Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo LAN. Co znamená pojem LAN z kategorie Počítače?

Co to je LAN? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu LAN

LAN je zkratka pro lokální neboli místní síť. Zkratka pochází z anglického Local Area Network. Jedná se o vzájemné propojení počítačů v určité skupině, například domácnosti nebo firmě, ale může být i mnohem širší.
Počítače jsou propojeny kabely nebo bezdrátově. LAN je tvořena prvky aktivními či pasivními. Pasivní prvky nemusejí být napájeny např. konektory), aktivní prvky slouží ke komunikaci (switch apod.).


Co je to LAN? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo LAN. Co znamená pojem LAN z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu LAN? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz LAN patří do sekce Počítače

Klíčová slova: slovo, informace, co je to LAN?, význam pojmu, definice, Počítače, význam slova, Počítače, terminologie, přesný význam, odborné názvosloví, synonymum, definice pojmu, vysvětlení, formulace, co znamená, odborný výraz, popis


Pojem LAN je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem LAN ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem LAN na Youtube

Najít termín LAN ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz LAN ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo LAN ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz LAN ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo LAN například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu LAN? resp. co se přesně ukrývá za slovem LAN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LAN, odpověď na dotaz co je to LAN?. Víte např. kdo to je Chomout? Znáte a víte kdo je Ježíšek? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.