Co je to?
Definice výrazu Výchovný ústav. Co znamená odborný pojem Výchovný ústav z kategorie Školství?

Co to je Výchovný ústav? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Výchovný ústav?

Výchovný ústav je výchovná, vzdělávací a sociální instituce, jejímž úkolem je péče o děti, které jsou starší než 15 let a mají závažné poruchy chování, kvůli kterým jim byla nařízena ochranná nebo ústavní výchova.
Ústavy pro děti s nařízenou ústavní výchovou jsou oddělené od ústavů pro děti s uloženou ochrannou výchovou. Výjimečně zde mohou být umístěny i mladší děti.


Co je to Výchovný ústav? Význam slova, termín, Definice výrazu Výchovný ústav. Co znamená odborný pojem Výchovný ústav z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Výchovný ústav patří do sekce Školství

Klíčová slova: slovo, odborné názvosloví, Výchovný ústav, přesný výraz, definice, wiki, pojem, co to je, terminus technicus, slovník, názvosloví, význam slova, Školství, heslo, formulace, definice pojmu, význam, Školství


Pojem Výchovný ústav je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Výchovný ústav ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Výchovný ústav ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Výchovný ústav ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Výchovný ústav na Youtube

Najít výraz Výchovný ústav ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Výchovný ústav ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Výchovný ústav například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Výchovný ústav? resp. co přesně znamená slovo Výchovný ústav? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Výchovný ústav, odpověď na dotaz co je to Výchovný ústav?. Víte např. kdo to je Regina Rázlová? Znáte a víte kdo je Lady Gaga? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Školství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.