Co je to?
Výraz, termín, definice slova Inkubační doba. Co znamená odborný pojem Inkubační doba z kategorie Lékařství?

Co je to Inkubační doba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Inkubační doba

Inkubační doba je termín z oblasti lékařství. Jde o čas mezi nástupem nákazy do organizmu a propuknutím nemoci. Velmi významným faktorem je inkubační doba u infekčních onemocnění, kde s e podle ní posuzuje, nakolik je nemoc nebezpečná.
Jako krátká inkubační doba se posuzuje čas v rozsahu hodin nebo několika dní, dlouhá inkubační doba je řádově v měsících či letech.


Co je to Inkubační doba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Inkubační doba. Co znamená odborný pojem Inkubační doba z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Inkubační doba? Potom se o definici podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Inkubační doba se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: co znamená, přesný význam, popis, Lékařství, vysvětlení, slovo, přesný výraz, heslo, pojem, terminologie, slovník, odborný výraz, informace, Inkubační doba, Lékařství, význam, co je to Inkubační doba?, názvosloví


Pojem Inkubační doba je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít výraz Inkubační doba ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Inkubační doba ve Wikislovníku

Najít heslo Inkubační doba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Inkubační doba na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Inkubační doba ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Inkubační doba ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Inkubační doba například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Inkubační doba? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Inkubační doba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Inkubační doba, odpověď na dotaz co je to Inkubační doba?. Víte např. kdo to je Radikál? Znáte a víte kdo je Fízl? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.