Co je to?
Odborný výraz, definice slova CNC stroj. Co znamená pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Co je to CNC stroj? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu CNC stroj

CNC stroj znamenal velký pokrok ve všech výrobních procesech. Jedná se o zařízení, které je vylepšeno počítačem, takže se jedná o počítačově číslicově řízený stroj. Hlavní předností CNC stroje je vysoká automatizace a možnost kombinace komponentů.
CNC stroje se používají tam, kde probíhá více procesů a operací, například u obráběcích přístrojů. Jsou vhodné pro takové činnosti jako soustružení, různé druhy řezání, lepení, ohýbání a mnoho jiných.


Co je to CNC stroj? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CNC stroj. Co znamená pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text CNC stroj s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem CNC stroj se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: pojem, wiki, názvosloví, terminologie, termín, Technika, slovník, heslo, formulace, co je to CNC stroj?, význam, lexikon, definice, odborný výraz, vysvětlení, popis, informace, CNC stroj


Pojem CNC stroj je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu CNC stroj

Vyhledat termín CNC stroj ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo CNC stroj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem CNC stroj ve Wikislovníku

Hledat pojem CNC stroj na Google.cz

Hledat slovo CNC stroj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz CNC stroj ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo CNC stroj například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova CNC stroj? resp. co vlastně znamená slovo CNC stroj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CNC stroj, odpověď na dotaz co je to CNC stroj?. Víte např. kdo to je Feministka? Znáte a víte kdo je Petr Fiala? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Technika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.