Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Co je Dashboard? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Dashboard?

Dashboard je název produktu, který zjednodušuje práci s Macem a zrychluje přístup k těm informacím, které používáte nejčastěji. Většinou se jedná o vlastní poznámky, počasí, kalkulačka, kontakty, adresáře, kontakty a podobně. Tyto miniaplikace se označují jako widgety.
Díky dashboardu nemusíte otevírat jednotlivé aplikace a můžete si vytvářet i vlastní widgety. Aktivace se provádí výběrem a widgety lze jednoduše přesunovat a uspořádat. Widgety lze i přizpůsobovat vašim požadavkům.


Co je to Dashboard? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Dashboard můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Dashboard je v kategorii software

Klíčová slova: pojem, Dashboard, co je to Dashboard?, terminologie, definice, slovník, co znamená, přesný výraz, software, odborný výraz, názvosloví, terminus technicus, formulace, slovo, synonymum, význam slova, software, termín


Pojem Dashboard je v kategorii software, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít heslo Dashboard ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Dashboard ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Dashboard ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Dashboard ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dashboard ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Dashboard ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dashboard například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už víte co znamená slovo Dashboard? resp. jaká je definice termínu Dashboard? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dashboard, odpověď na dotaz co je to Dashboard?. Víte např. kdo to je Rastislav Maďar? Znáte a víte kdo je Suverén? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.