Co je to?
Výraz, termín, definice slova Play off. Co znamená odborný pojem Play off z kategorie Sport?

Co je to Play off? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Play off?

Play off je speciální součást systému hry některých odvětví sportu. Jejím úkolem určit celkového vítěze. K play off dojde po odehrání základní části soutěží. Tam se hraje ve skupinách nebo každé družstvo s každým. Pro systém play off se mužstva rozdělí na dvojice a odehrají určený počet vzájemných zápasů, přičemž každá hra musí mít vítěze. Ten pak postupuje do dalšího kola a stejným způsobem hraje s jiným vítězem.
Klíč pro play off je daný, počet vítězných utkání určují pravidla soutěže.


Co je to Play off? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Play off. Co znamená odborný pojem Play off z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Play off s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Play off se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: definice, slovník, vysvětlení, odborné názvosloví, heslo, Sport, význam, informace, popis, Sport, Play off, význam pojmu, slovo, formulace, terminologie, definice pojmu, synonymum, co to je


Pojem Play off je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Play off?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Playoff (též play off či play-off) je specifická část herního systému některých sportovních soutěží, která rozhoduje o celkovém vítězi dané soutěže. Playoff následuje po základní části soutěže, v níž se mužstva obvykle utkávají ve skupinách nebo systémem vzájemných zápasů principem každý s každým.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Play off ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Play off ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Play off ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Play off na Youtube

Vyhledat termín Play off na Google.cz

Vyhledat heslo Play off ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Play off například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Play off? resp. jaký je význam slova Play off? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Play off, odpověď na dotaz co je to Play off?. Víte např. kdo to je Angelina Jolie? Znáte a víte kdo je Novinář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..