Co je to?
Výraz, termín, definice slova CNC stroj. Co znamená odborný pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Co je to CNC stroj? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu CNC stroj

CNC stroj znamenal velký pokrok ve všech výrobních procesech. Jedná se o zařízení, které je vylepšeno počítačem, takže se jedná o počítačově číslicově řízený stroj. Hlavní předností CNC stroje je vysoká automatizace a možnost kombinace komponentů.
CNC stroje se používají tam, kde probíhá více procesů a operací, například u obráběcích přístrojů. Jsou vhodné pro takové činnosti jako soustružení, různé druhy řezání, lepení, ohýbání a mnoho jiných.


Co je to CNC stroj? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CNC stroj. Co znamená odborný pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text CNC stroj s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz CNC stroj se nachází v sekci technika

Klíčová slova: termín, význam pojmu, terminus technicus, slovo, definice, slovník, heslo, co je to CNC stroj?, význam, informace, přesný výraz, význam slova, terminologie, synonymum, pojem, popis, co to je, CNC stroj


Pojem CNC stroj je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu CNC stroj

Zkusit najít slovo CNC stroj ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem CNC stroj na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CNC stroj ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo CNC stroj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo CNC stroj ve Wikipedii

Hledat výraz CNC stroj ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo CNC stroj například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo CNC stroj? resp. co označuje slovo CNC stroj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CNC stroj, odpověď na dotaz co je to CNC stroj?. Víte např. kdo to je Feministka? Znáte a víte kdo je Zuzana Norisová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než technika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.