Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Co je to Dashboard? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dashboard

Dashboard je název produktu, který zjednodušuje práci s Macem a zrychluje přístup k těm informacím, které používáte nejčastěji. Většinou se jedná o vlastní poznámky, počasí, kalkulačka, kontakty, adresáře, kontakty a podobně. Tyto miniaplikace se označují jako widgety.
Díky dashboardu nemusíte otevírat jednotlivé aplikace a můžete si vytvářet i vlastní widgety. Aktivace se provádí výběrem a widgety lze jednoduše přesunovat a uspořádat. Widgety lze i přizpůsobovat vašim požadavkům.


Co je to Dashboard? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dashboard. Co znamená odborný pojem Dashboard z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Dashboard se nachází v kategorii software

Klíčová slova: co znamená, lexikon, wiki, názvosloví, software, význam pojmu, terminologie, význam slova, pojem, software, odborné názvosloví, Dashboard, vysvětlení, co je to Dashboard?, termín, terminus technicus, formulace, odborný výraz


Pojem Dashboard je v kategorii software, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Dashboard lze najít v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dashboard ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Dashboard na Youtube

Zkusit najít heslo Dashboard ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Dashboard ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Dashboard na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dashboard ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Dashboard například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste zjistili co znamená Dashboard? resp. co znamená Dashboard? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dashboard, odpověď na dotaz co je to Dashboard?. Víte např. kdo to je Seneca? Znáte a víte kdo je Hašišák? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Dashboard hledat i v jiných kategoriích (než software) Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.