Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aspekt. Co znamená pojem Aspekt z kategorie Různé?

Co je to Aspekt? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Aspekt?

Aspekt je pojem s více významy v mnoha oblastech. Obecně se jedná o nějaké hledisko, úhel pohledu nebo stanovisko k nějaké věci či skutečnosti. Může jít také o vzhled nebo podobu nějaké věci. V astronomii znamená aspekt polohu tělesa vůči Slunci, v lingvistice vyjadřuje aspekt dokonavost nebo nedokonavost slovesa.
Ekologové používají pojem aspekt k vyjádření vzhledu určité biocenózy v jednotlivých obdobích roku.


Co je to Aspekt? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Aspekt. Co znamená pojem Aspekt z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Aspekt se nachází v sekci Různé

Klíčová slova: lexikon, Aspekt, definice, informace, slovo, terminus technicus, odborné názvosloví, popis, přesný výraz, heslo, synonymum, definice pojmu, Různé, Různé, vysvětlení, pojem, co je to Aspekt?, formulace


Pojem Aspekt je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Aspekt na Google.cz

Hledat heslo Aspekt ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Aspekt ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aspekt ve Wikimedia Commons

Najít termín Aspekt ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Aspekt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aspekt například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Aspekt? resp. co je to Aspekt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aspekt, odpověď na dotaz co je to Aspekt?. Víte např. kdo to je Kádrovák? Znáte a víte kdo je Metrolog? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Různé). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?