Co je to?
Definice výrazu, termínu Youtube. Co znamená odborný pojem Youtube z kategorie Internet?

Co je Youtube? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Youtube?

Youtube je nejznámější a největší internetový sever, na němž je možno sdílet videosoubory. Jeho provozovatelem je společnost Google, která ho v roce 2006 koupila od zakladatelů.
Youtube umožňuje uživatelům nahrávat a prohlížet si videa, sdílet je s ostatními uživateli, komentovat nebo hodnotit. Najít zde lze hudební videa, TV klipy, videoklipy, vlogy (video-blogy), krátká zábavná vide, vzdělávací obsah a další.
Tvůrci videí jsou nazýváni youtubeři (YouTubers). Kolem youtuberů se sdružuje komunita fanoušků především z řad mládeže. Řada youtuberů pořádá kulturní akce mimo internet a prodává vlastní reklamní předměty.


Co je to Youtube? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Youtube. Co znamená odborný pojem Youtube z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s dalšími lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Youtube je v kategorii internet

Klíčová slova: přesný výraz, termín, přesný význam, internet, synonymum, co znamená, terminologie, pojem, internet, wiki, heslo, názvosloví, slovo, co je to Youtube?, formulace, význam pojmu, odborné názvosloví, Youtube


Pojem Youtube je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Youtube? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

YouTube je největší internetový server pro sdílení videosouborů. Založili jej v únoru 2005 zaměstnanci PayPalu Chad Hurley, Steve Chen a Jawed Karim. V listopadu 2006 byl zakoupen společností Google za 1,65 miliardy dolarů (tehdy asi 36,75 miliard Kč). Google nyní provozuje tuto stránku jako dceřinou společnost, uživatelské účty mezi těmito společnostmi jsou propojené.
YouTube povoluje svým uživatelům nahrát videa, zhlédnout je, hodnotit, sdílet a komentovat. Na YouTube jsou dostupné videoklipy, TV klipy, hudební videa, trailery k filmům a další jako například video-blogy, krátká originální videa, nebo vzdělávací videa.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Youtube ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Youtube ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Youtube ve Wikizdrojích

Hledat heslo Youtube ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Youtube ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Youtube ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Youtube například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Youtube? resp. jaký je přesný význam slova Youtube? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Youtube, odpověď na dotaz co je to Youtube?. Víte např. kdo to je Hajný? Znáte a víte kdo je Carles Puigdemont? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Youtube i jinde než v sekci než v internet. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.