Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Co je to Dashboard? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Dashboard

Dashboard je název produktu, který zjednodušuje práci s Macem a zrychluje přístup k těm informacím, které používáte nejčastěji. Většinou se jedná o vlastní poznámky, počasí, kalkulačka, kontakty, adresáře, kontakty a podobně. Tyto miniaplikace se označují jako widgety.
Díky dashboardu nemusíte otevírat jednotlivé aplikace a můžete si vytvářet i vlastní widgety. Aktivace se provádí výběrem a widgety lze jednoduše přesunovat a uspořádat. Widgety lze i přizpůsobovat vašim požadavkům.


Co je to Dashboard? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Dashboard se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dashboard patří do kategorie Software

Klíčová slova: co je to Dashboard?, pojem, synonymum, termín, definice pojmu, heslo, přesný význam, odborný výraz, definice, význam, lexikon, význam pojmu, Dashboard, informace, Software, terminologie, popis, význam slova


Pojem Dashboard je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Dashboard

Vyhledat výraz Dashboard ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Dashboard ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dashboard ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dashboard ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Dashboard ve Wikislovníku

Hledat termín Dashboard ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Dashboard například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Dashboard? resp. co je to Dashboard? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dashboard, odpověď na dotaz co je to Dashboard?. Víte např. kdo to je Josef Lada? Znáte a víte kdo je Vtipálek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.