Co je to?
Definice odborného termínu, slova Twitch. Co znamená pojem Twitch z kategorie Internet?

Co je Twitch?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Twitch?

Twitch čili Twitch.tv je název platformy, která je určena živému vysílání. Tuto platformu založili Justin Kane a Emmett Shear v roce 2011. V této době byli spolumajiteli stránky Justin.tv. Jejich vysílání se orientuje hlavně na svět videoher a soutěží typu eSports, talk show, umění i hudbu. Zájemci si web prohlížejí bud naživo, nebo si mohou pustit záznam. Majitelé Twitche umožňují streamerům určovat, zda bude obsah placený či zdarma. Jde o typ služby s vysokou popularitou. V roce 2014 byla platforma zakoupena společností Amazon.
Twitch má i partnerský program, který nabízí producentům možnost příjmu z reklam. Uživatelé si mohou předplatit přístup, což je pak opravňuje k dalším výhodám. Streamera mohou diváci podporovat pomocí bitů, 1 bit má hodnotu jednoho centu. Streamer může sledovat svou úspěšnost. Twitch nabízí také program pro spolupracovníky. Ti musí mít alespoň 50 sledujících a minimálně 3 trvalé diváky.


Co je to Twitch? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Twitch. Co znamená pojem Twitch z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Twitch sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Twitch patří do sekce internet

Klíčová slova: vysvětlení, význam, slovo, internet, internet, slovník, formulace, popis, co je to Twitch?, terminus technicus, informace, termín, význam slova, definice pojmu, význam pojmu, odborný výraz, terminologie, lexikon


Pojem Twitch je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Twitch? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Twitch.tv je platforma pro živé vysílání (streaming). Byla založena v červnu 2011 spolumajiteli stránky Justin.tv, Justinem Kanem a Emmettem Shearem. Druh tohoto vysílání se zaměřuje především na videohry, vysílání soutěží eSports (progaming) a další podobné akce s herním účelem, ale i hudbu, umění, či Talk Show. Obsah webu lze prohlížet buď živě, nebo pomocí záznamu z daného vysílání, u kterých si streamer může určit, jestli obsah bude volný uživatelům, nebo jej zpoplatní.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Twitch na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Twitch na Youtube

Najít pojem Twitch ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Twitch ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Twitch ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Twitch ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Twitch například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Twitch? resp. jaký je význam slova Twitch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitch, odpověď na dotaz co je to Twitch?. Víte např. kdo to je Dante Alighieri? Znáte a víte kdo je Gabriela Kloudová? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, router bílý, twitch, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.