Co je to?
Definice odborného termínu, slova Samoplátce. Co znamená pojem Samoplátce z kategorie Účetnictví?

Co je Samoplátce?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Samoplátce

Samoplátce je označení pro toho, kdo je osobou samostatně výdělečně činnou nebo osobou bez zdanitelných příjmů. Samoplátci si musí sami hradit zdravotní pojištění, protože za ně neplatí ani zaměstnavatel, ani stát. Pojistné musí hradit včas a podle stanovených podmínek. Hrazení sociálního a důchodového pojištění je u samoplátců dobrovolné.
Se samoplátci se lze často setkat i ve zdravotnictví, kdy se jedná o pacienty bez zdravotního pojištění nebo bez doporučení lékaře. Ti si vyšetření a ošetření hradí sami.


Co je to Samoplátce? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Samoplátce. Co znamená pojem Samoplátce z kategorie Účetnictví?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Samoplátce patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: slovník, názvosloví, odborné názvosloví, přesný význam, odborný výraz, informace, definice, definice pojmu, synonymum, Účetnictví, terminus technicus, terminologie, heslo, Samoplátce, co je to Samoplátce?, wiki, popis, význam pojmu


Pojem Samoplátce je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Samoplátce zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Samoplátce na Youtube

Hledat termín Samoplátce ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Samoplátce na Google.cz

Hledat výraz Samoplátce ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Samoplátce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Samoplátce ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Samoplátce například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte co znamená slovo Samoplátce? resp. co přesně znamená slovo Samoplátce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Samoplátce, odpověď na dotaz co je to Samoplátce?. Víte např. kdo to je Účetní? Znáte a víte kdo je Kozomrd? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Účetnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Účetnictví, Faktura, tužka, svíčka, samoplátce, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.