Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Co je Adaptér? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Adaptér?

Adaptér je technické zařízení, které rozšiřuje původní použitelnost nějaké věci. Jedná se o zařízení určené k nabíjení notebooků nebo mobilních telefonů. Adaptéry bývají univerzální, můžeme je použít pro více typů např. notebooků, stačí použít vhodný konektor. Dnes se často používají univerzální USB konektory.


Co je to Adaptér? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Adaptér se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Adaptér se nachází v kategorii hardware

Klíčová slova: synonymum, pojem, termín, názvosloví, terminologie, přesný význam, heslo, Adaptér, lexikon, odborný výraz, definice, co znamená, popis, formulace, slovo, terminus technicus, význam pojmu, definice pojmu


Pojem Adaptér je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Adaptér zkuste tyto odkazy

Najít termín Adaptér ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Adaptér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Adaptér ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Adaptér ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adaptér ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Adaptér na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adaptér například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Adaptér? resp. jaká je definice termínu Adaptér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adaptér, odpověď na dotaz co je to Adaptér?. Víte např. kdo to je Eduard Haken? Znáte a víte kdo je Vychovatel? Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Adaptér i v jiné sekci než je kategorie hardware. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.