Co je to?
Odborný výraz, definice slova CNC stroj. Co znamená pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Co je to CNC stroj? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu CNC stroj

CNC stroj znamenal velký pokrok ve všech výrobních procesech. Jedná se o zařízení, které je vylepšeno počítačem, takže se jedná o počítačově číslicově řízený stroj. Hlavní předností CNC stroje je vysoká automatizace a možnost kombinace komponentů.
CNC stroje se používají tam, kde probíhá více procesů a operací, například u obráběcích přístrojů. Jsou vhodné pro takové činnosti jako soustružení, různé druhy řezání, lepení, ohýbání a mnoho jiných.


Co je to CNC stroj? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CNC stroj. Co znamená pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín CNC stroj se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: heslo, význam, slovo, slovník, definice, odborné názvosloví, názvosloví, co znamená, význam slova, Technika, informace, vysvětlení, odborný výraz, formulace, synonymum, terminologie, co to je, lexikon


Pojem CNC stroj je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít pojem CNC stroj ve Wikipedii

Hledat termín CNC stroj ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz CNC stroj na Google.cz

Najít termín CNC stroj ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo CNC stroj ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo CNC stroj ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo CNC stroj například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená CNC stroj? resp. co znamená CNC stroj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CNC stroj, odpověď na dotaz co je to CNC stroj?. Víte např. kdo to je Obchodní asistent? Znáte a víte kdo je Robert Kiyosaki? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.