaktická chyba je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Syntaktická chyba na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Syntaktická chyba ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Syntaktická chyba ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Syntaktická chyba ve Wikipedii

Hledat heslo Syntaktická chyba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Syntaktická chyba ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Syntaktická chyba například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Syntaktická chyba? resp. jaká je definice slova Syntaktická chyba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Syntaktická chyba, odpověď na dotaz co je to Syntaktická chyba?. Víte např. kdo to je Narcista? Znáte a víte kdo je Jan Tříska? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Český jazyk). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?