Co je to?
Výraz, termín, definice slova Krimpovací kleště. Co znamená odborný pojem Krimpovací kleště z kategorie Nástroje?

Co je to Krimpovací kleště? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Krimpovací kleště

Krimpovací kleště jsou speciálním druhem kleští, které se používají při úpravě kabelů, konkrétně při nasazování konektorů na konce kabelů. Mohou se nazývat také krimplovací nebo konektorovací. Podobají se kombinovaným kleštím, jejich čelisti jsou upravené tak, aby odpovídaly určitým druhům konektorů. Použití těchto kleští je spolehlivé a mnohem jednodušší než jiné způsoby spojování, například než pájení.
Pokud je konektor krimpován, nelze jeho nastavení upravovat nebo ho z kabelu bez poškození sundat. Krimpovací kleště mohou být vybaveny mechanickým převodem, který umožňuje zvýšit tlak při práci, a rohatkou, která zaručí, že se kleště neotevřou ještě před konečným domáčknutím konektoru. Pokud by uživatel nechtěl rohatku použít, může ji vyřadit z provozu pomocí bezpečnostní pojistky.


Co je to Krimpovací kleště? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Krimpovací kleště. Co znamená odborný pojem Krimpovací kleště z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Krimpovací kleště se nachází v sekci nástroje

Klíčová slova: názvosloví, co je to Krimpovací kleště?, terminologie, formulace, význam, informace, vysvětlení, nástroje, co to je, význam pojmu, co znamená, popis, pojem, lexikon, odborné názvosloví, přesný význam, terminus technicus, slovo


Pojem Krimpovací kleště je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Krimpovací kleště? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Krimpovací kleště (též krimplovací či konektorovací) jsou specializované kleště podobné kombinovaným kleštím, které se používají k nasazování (nalisování) konektorů na konec kabelu (krimpování).

Odkazy na jiné weby

Najít termín Krimpovací kleště ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Krimpovací kleště ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Krimpovací kleště ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Krimpovací kleště ve Wikizdrojích

Hledat výraz Krimpovací kleště ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Krimpovací kleště ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Krimpovací kleště například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Krimpovací kleště? resp. co označuje slovo Krimpovací kleště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Krimpovací kleště, odpověď na dotaz co je to Krimpovací kleště?. Víte např. kdo to je Drew Barrymore? Znáte a víte kdo je Alena Antalová? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci nástroje K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.