Co je to?
Výraz, termín, definice slova Adaptér. Co znamená odborný pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Co je to Adaptér? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Adaptér?

Adaptér je technické zařízení, které rozšiřuje původní použitelnost nějaké věci. Jedná se o zařízení určené k nabíjení notebooků nebo mobilních telefonů. Adaptéry bývají univerzální, můžeme je použít pro více typů např. notebooků, stačí použít vhodný konektor. Dnes se často používají univerzální USB konektory.


Co je to Adaptér? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Adaptér. Co znamená odborný pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Adaptér) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Adaptér patří do kategorie hardware

Klíčová slova: synonymum, informace, slovník, termín, pojem, lexikon, Adaptér, co znamená, odborný výraz, definice, popis, přesný význam, význam slova, odborné názvosloví, přesný výraz, terminus technicus, význam pojmu, význam


Pojem Adaptér je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Adaptér na Youtube

Zkusit najít pojem Adaptér ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Adaptér ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Adaptér ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Adaptér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Adaptér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Adaptér například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Adaptér? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Adaptér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adaptér, odpověď na dotaz co je to Adaptér?. Víte např. kdo to je Lyndon Johnson? Znáte a víte kdo je Keanu Reeves? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Adaptér v jiné sekci než hardware. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.