Co je to?
Definice výrazu Syntaktická chyba. Co znamená odborný pojem Syntaktická chyba z kategorie Český jazyk?

Co to je Syntaktická chyba? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Syntaktická chyba

Syntaktická chyba je označení pro nějaký nedostatek ve skladbě. Skladba v češtině zahrnuje zjednodušeně řečeno správné a vhodné řazení slov ve větě. Syntaktické chyby jsou v médiích velmi časté a vznikají ze spěchu a nepozornosti. Výsledkem jsou potom např. nelogicky řazená slova ve větě, neobratné větné konstrukce, nechtěně dvojsmyslné věty apod.


Co je to Syntaktická chyba? Význam slova, termín, Definice výrazu Syntaktická chyba. Co znamená odborný pojem Syntaktická chyba z kategorie Český jazyk?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Syntaktická chyba sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Syntaktická chyba patří do sekce Český jazyk

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, co to je, Český jazyk, Český jazyk, informace, formulace, odborný výraz, význam, názvosloví, co znamená, vysvětlení, definice, slovník, popis, co je to Syntaktická chyba?, definice pojmu, wiki


Pojem Syntaktická chyba je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Syntaktická chyba zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Syntaktická chyba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Syntaktická chyba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Syntaktická chyba ve Wikimedia Commons

Najít termín Syntaktická chyba ve Wikislovníku

Hledat heslo Syntaktická chyba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Syntaktická chyba ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Syntaktická chyba například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Syntaktická chyba? resp. co se přesně ukrývá za slovem Syntaktická chyba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Syntaktická chyba, odpověď na dotaz co je to Syntaktická chyba?. Víte např. kdo to je Kurtizána? Znáte a víte kdo je Michael Frolík? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Syntaktická chyba v jiné sekci než Český jazyk. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?