Co je to?
Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Software?

Co to je Implementace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Implementace

Implementace je postup, při kterém se teorie převádějí do praxe, aby mohly být skutečně využity. Může se jednat o různé projekty nebo myšlenkové záměry. Implementace může být prováděna různými způsoby, výsledek by však měl vždy být úspěšný.
Před samotným procesem je potřeba provést důkladnou analýzu, naplánovat provedení a definovat očekávání. Pak teprve může dojít k testování.


Co je to Implementace? Význam slova, termín, Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Software?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Implementace můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Implementace je v kategorii Software

Klíčová slova: přesný výraz, Software, informace, co to je, vysvětlení, význam pojmu, odborné názvosloví, Implementace, formulace, Software, slovo, terminus technicus, wiki, přesný význam, synonymum, terminologie, význam, co je to Implementace?


Pojem Implementace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Implementace? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Implementace je proces uskutečňování teoreticky stanovené myšlenky nebo projektu za účelem jejího dalšího použití. Implementaci předchází analýza zadání, plánování postupu a očekávaných výsledků. Nesoulad mezi předpokladem a skutečností může být způsoben chybou implementace nebo chybou samotné metody. Správná metoda je funkční nezávisle na způsobu implementace.

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Implementace ve Wikimedia Commons

Hledat termín Implementace ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Implementace na Youtube

Zkusit najít termín Implementace na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Implementace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Implementace ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Implementace například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Implementace? resp. jaký je význam slova Implementace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Implementace, odpověď na dotaz co je to Implementace?. Víte např. kdo to je Čórkař? Znáte a víte kdo je Kuplíř? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.