Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Twitch. Co znamená pojem Twitch z kategorie Internet?

Co je Twitch? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Twitch

Twitch čili Twitch.tv je název platformy, která je určena živému vysílání. Tuto platformu založili Justin Kane a Emmett Shear v roce 2011. V této době byli spolumajiteli stránky Justin.tv. Jejich vysílání se orientuje hlavně na svět videoher a soutěží typu eSports, talk show, umění i hudbu. Zájemci si web prohlížejí bud naživo, nebo si mohou pustit záznam. Majitelé Twitche umožňují streamerům určovat, zda bude obsah placený či zdarma. Jde o typ služby s vysokou popularitou. V roce 2014 byla platforma zakoupena společností Amazon.
Twitch má i partnerský program, který nabízí producentům možnost příjmu z reklam. Uživatelé si mohou předplatit přístup, což je pak opravňuje k dalším výhodám. Streamera mohou diváci podporovat pomocí bitů, 1 bit má hodnotu jednoho centu. Streamer může sledovat svou úspěšnost. Twitch nabízí také program pro spolupracovníky. Ti musí mít alespoň 50 sledujících a minimálně 3 trvalé diváky.


Co je to Twitch? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Twitch. Co znamená pojem Twitch z kategorie Internet?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Text vytvořen pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Twitch? Potom se o definici podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Twitch se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: terminus technicus, wiki, terminologie, význam pojmu, slovo, synonymum, co je to Twitch?, přesný význam, odborné názvosloví, odborný výraz, definice pojmu, lexikon, definice, názvosloví, co znamená, popis, význam slova, formulace


Pojem Twitch je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Twitch dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Twitch.tv je platforma pro živé vysílání (streaming). Byla založena v červnu 2011 spolumajiteli stránky Justin.tv, Justinem Kanem a Emmettem Shearem. Druh tohoto vysílání se zaměřuje především na videohry, vysílání soutěží eSports (progaming) a další podobné akce s herním účelem, ale i hudbu, umění, či Talk Show. Obsah webu lze prohlížet buď živě, nebo pomocí záznamu z daného vysílání, u kterých si streamer může určit, jestli obsah bude volný uživatelům, nebo jej zpoplatní.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Twitch ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Twitch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Twitch ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Twitch ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Twitch ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Twitch ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Twitch například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Teď už víte jaká je definice termínu Twitch? resp. co znamená výraz Twitch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitch, odpověď na dotaz co je to Twitch?. Víte např. kdo to je Neomalenec? Znáte a víte kdo je Libor Pantůček? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Twitch i v jiné části webu než je kategorie internet. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.