Co je to?
Odborný výraz, definice slova CNC stroj. Co znamená pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Co je to CNC stroj? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu CNC stroj

CNC stroj znamenal velký pokrok ve všech výrobních procesech. Jedná se o zařízení, které je vylepšeno počítačem, takže se jedná o počítačově číslicově řízený stroj. Hlavní předností CNC stroje je vysoká automatizace a možnost kombinace komponentů.
CNC stroje se používají tam, kde probíhá více procesů a operací, například u obráběcích přístrojů. Jsou vhodné pro takové činnosti jako soustružení, různé druhy řezání, lepení, ohýbání a mnoho jiných.


Co je to CNC stroj? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CNC stroj. Co znamená pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu CNC stroj? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo CNC stroj patří do sekce Technika

Klíčová slova: popis, slovo, informace, význam, definice pojmu, lexikon, Technika, význam pojmu, CNC stroj, odborný výraz, vysvětlení, heslo, definice, pojem, wiki, terminus technicus, přesný výraz, co znamená


Pojem CNC stroj je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít výraz CNC stroj ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín CNC stroj ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo CNC stroj na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CNC stroj ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem CNC stroj na Youtube

Najít výraz CNC stroj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo CNC stroj například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova CNC stroj? resp. jaký je přesný význam slova CNC stroj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CNC stroj, odpověď na dotaz co je to CNC stroj?. Víte např. kdo to je Miroslava Němcová? Znáte a víte kdo je Petr Fiala? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.