Co je to?
Výraz, termín, definice slova Play off. Co znamená odborný pojem Play off z kategorie Sport?

Co je to Play off? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Play off?

Play off je speciální součást systému hry některých odvětví sportu. Jejím úkolem určit celkového vítěze. K play off dojde po odehrání základní části soutěží. Tam se hraje ve skupinách nebo každé družstvo s každým. Pro systém play off se mužstva rozdělí na dvojice a odehrají určený počet vzájemných zápasů, přičemž každá hra musí mít vítěze. Ten pak postupuje do dalšího kola a stejným způsobem hraje s jiným vítězem.
Klíč pro play off je daný, počet vítězných utkání určují pravidla soutěže.


Co je to Play off? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Play off. Co znamená odborný pojem Play off z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Play off) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Play off patří do kategorie sport

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, wiki, přesný výraz, formulace, pojem, význam, terminologie, popis, slovo, význam slova, Play off, vysvětlení, odborné názvosloví, termín, informace, odborný výraz, definice


Pojem Play off je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Play off? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Playoff (též play off či play-off) je specifická část herního systému některých sportovních soutěží, která rozhoduje o celkovém vítězi dané soutěže. Playoff následuje po základní části soutěže, v níž se mužstva obvykle utkávají ve skupinách nebo systémem vzájemných zápasů principem každý s každým.

Další zdroje informací o slovu Play off

Hledat videa s názvem Play off na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Play off ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Play off ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Play off ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Play off ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Play off ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Play off například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Play off? resp. co znamená Play off? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Play off, odpověď na dotaz co je to Play off?. Víte např. kdo to je Tomio Okamura? Znáte a víte kdo je Neil deGrasse Tyson? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..