Co je to?
Odborný výraz, definice slova Twitch. Co znamená pojem Twitch z kategorie Internet?

Co je to Twitch? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Twitch?

Twitch čili Twitch.tv je název platformy, která je určena živému vysílání. Tuto platformu založili Justin Kane a Emmett Shear v roce 2011. V této době byli spolumajiteli stránky Justin.tv. Jejich vysílání se orientuje hlavně na svět videoher a soutěží typu eSports, talk show, umění i hudbu. Zájemci si web prohlížejí bud naživo, nebo si mohou pustit záznam. Majitelé Twitche umožňují streamerům určovat, zda bude obsah placený či zdarma. Jde o typ služby s vysokou popularitou. V roce 2014 byla platforma zakoupena společností Amazon.
Twitch má i partnerský program, který nabízí producentům možnost příjmu z reklam. Uživatelé si mohou předplatit přístup, což je pak opravňuje k dalším výhodám. Streamera mohou diváci podporovat pomocí bitů, 1 bit má hodnotu jednoho centu. Streamer může sledovat svou úspěšnost. Twitch nabízí také program pro spolupracovníky. Ti musí mít alespoň 50 sledujících a minimálně 3 trvalé diváky.


Co je to Twitch? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Twitch. Co znamená pojem Twitch z kategorie Internet?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Twitch můžete samozřejmě sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Twitch je v sekci internet

Klíčová slova: internet, přesný výraz, definice, slovo, internet, synonymum, definice pojmu, pojem, význam pojmu, vysvětlení, slovník, význam, odborné názvosloví, popis, heslo, význam slova, přesný význam, termín


Pojem Twitch je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Twitch?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Twitch.tv je platforma pro živé vysílání (streaming). Byla založena v červnu 2011 spolumajiteli stránky Justin.tv, Justinem Kanem a Emmettem Shearem. Druh tohoto vysílání se zaměřuje především na videohry, vysílání soutěží eSports (progaming) a další podobné akce s herním účelem, ale i hudbu, umění, či Talk Show. Obsah webu lze prohlížet buď živě, nebo pomocí záznamu z daného vysílání, u kterých si streamer může určit, jestli obsah bude volný uživatelům, nebo jej zpoplatní.

Více informací o pojmu Twitch lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Twitch ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Twitch ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Twitch ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Twitch ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Twitch ve Wikislovníku

Najít termín Twitch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Twitch například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Twitch? resp. co znamená Twitch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitch, odpověď na dotaz co je to Twitch?. Víte např. kdo to je Pomocný kuchař? Znáte a víte kdo je Merkur? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Twitch hledat i v jiných kategoriích (než internet) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.