Co je to?
Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Software?

Co to je Implementace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Implementace?

Implementace je postup, při kterém se teorie převádějí do praxe, aby mohly být skutečně využity. Může se jednat o různé projekty nebo myšlenkové záměry. Implementace může být prováděna různými způsoby, výsledek by však měl vždy být úspěšný.
Před samotným procesem je potřeba provést důkladnou analýzu, naplánovat provedení a definovat očekávání. Pak teprve může dojít k testování.


Co je to Implementace? Význam slova, termín, Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Software?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Implementace s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Implementace se nachází v sekci Software

Klíčová slova: wiki, co je to Implementace?, synonymum, heslo, slovník, definice pojmu, slovo, Software, přesný výraz, informace, popis, formulace, definice, termín, přesný význam, Software, vysvětlení, Implementace


Pojem Implementace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Implementace?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Implementace je proces uskutečňování teoreticky stanovené myšlenky nebo projektu za účelem jejího dalšího použití. Implementaci předchází analýza zadání, plánování postupu a očekávaných výsledků. Nesoulad mezi předpokladem a skutečností může být způsoben chybou implementace nebo chybou samotné metody. Správná metoda je funkční nezávisle na způsobu implementace.

Další zdroje informací o slovu Implementace

Zkusit najít heslo Implementace ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Implementace ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Implementace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Implementace ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Implementace na Google.cz

Zkusit najít termín Implementace ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Implementace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Implementace? resp. co přesně označuje termín Implementace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Implementace, odpověď na dotaz co je to Implementace?. Víte např. kdo to je Céline Dion? Znáte a víte kdo je Muslim? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Implementace i v jiných kategoriích (než Software). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.