Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Co je to Dashboard? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dashboard

Dashboard je název produktu, který zjednodušuje práci s Macem a zrychluje přístup k těm informacím, které používáte nejčastěji. Většinou se jedná o vlastní poznámky, počasí, kalkulačka, kontakty, adresáře, kontakty a podobně. Tyto miniaplikace se označují jako widgety.
Díky dashboardu nemusíte otevírat jednotlivé aplikace a můžete si vytvářet i vlastní widgety. Aktivace se provádí výběrem a widgety lze jednoduše přesunovat a uspořádat. Widgety lze i přizpůsobovat vašim požadavkům.


Co je to Dashboard? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Dashboard doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dashboard se nachází v sekci Software

Klíčová slova: informace, co znamená, přesný význam, terminus technicus, odborné názvosloví, terminologie, Software, pojem, názvosloví, co to je, wiki, význam slova, Dashboard, přesný výraz, význam, význam pojmu, popis, heslo


Pojem Dashboard je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Dashboard ve Wikipedii

Vyhledat slovo Dashboard ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dashboard ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Dashboard na Google.cz

Hledat videa s názvem Dashboard na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dashboard ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dashboard například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Dashboard? resp. co znamená výraz Dashboard? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dashboard, odpověď na dotaz co je to Dashboard?. Víte např. kdo to je Debil? Znáte a víte kdo je Ubožák? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.