Co je to?
Odborný výraz, definice slova CNC stroj. Co znamená pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Co je to CNC stroj? Význam slova

Co znamená termín CNC stroj? Vysvětlení pojmu, definice hesla

CNC stroj znamenal velký pokrok ve všech výrobních procesech. Jedná se o zařízení, které je vylepšeno počítačem, takže se jedná o počítačově číslicově řízený stroj. Hlavní předností CNC stroje je vysoká automatizace a možnost kombinace komponentů.
CNC stroje se používají tam, kde probíhá více procesů a operací, například u obráběcích přístrojů. Jsou vhodné pro takové činnosti jako soustružení, různé druhy řezání, lepení, ohýbání a mnoho jiných.


Co je to CNC stroj? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CNC stroj. Co znamená pojem CNC stroj z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz CNC stroj se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: wiki, přesný význam, terminologie, co znamená, synonymum, formulace, CNC stroj, Technika, heslo, terminus technicus, informace, lexikon, popis, pojem, názvosloví, vysvětlení, odborné názvosloví, termín


Pojem CNC stroj je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo CNC stroj ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín CNC stroj ve Wikislovníku

Vyhledat slovo CNC stroj na Google.cz

Hledat termín CNC stroj ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo CNC stroj ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo CNC stroj ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo CNC stroj například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo CNC stroj? resp. co znamená CNC stroj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CNC stroj, odpověď na dotaz co je to CNC stroj?. Víte např. kdo to je Terorista? Znáte a víte kdo je Petr Fiala? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu CNC stroj v jiné sekci než Technika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.