Co je to?
Definice výrazu, termínu Youtube. Co znamená odborný pojem Youtube z kategorie Internet?

Co je to Youtube? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Youtube?

Youtube je nejznámější a největší internetový sever, na němž je možno sdílet videosoubory. Jeho provozovatelem je společnost Google, která ho v roce 2006 koupila od zakladatelů.
Youtube umožňuje uživatelům nahrávat a prohlížet si videa, sdílet je s ostatními uživateli, komentovat nebo hodnotit. Najít zde lze hudební videa, TV klipy, videoklipy, vlogy, vzdělávací videa a další.


Co je to Youtube? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Youtube. Co znamená odborný pojem Youtube z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Youtube je v sekci Internet

Klíčová slova: co to je, formulace, termín, co je to Youtube?, heslo, Youtube, Internet, definice, pojem, význam, co znamená, slovník, odborné názvosloví, vysvětlení, lexikon, informace, slovo, význam slova


Pojem Youtube je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Youtube ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Youtube ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Youtube ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Youtube ve Wikipedii

Vyhledat heslo Youtube na Google.cz

Zkusit najít termín Youtube ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Youtube například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Youtube? resp. co označuje slovo Youtube? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Youtube, odpověď na dotaz co je to Youtube?. Víte např. kdo to je Pavel Baudiš? Znáte a víte kdo je Repetent? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Youtube v jiné sekci než Internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.