Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Co je to Dashboard? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Dashboard

Dashboard je název produktu, který zjednodušuje práci s Macem a zrychluje přístup k těm informacím, které používáte nejčastěji. Většinou se jedná o vlastní poznámky, počasí, kalkulačka, kontakty, adresáře, kontakty a podobně. Tyto miniaplikace se označují jako widgety.
Díky dashboardu nemusíte otevírat jednotlivé aplikace a můžete si vytvářet i vlastní widgety. Aktivace se provádí výběrem a widgety lze jednoduše přesunovat a uspořádat. Widgety lze i přizpůsobovat vašim požadavkům.


Co je to Dashboard? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Dashboard je v sekci Software

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, formulace, heslo, popis, odborný výraz, přesný výraz, význam, co znamená, názvosloví, odborné názvosloví, Software, slovník, terminus technicus, synonymum, definice pojmu, Software, termín


Pojem Dashboard je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít pojem Dashboard ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Dashboard ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Dashboard ve Wikipedii

Hledat heslo Dashboard ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Dashboard ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Dashboard na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dashboard například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Dashboard? resp. co se skrývá pod slovem Dashboard? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dashboard, odpověď na dotaz co je to Dashboard?. Víte např. kdo to je Obchodní asistent? Znáte a víte kdo je Vtipálek? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Dashboard hledat i v jiných kategoriích (než Software) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.