Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Co to je Adaptér? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Adaptér

Adaptér je technické zařízení, které rozšiřuje původní použitelnost nějaké věci. Jedná se o zařízení určené k nabíjení notebooků nebo mobilních telefonů. Adaptéry bývají univerzální, můžeme je použít pro více typů např. notebooků, stačí použít vhodný konektor. Dnes se často používají univerzální USB konektory.


Co je to Adaptér? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Adaptér můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Adaptér je v kategorii Hardware

Klíčová slova: formulace, terminologie, terminus technicus, definice, co je to Adaptér?, přesný výraz, informace, pojem, slovník, názvosloví, definice pojmu, popis, co znamená, heslo, synonymum, slovo, termín, Adaptér


Pojem Adaptér je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Adaptér zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít heslo Adaptér ve Wikipedii

Najít slovo Adaptér ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Adaptér na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adaptér ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Adaptér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Adaptér na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Adaptér například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Adaptér? resp. co je to Adaptér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adaptér, odpověď na dotaz co je to Adaptér?. Víte např. kdo to je Farář? Znáte a víte kdo je Hugh Jackman? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hardware). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.