Co je to?
Výraz, termín, definice slova Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Software?

Co je to Implementace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Implementace?

Implementace je postup, při kterém se teorie převádějí do praxe, aby mohly být skutečně využity. Může se jednat o různé projekty nebo myšlenkové záměry. Implementace může být prováděna různými způsoby, výsledek by však měl vždy být úspěšný.
Před samotným procesem je potřeba provést důkladnou analýzu, naplánovat provedení a definovat očekávání. Pak teprve může dojít k testování.


Co je to Implementace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Software?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Implementace se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Implementace je v kategorii software

Klíčová slova: lexikon, co to je, co znamená, pojem, význam, popis, odborné názvosloví, vysvětlení, terminologie, definice, synonymum, odborný výraz, význam pojmu, formulace, wiki, informace, význam slova, názvosloví


Pojem Implementace je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Implementace? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Implementace je proces uskutečňování teoreticky stanovené myšlenky nebo projektu za účelem jejího dalšího použití. Implementaci předchází analýza zadání, plánování postupu a očekávaných výsledků. Nesoulad mezi předpokladem a skutečností může být způsoben chybou implementace nebo chybou samotné metody. Správná metoda je funkční nezávisle na způsobu implementace.

Další informace o pojmu Implementace hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat termín Implementace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Implementace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Implementace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Implementace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Implementace ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Implementace ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Implementace například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Implementace? resp. jaký je význam slova Implementace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Implementace, odpověď na dotaz co je to Implementace?. Víte např. kdo to je Jiří Suchý? Znáte a víte kdo je Ava Max? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je software. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.