Co je to?
Výraz, termín, definice slova Adaptér. Co znamená odborný pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Co je to Adaptér? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Adaptér?

Adaptér je technické zařízení, které rozšiřuje původní použitelnost nějaké věci. Jedná se o zařízení určené k nabíjení notebooků nebo mobilních telefonů. Adaptéry bývají univerzální, můžeme je použít pro více typů např. notebooků, stačí použít vhodný konektor. Dnes se často používají univerzální USB konektory.


Co je to Adaptér? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Adaptér. Co znamená odborný pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Adaptér se nachází v sekci hardware

Klíčová slova: termín, popis, wiki, hardware, heslo, názvosloví, formulace, význam slova, odborné názvosloví, terminus technicus, slovo, synonymum, odborný výraz, terminologie, slovník, definice pojmu, hardware, definice


Pojem Adaptér je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Adaptér lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Adaptér na Youtube

Hledat slovo Adaptér ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adaptér ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Adaptér ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Adaptér na Google.cz

Hledat výraz Adaptér ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adaptér například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Adaptér? resp. co přesně znamená slovo Adaptér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adaptér, odpověď na dotaz co je to Adaptér?. Víte např. kdo to je Belinda Bencicová? Znáte a víte kdo je Zedník? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Adaptér hledat i v jiných kategoriích (než hardware) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.