Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Co to je Adaptér? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Adaptér?

Adaptér je technické zařízení, které rozšiřuje původní použitelnost nějaké věci. Jedná se o zařízení určené k nabíjení notebooků nebo mobilních telefonů. Adaptéry bývají univerzální, můžeme je použít pro více typů např. notebooků, stačí použít vhodný konektor. Dnes se často používají univerzální USB konektory.


Co je to Adaptér? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adaptér s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Adaptér se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: přesný význam, wiki, terminus technicus, Hardware, synonymum, význam pojmu, definice, odborné názvosloví, definice pojmu, vysvětlení, Adaptér, co je to Adaptér?, názvosloví, význam slova, pojem, odborný výraz, význam, heslo


Pojem Adaptér je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem Adaptér ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Adaptér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Adaptér ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adaptér ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Adaptér ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Adaptér na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adaptér například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Adaptér? resp. co to je Adaptér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adaptér, odpověď na dotaz co je to Adaptér?. Víte např. kdo to je Leonid Iljič Brežněv? Znáte a víte kdo je Michael Fassbender? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Adaptér i v jiných kategoriích (než Hardware). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.