Co je to?
Definice výrazu, termínu Krimpovací kleště. Co znamená odborný pojem Krimpovací kleště z kategorie Nástroje?

Co je Krimpovací kleště? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Krimpovací kleště

Krimpovací kleště jsou speciálním druhem kleští, které se používají při úpravě kabelů, konkrétně při nasazování konektorů na konce kabelů. Mohou se nazývat také krimplovací nebo konektorovací. Podobají se kombinovaným kleštím, jejich čelisti jsou upravené tak, aby odpovídaly určitým druhům konektorů. Použití těchto kleští je spolehlivé a mnohem jednodušší než jiné způsoby spojování, například než pájení.
Pokud je konektor krimpován, nelze jeho nastavení upravovat nebo ho z kabelu bez poškození sundat. Krimpovací kleště mohou být vybaveny mechanickým převodem, který umožňuje zvýšit tlak při práci, a rohatkou, která zaručí, že se kleště neotevřou ještě před konečným domáčknutím konektoru. Pokud by uživatel nechtěl rohatku použít, může ji vyřadit z provozu pomocí bezpečnostní pojistky.


Co je to Krimpovací kleště? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Krimpovací kleště. Co znamená odborný pojem Krimpovací kleště z kategorie Nástroje?

Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Krimpovací kleště s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Krimpovací kleště je v kategorii nástroje

Klíčová slova: nástroje, definice, význam pojmu, nástroje, synonymum, terminus technicus, co je to Krimpovací kleště?, vysvětlení, terminologie, lexikon, odborný výraz, co znamená, termín, wiki, co to je, význam slova, Krimpovací kleště, popis


Pojem Krimpovací kleště je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Krimpovací kleště píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Krimpovací kleště (též krimplovací či konektorovací) jsou specializované kleště podobné kombinovaným kleštím, které se používají k nasazování (nalisování) konektorů na konec kabelu (krimpování).

Pro další informace o termínu Krimpovací kleště zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Krimpovací kleště ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Krimpovací kleště ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Krimpovací kleště ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Krimpovací kleště na Google.cz

Hledat výraz Krimpovací kleště ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Krimpovací kleště na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Krimpovací kleště například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě nyní již víte jaký je význam slova Krimpovací kleště? resp. co přesně označuje termín Krimpovací kleště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krimpovací kleště, odpověď na dotaz co je to Krimpovací kleště?. Víte např. kdo to je Tennessee Williams? Znáte a víte kdo je Extremista? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci nástroje. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.