Co je to?
Definice výrazu, termínu Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Co je Dashboard?

Co znamená pojem, definice termínu Dashboard?

Dashboard je název produktu, který zjednodušuje práci s Macem a zrychluje přístup k těm informacím, které používáte nejčastěji. Většinou se jedná o vlastní poznámky, počasí, kalkulačka, kontakty, adresáře, kontakty a podobně. Tyto miniaplikace se označují jako widgety.
Díky dashboardu nemusíte otevírat jednotlivé aplikace a můžete si vytvářet i vlastní widgety. Aktivace se provádí výběrem a widgety lze jednoduše přesunovat a uspořádat. Widgety lze i přizpůsobovat vašim požadavkům.


Co je to Dashboard? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Dashboard se známými na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Dashboard je v kategorii software

Klíčová slova: popis, Dashboard, formulace, význam, terminologie, software, co je to Dashboard?, informace, termín, synonymum, názvosloví, lexikon, pojem, odborný výraz, software, terminus technicus, význam pojmu, wiki


Pojem Dashboard je v kategorii software, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Dashboard v dalších zdrojích

Zkusit najít Dashboard ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Dashboard ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Dashboard ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dashboard ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Dashboard ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Dashboard ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dashboard například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Teď už víte co znamená slovo Dashboard? resp. co označuje slovo Dashboard? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dashboard, odpověď na dotaz co je to Dashboard?. Víte např. kdo to je Vilém Závada? Znáte a víte kdo je Rozumbrada? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, Aplikace v mobilu, dashboard, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.