Co je to?
Výraz, termín, definice slova Twitch. Co znamená odborný pojem Twitch z kategorie Internet?

Co je to Twitch? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Twitch?

Twitch čili Twitch.tv je název platformy, která je určena živému vysílání. Tuto platformu založili Justin Kane a Emmett Shear v roce 2011. V této době byli spolumajiteli stránky Justin.tv. Jejich vysílání se orientuje hlavně na svět videoher a soutěží typu eSports, talk show, umění i hudbu. Zájemci si web prohlížejí bud naživo, nebo si mohou pustit záznam. Majitelé Twitche umožňují streamerům určovat, zda bude obsah placený či zdarma. Jde o typ služby s vysokou popularitou. V roce 2014 byla platforma zakoupena společností Amazon.
Twitch má i partnerský program, který nabízí producentům možnost příjmu z reklam. Uživatelé si mohou předplatit přístup, což je pak opravňuje k dalším výhodám. Streamera mohou diváci podporovat pomocí bitů, 1 bit má hodnotu jednoho centu. Streamer může sledovat svou úspěšnost. Twitch nabízí také program pro spolupracovníky. Ti musí mít alespoň 50 sledujících a minimálně 3 trvalé diváky.


Co je to Twitch? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Twitch. Co znamená odborný pojem Twitch z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Twitch se nachází v sekci internet

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, co to je, vysvětlení, synonymum, internet, odborné názvosloví, termín, slovo, heslo, slovník, co znamená, pojem, formulace, přesný význam, wiki, popis, co je to Twitch?


Pojem Twitch je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Twitch? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Twitch.tv je platforma pro živé vysílání (streaming). Byla založena v červnu 2011 spolumajiteli stránky Justin.tv, Justinem Kanem a Emmettem Shearem. Druh tohoto vysílání se zaměřuje především na videohry, vysílání soutěží eSports (progaming) a další podobné akce s herním účelem, ale i hudbu, umění, či Talk Show. Obsah webu lze prohlížet buď živě, nebo pomocí záznamu z daného vysílání, u kterých si streamer může určit, jestli obsah bude volný uživatelům, nebo jej zpoplatní.

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Twitch ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Twitch ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Twitch ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Twitch ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Twitch ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Twitch na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Twitch například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikizdrojích, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teď už víte co znamená slovo Twitch? resp. co se skrývá pod slovem Twitch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitch, odpověď na dotaz co je to Twitch?. Víte např. kdo to je Robert Hooke? Znáte a víte kdo je Anarchista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je internet. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.