Co je to?
Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Software?

Co to je Implementace? Význam slova

Co znamená termín Implementace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Implementace je postup, při kterém se teorie převádějí do praxe, aby mohly být skutečně využity. Může se jednat o různé projekty nebo myšlenkové záměry. Implementace může být prováděna různými způsoby, výsledek by však měl vždy být úspěšný.
Před samotným procesem je potřeba provést důkladnou analýzu, naplánovat provedení a definovat očekávání. Pak teprve může dojít k testování.


Co je to Implementace? Význam slova, termín, Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Software?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Implementace sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Implementace patří do sekce Software

Klíčová slova: informace, formulace, lexikon, definice, terminus technicus, význam pojmu, názvosloví, co je to Implementace?, slovník, terminologie, význam slova, co to je, přesný význam, slovo, přesný výraz, Software, Implementace, co znamená


Pojem Implementace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Implementace můžete dozvědět následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Implementace je proces uskutečňování teoreticky stanovené myšlenky nebo projektu za účelem jejího dalšího použití. Implementaci předchází analýza zadání, plánování postupu a očekávaných výsledků. Nesoulad mezi předpokladem a skutečností může být způsoben chybou implementace nebo chybou samotné metody. Správná metoda je funkční nezávisle na způsobu implementace.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Implementace ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Implementace ve Wikizdrojích

Najít termín Implementace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Implementace ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Implementace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Implementace na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Implementace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Implementace? resp. co znamená slovo Implementace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Implementace, odpověď na dotaz co je to Implementace?. Víte např. kdo to je Čumil? Znáte a víte kdo je Barista? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.