Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Implementace. Co znamená pojem Implementace z kategorie Software?

Co je Implementace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Implementace?

Implementace je postup, při kterém se teorie převádějí do praxe, aby mohly být skutečně využity. Může se jednat o různé projekty nebo myšlenkové záměry. Implementace může být prováděna různými způsoby, výsledek by však měl vždy být úspěšný.
Před samotným procesem je potřeba provést důkladnou analýzu, naplánovat provedení a definovat očekávání. Pak teprve může dojít k testování.


Co je to Implementace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Implementace. Co znamená pojem Implementace z kategorie Software?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Implementace? Potom se o definici podělte s dalšími lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Implementace se nachází v kategorii software

Klíčová slova: terminologie, vysvětlení, definice pojmu, formulace, wiki, software, odborné názvosloví, přesný výraz, termín, terminus technicus, slovo, slovník, význam slova, Implementace, lexikon, definice, odborný výraz, synonymum


Pojem Implementace je v kategorii software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Implementace píše následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Implementace je proces uskutečňování teoreticky stanovené myšlenky nebo projektu za účelem jejího dalšího použití. Implementaci předchází analýza zadání, plánování postupu a očekávaných výsledků. Nesoulad mezi předpokladem a skutečností může být způsoben chybou implementace nebo chybou samotné metody. Správná metoda je funkční nezávisle na způsobu implementace.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Implementace ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Implementace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Implementace ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Implementace ve Wikizdrojích

Najít slovo Implementace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Implementace ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Implementace například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Implementace? resp. co se přesně ukrývá za slovem Implementace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Implementace, odpověď na dotaz co je to Implementace?. Víte např. kdo to je Podrazák? Znáte a víte kdo je Bruce Springsteen? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v software. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.