Co je to?
Výraz, termín, definice slova Play off. Co znamená odborný pojem Play off z kategorie Sport?

Co je to Play off? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Play off?

Play off je speciální součást systému hry některých odvětví sportu. Jejím úkolem určit celkového vítěze. K play off dojde po odehrání základní části soutěží. Tam se hraje ve skupinách nebo každé družstvo s každým. Pro systém play off se mužstva rozdělí na dvojice a odehrají určený počet vzájemných zápasů, přičemž každá hra musí mít vítěze. Ten pak postupuje do dalšího kola a stejným způsobem hraje s jiným vítězem.
Klíč pro play off je daný, počet vítězných utkání určují pravidla soutěže.


Co je to Play off? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Play off. Co znamená odborný pojem Play off z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Play off s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Play off patří do kategorie Sport

Klíčová slova: význam pojmu, termín, pojem, vysvětlení, odborný výraz, wiki, Play off, terminus technicus, slovo, odborné názvosloví, Sport, popis, definice, Sport, slovník, názvosloví, definice pojmu, terminologie


Pojem Play off je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Play off?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Playoff (též play off či play-off) je specifická část herního systému některých sportovních soutěží, která rozhoduje o celkovém vítězi dané soutěže. Playoff následuje po základní části soutěže, v níž se mužstva obvykle utkávají ve skupinách nebo systémem vzájemných zápasů principem každý s každým.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Play off ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Play off ve Wikislovníku

Hledat pojem Play off ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Play off na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Play off ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Play off ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Play off například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Play off? resp. jaký je význam pojmu Play off? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Play off, odpověď na dotaz co je to Play off?. Víte např. kdo to je Suflér? Znáte a víte kdo je Preceptor? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..