Co je to?
Výraz, termín, definice slova Twitch. Co znamená odborný pojem Twitch z kategorie Internet?

Co je to Twitch? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Twitch

Twitch čili Twitch.tv je název platformy, která je určena živému vysílání. Tuto platformu založili Justin Kane a Emmett Shear v roce 2011. V této době byli spolumajiteli stránky Justin.tv. Jejich vysílání se orientuje hlavně na svět videoher a soutěží typu eSports, talk show, umění i hudbu. Zájemci si web prohlížejí bud naživo, nebo si mohou pustit záznam. Majitelé Twitche umožňují streamerům určovat, zda bude obsah placený či zdarma. Jde o typ služby s vysokou popularitou. V roce 2014 byla platforma zakoupena společností Amazon.
Twitch má i partnerský program, který nabízí producentům možnost příjmu z reklam. Uživatelé si mohou předplatit přístup, což je pak opravňuje k dalším výhodám. Streamera mohou diváci podporovat pomocí bitů, 1 bit má hodnotu jednoho centu. Streamer může sledovat svou úspěšnost. Twitch nabízí také program pro spolupracovníky. Ti musí mít alespoň 50 sledujících a minimálně 3 trvalé diváky.


Co je to Twitch? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Twitch. Co znamená odborný pojem Twitch z kategorie Internet?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Twitch) můžete sdílet s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Twitch patří do kategorie internet

Klíčová slova: význam slova, co to je, pojem, heslo, definice, formulace, slovo, internet, co znamená, popis, přesný význam, odborný výraz, vysvětlení, odborné názvosloví, význam, názvosloví, Twitch, definice pojmu


Pojem Twitch je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Twitch?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Twitch.tv je platforma pro živé vysílání (streaming). Byla založena v červnu 2011 spolumajiteli stránky Justin.tv, Justinem Kanem a Emmettem Shearem. Druh tohoto vysílání se zaměřuje především na videohry, vysílání soutěží eSports (progaming) a další podobné akce s herním účelem, ale i hudbu, umění, či Talk Show. Obsah webu lze prohlížet buď živě, nebo pomocí záznamu z daného vysílání, u kterých si streamer může určit, jestli obsah bude volný uživatelům, nebo jej zpoplatní.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Twitch ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Twitch ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Twitch ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Twitch na Google.cz

Hledat heslo Twitch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Twitch ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Twitch například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Twitch? resp. co přesně znamená slovo Twitch? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitch, odpověď na dotaz co je to Twitch?. Víte např. kdo to je Mezzosopranistka? Znáte a víte kdo je Karolína Kokešová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Twitch i v jiné kategorii než v internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.