Co je to?
Výraz, termín, definice slova Krimpovací kleště. Co znamená odborný pojem Krimpovací kleště z kategorie Nástroje?

Co je to Krimpovací kleště? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Krimpovací kleště?

Krimpovací kleště jsou speciálním druhem kleští, které se používají při úpravě kabelů, konkrétně při nasazování konektorů na konce kabelů. Mohou se nazývat také krimplovací nebo konektorovací. Podobají se kombinovaným kleštím, jejich čelisti jsou upravené tak, aby odpovídaly určitým druhům konektorů. Použití těchto kleští je spolehlivé a mnohem jednodušší než jiné způsoby spojování, například než pájení.
Pokud je konektor krimpován, nelze jeho nastavení upravovat nebo ho z kabelu bez poškození sundat. Krimpovací kleště mohou být vybaveny mechanickým převodem, který umožňuje zvýšit tlak při práci, a rohatkou, která zaručí, že se kleště neotevřou ještě před konečným domáčknutím konektoru. Pokud by uživatel nechtěl rohatku použít, může ji vyřadit z provozu pomocí bezpečnostní pojistky.


Co je to Krimpovací kleště? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Krimpovací kleště. Co znamená odborný pojem Krimpovací kleště z kategorie Nástroje?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Krimpovací kleště je v sekci nástroje

Klíčová slova: co je to Krimpovací kleště?, přesný význam, terminologie, vysvětlení, termín, definice, informace, význam pojmu, formulace, pojem, co znamená, synonymum, terminus technicus, slovník, definice pojmu, nástroje, wiki, lexikon


Pojem Krimpovací kleště je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Krimpovací kleště? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Krimpovací kleště (též krimplovací či konektorovací) jsou specializované kleště podobné kombinovaným kleštím, které se používají k nasazování (nalisování) konektorů na konec kabelu (krimpování).

Jiné zdroje informací o pojmu Krimpovací kleště

Hledat videa s názvem Krimpovací kleště na Youtube

Zkusit najít termín Krimpovací kleště ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Krimpovací kleště ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Krimpovací kleště ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Krimpovací kleště ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Krimpovací kleště ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Krimpovací kleště například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Krimpovací kleště? resp. jaký je přesný význam slova Krimpovací kleště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krimpovací kleště, odpověď na dotaz co je to Krimpovací kleště?. Víte např. kdo to je Saturn? Znáte a víte kdo je Jáhen? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než nástroje). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.