Co je to?
Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Software?

Co to je Implementace? Význam slova

Co znamená termín Implementace? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Implementace je postup, při kterém se teorie převádějí do praxe, aby mohly být skutečně využity. Může se jednat o různé projekty nebo myšlenkové záměry. Implementace může být prováděna různými způsoby, výsledek by však měl vždy být úspěšný.
Před samotným procesem je potřeba provést důkladnou analýzu, naplánovat provedení a definovat očekávání. Pak teprve může dojít k testování.


Co je to Implementace? Význam slova, termín, Definice výrazu Implementace. Co znamená odborný pojem Implementace z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Implementace? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Implementace je v kategorii Software

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, odborné názvosloví, Implementace, Software, informace, terminologie, názvosloví, co znamená, definice pojmu, lexikon, přesný výraz, terminus technicus, termín, co to je, definice, slovník, význam slova


Pojem Implementace je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Implementace?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Implementace je proces uskutečňování teoreticky stanovené myšlenky nebo projektu za účelem jejího dalšího použití. Implementaci předchází analýza zadání, plánování postupu a očekávaných výsledků. Nesoulad mezi předpokladem a skutečností může být způsoben chybou implementace nebo chybou samotné metody. Správná metoda je funkční nezávisle na způsobu implementace.

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Implementace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Implementace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Implementace ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Implementace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Implementace ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Implementace na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Implementace například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Implementace? resp. co znamená výraz Implementace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Implementace, odpověď na dotaz co je to Implementace?. Víte např. kdo to je Soudní znalec? Znáte a víte kdo je Muslim? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Implementace v jiné sekci než Software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.