Co je to?
Odborný výraz, definice slova Krimpovací kleště. Co znamená pojem Krimpovací kleště z kategorie Nástroje?

Co je to Krimpovací kleště? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Krimpovací kleště?

Krimpovací kleště jsou speciálním druhem kleští, které se používají při úpravě kabelů, konkrétně při nasazování konektorů na konce kabelů. Mohou se nazývat také krimplovací nebo konektorovací. Podobají se kombinovaným kleštím, jejich čelisti jsou upravené tak, aby odpovídaly určitým druhům konektorů. Použití těchto kleští je spolehlivé a mnohem jednodušší než jiné způsoby spojování, například než pájení.
Pokud je konektor krimpován, nelze jeho nastavení upravovat nebo ho z kabelu bez poškození sundat. Krimpovací kleště mohou být vybaveny mechanickým převodem, který umožňuje zvýšit tlak při práci, a rohatkou, která zaručí, že se kleště neotevřou ještě před konečným domáčknutím konektoru. Pokud by uživatel nechtěl rohatku použít, může ji vyřadit z provozu pomocí bezpečnostní pojistky.


Co je to Krimpovací kleště? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Krimpovací kleště. Co znamená pojem Krimpovací kleště z kategorie Nástroje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Krimpovací kleště? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Krimpovací kleště patří do sekce Nástroje

Klíčová slova: význam slova, termín, názvosloví, formulace, wiki, co je to Krimpovací kleště?, slovník, Nástroje, lexikon, terminus technicus, význam pojmu, informace, přesný výraz, co znamená, pojem, význam, definice, heslo


Pojem Krimpovací kleště je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Krimpovací kleště? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Krimpovací kleště (též krimplovací či konektorovací) jsou specializované kleště podobné kombinovaným kleštím, které se používají k nasazování (nalisování) konektorů na konec kabelu (krimpování).

Pro další informace o termínu Krimpovací kleště zkuste tyto odkazy

Najít termín Krimpovací kleště ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Krimpovací kleště ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Krimpovací kleště ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Krimpovací kleště ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Krimpovací kleště ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Krimpovací kleště na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Krimpovací kleště například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Krimpovací kleště? resp. co je to Krimpovací kleště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krimpovací kleště, odpověď na dotaz co je to Krimpovací kleště?. Víte např. kdo to je Šovinista? Znáte a víte kdo je Boris Cvek? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nástroje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.