Co je to?
Výraz, termín, definice slova Samoplátce. Co znamená odborný pojem Samoplátce z kategorie Účetnictví?

Co je to Samoplátce? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Samoplátce?

Samoplátce je označení pro toho, kdo je osobou samostatně výdělečně činnou nebo osobou bez zdanitelných příjmů. Samoplátci si musí sami hradit zdravotní pojištění, protože za ně neplatí ani zaměstnavatel, ani stát. Pojistné musí hradit včas a podle stanovených podmínek. Hrazení sociálního a důchodového pojištění je u samoplátců dobrovolné.
Se samoplátci se lze často setkat i ve zdravotnictví, kdy se jedná o pacienty bez zdravotního pojištění nebo bez doporučení lékaře. Ti si vyšetření a ošetření hradí sami.


Co je to Samoplátce? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Samoplátce. Co znamená odborný pojem Samoplátce z kategorie Účetnictví?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Samoplátce sdílejte s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Samoplátce je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: pojem, terminus technicus, přesný výraz, terminologie, slovo, slovník, definice pojmu, formulace, informace, Účetnictví, lexikon, přesný význam, názvosloví, co je to Samoplátce?, co to je, odborný výraz, vysvětlení, wiki


Pojem Samoplátce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Samoplátce lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Samoplátce ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Samoplátce ve Wikislovníku

Najít heslo Samoplátce ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Samoplátce ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Samoplátce na Google.cz

Hledat videa s názvem Samoplátce na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Samoplátce například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Samoplátce? resp. co se skrývá pod slovem Samoplátce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Samoplátce, odpověď na dotaz co je to Samoplátce?. Víte např. kdo to je Čmaňa? Znáte a víte kdo je Kolohnát? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Samoplátce hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.