Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Co je to Dashboard? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Dashboard?

Dashboard je název produktu, který zjednodušuje práci s Macem a zrychluje přístup k těm informacím, které používáte nejčastěji. Většinou se jedná o vlastní poznámky, počasí, kalkulačka, kontakty, adresáře, kontakty a podobně. Tyto miniaplikace se označují jako widgety.
Díky dashboardu nemusíte otevírat jednotlivé aplikace a můžete si vytvářet i vlastní widgety. Aktivace se provádí výběrem a widgety lze jednoduše přesunovat a uspořádat. Widgety lze i přizpůsobovat vašim požadavkům.


Co je to Dashboard? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Dashboard můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Dashboard je v kategorii software

Klíčová slova: wiki, slovník, pojem, Dashboard, lexikon, co znamená, popis, vysvětlení, definice, synonymum, terminologie, význam slova, odborný výraz, význam pojmu, co to je, software, heslo, terminus technicus


Pojem Dashboard je v kategorii software, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Dashboard ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Dashboard ve Wikipedii

Vyhledat termín Dashboard na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dashboard ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Dashboard ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Dashboard ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dashboard například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Dashboard? resp. jaký je význam pojmu Dashboard? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dashboard, odpověď na dotaz co je to Dashboard?. Víte např. kdo to je Steven Spielberg? Znáte a víte kdo je Kujón? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dashboard v jiné sekci než software. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.