Co je to?
Výraz, termín, definice slova CNC stroj. Co znamená odborný pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Co je to CNC stroj? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu CNC stroj?

CNC stroj znamenal velký pokrok ve všech výrobních procesech. Jedná se o zařízení, které je vylepšeno počítačem, takže se jedná o počítačově číslicově řízený stroj. Hlavní předností CNC stroje je vysoká automatizace a možnost kombinace komponentů.
CNC stroje se používají tam, kde probíhá více procesů a operací, například u obráběcích přístrojů. Jsou vhodné pro takové činnosti jako soustružení, různé druhy řezání, lepení, ohýbání a mnoho jiných.


Co je to CNC stroj? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CNC stroj. Co znamená odborný pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem CNC stroj s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz CNC stroj patří do kategorie technika

Klíčová slova: synonymum, termín, přesný význam, wiki, terminologie, heslo, definice pojmu, význam slova, co znamená, terminus technicus, názvosloví, odborné názvosloví, CNC stroj, pojem, popis, technika, informace, přesný výraz


Pojem CNC stroj je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu CNC stroj zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CNC stroj ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo CNC stroj ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem CNC stroj na Youtube

Vyhledat termín CNC stroj ve Wikipedii

Zkusit najít výraz CNC stroj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem CNC stroj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo CNC stroj například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Teď už víte jaká je definice termínu CNC stroj? resp. co se vlastně skrývá pod slovem CNC stroj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CNC stroj, odpověď na dotaz co je to CNC stroj?. Víte např. kdo to je Friedrich Nietzsche? Znáte a víte kdo je Robert Kiyosaki? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než technika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.