Co je to?
Definice výrazu Adaptér. Co znamená odborný pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Co to je Adaptér? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Adaptér?

Adaptér je technické zařízení, které rozšiřuje původní použitelnost nějaké věci. Jedná se o zařízení určené k nabíjení notebooků nebo mobilních telefonů. Adaptéry bývají univerzální, můžeme je použít pro více typů např. notebooků, stačí použít vhodný konektor. Dnes se často používají univerzální USB konektory.


Co je to Adaptér? Význam slova, termín, Definice výrazu Adaptér. Co znamená odborný pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Adaptér můžete sdílet s vašimi přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Adaptér je v kategorii hardware

Klíčová slova: co znamená, význam slova, pojem, wiki, co to je, heslo, popis, termín, odborné názvosloví, definice pojmu, přesný význam, význam pojmu, terminus technicus, synonymum, terminologie, slovník, definice, co je to Adaptér?


Pojem Adaptér je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Adaptér hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat výraz Adaptér ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Adaptér ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adaptér ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Adaptér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Adaptér ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít frázi Adaptér ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Adaptér například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Adaptér? resp. co znamená Adaptér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adaptér, odpověď na dotaz co je to Adaptér?. Víte např. kdo to je Frikulín? Znáte a víte kdo je Školník? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je hardware. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.