Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo LAN. Co znamená pojem LAN z kategorie Počítače?

Co to je LAN? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu LAN

LAN je zkratka pro lokální neboli místní síť. Zkratka pochází z anglického Local Area Network. Jedná se o vzájemné propojení počítačů v určité skupině, například domácnosti nebo firmě, ale může být i mnohem širší.
Počítače jsou propojeny kabely nebo bezdrátově. LAN je tvořena prvky aktivními či pasivními. Pasivní prvky nemusejí být napájeny např. konektory), aktivní prvky slouží ke komunikaci (switch apod.).


Co je to LAN? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo LAN. Co znamená pojem LAN z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text LAN s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo LAN se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: formulace, informace, vysvětlení, co znamená, terminus technicus, pojem, význam, terminologie, definice, LAN, slovo, heslo, co je to LAN?, přesný význam, slovník, význam pojmu, popis, Počítače


Pojem LAN je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem LAN ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem LAN na Youtube

Hledat výraz LAN na Google.cz

Hledat slovo LAN ve Wikipedii

Najít pojem LAN ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo LAN ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo LAN například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je LAN? resp. jaká je definice slova LAN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LAN, odpověď na dotaz co je to LAN?. Víte např. kdo to je Oligarcha? Znáte a víte kdo je Ježíšek? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.