Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Co to je Adaptér? Význam slova

Co znamená termín Adaptér? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Adaptér je technické zařízení, které rozšiřuje původní použitelnost nějaké věci. Jedná se o zařízení určené k nabíjení notebooků nebo mobilních telefonů. Adaptéry bývají univerzální, můžeme je použít pro více typů např. notebooků, stačí použít vhodný konektor. Dnes se často používají univerzální USB konektory.


Co je to Adaptér? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Adaptér? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Adaptér je v kategorii Hardware

Klíčová slova: odborný výraz, význam, wiki, terminus technicus, lexikon, názvosloví, Hardware, odborné názvosloví, význam pojmu, informace, slovo, slovník, terminologie, co to je, formulace, heslo, přesný výraz, definice pojmu


Pojem Adaptér je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Adaptér

Vyhledat heslo Adaptér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Adaptér ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Adaptér ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adaptér ve Wikimedia Commons

Najít termín Adaptér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Adaptér na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Adaptér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Adaptér? resp. co přesně označuje termín Adaptér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adaptér, odpověď na dotaz co je to Adaptér?. Víte např. kdo to je Podnikatel? Znáte a víte kdo je Michael Fassbender? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Adaptér v jiné sekci než Hardware. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.