Co je to?
Definice výrazu, termínu Infrastruktura. Co znamená odborný pojem Infrastruktura z kategorie Stavebnictví?

Co je to Infrastruktura? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Infrastruktura?

Infrastruktura je soubor nejrůznějších prvků, které odpovídají za kompaktnost a stabilitu nějaké struktury, obvykle stavby, a jsou vzájemně propojené. Toto označení se používá především pro struktury umělého původu.
Pojem infrastruktura se využívá v mnoha oblastech, například v ekonomii nebo ve stavebnictví. Velmi často se spojuje s popisem staveb – budov, silnic, letišť a technického vybavení. Jejím správcem může být stát nebo soukromník.


Co je to Infrastruktura? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Infrastruktura. Co znamená odborný pojem Infrastruktura z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Infrastruktura s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Infrastruktura se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: definice, přesný význam, vysvětlení, definice pojmu, lexikon, přesný výraz, pojem, význam, co to je, Stavebnictví, co znamená, Infrastruktura, názvosloví, terminus technicus, odborný výraz, význam slova, odborné názvosloví, terminologie


Pojem Infrastruktura je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Infrastruktura zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Infrastruktura ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Infrastruktura ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Infrastruktura ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Infrastruktura ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Infrastruktura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Infrastruktura ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Infrastruktura například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Infrastruktura? resp. co znamená slovo Infrastruktura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Infrastruktura, odpověď na dotaz co je to Infrastruktura?. Víte např. kdo to je Vohnout? Znáte a víte kdo je Diletant? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.