Co je to?
Výraz, termín, definice slova Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Software?

Co je to Implementace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Implementace

Implementace je postup, při kterém se teorie převádějí do praxe, aby mohly být skutečně využity. Může se jednat o různé projekty nebo myšlenkové záměry. Implementace může být prováděna různými způsoby, výsledek by však měl vždy být úspěšný.
Před samotným procesem je potřeba provést důkladnou analýzu, naplánovat provedení a definovat očekávání. Pak teprve může dojít k testování.


Co je to Implementace? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Implementace můžete sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Implementace je v kategorii software

Klíčová slova: význam pojmu, definice, heslo, odborné názvosloví, význam slova, synonymum, software, popis, slovník, informace, názvosloví, wiki, pojem, software, termín, vysvětlení, Implementace, co znamená


Pojem Implementace je v kategorii software, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Implementace?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Implementace je proces uskutečňování teoreticky stanovené myšlenky nebo projektu za účelem jejího dalšího použití. Implementaci předchází analýza zadání, plánování postupu a očekávaných výsledků. Nesoulad mezi předpokladem a skutečností může být způsoben chybou implementace nebo chybou samotné metody. Správná metoda je funkční nezávisle na způsobu implementace.

Jiné informační zdroje o pojmu Implementace

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Implementace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Implementace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Implementace na Google.cz

Hledat videa s názvem Implementace na Youtube

Hledat termín Implementace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Implementace ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Implementace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Implementace? resp. co znamená Implementace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Implementace, odpověď na dotaz co je to Implementace?. Víte např. kdo to je Trockista? Znáte a víte kdo je Ilja Hurník? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je software. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.