Co je to?
Odborný výraz, definice slova CNC stroj. Co znamená pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Co je to CNC stroj? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu CNC stroj

CNC stroj znamenal velký pokrok ve všech výrobních procesech. Jedná se o zařízení, které je vylepšeno počítačem, takže se jedná o počítačově číslicově řízený stroj. Hlavní předností CNC stroje je vysoká automatizace a možnost kombinace komponentů.
CNC stroje se používají tam, kde probíhá více procesů a operací, například u obráběcích přístrojů. Jsou vhodné pro takové činnosti jako soustružení, různé druhy řezání, lepení, ohýbání a mnoho jiných.


Co je to CNC stroj? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CNC stroj. Co znamená pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (CNC stroj) můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín CNC stroj patří do kategorie Technika

Klíčová slova: odborné názvosloví, vysvětlení, terminologie, význam, termín, slovník, lexikon, definice pojmu, synonymum, slovo, formulace, význam slova, popis, Technika, přesný výraz, co to je, terminus technicus, informace


Pojem CNC stroj je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu CNC stroj zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín CNC stroj ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CNC stroj ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem CNC stroj na Youtube

Najít pojem CNC stroj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz CNC stroj ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz CNC stroj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CNC stroj například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená CNC stroj? resp. co označuje slovo CNC stroj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CNC stroj, odpověď na dotaz co je to CNC stroj?. Víte např. kdo to je Wotan? Znáte a víte kdo je Larry Page? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.