Co je to?
Definice výrazu Výchovný ústav. Co znamená odborný pojem Výchovný ústav z kategorie Školství?

Co to je Výchovný ústav? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Výchovný ústav?

Výchovný ústav je výchovná, vzdělávací a sociální instituce, jejímž úkolem je péče o děti, které jsou starší než 15 let a mají závažné poruchy chování, kvůli kterým jim byla nařízena ochranná nebo ústavní výchova.
Ústavy pro děti s nařízenou ústavní výchovou jsou oddělené od ústavů pro děti s uloženou ochrannou výchovou. Výjimečně zde mohou být umístěny i mladší děti.


Co je to Výchovný ústav? Význam slova, termín, Definice výrazu Výchovný ústav. Co znamená odborný pojem Výchovný ústav z kategorie Školství?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Výchovný ústav? Potom se o definici podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Výchovný ústav se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: termín, terminologie, odborné názvosloví, formulace, co to je, Školství, co znamená, význam pojmu, přesný význam, popis, terminus technicus, názvosloví, co je to Výchovný ústav?, informace, slovník, slovo, lexikon, Výchovný ústav


Pojem Výchovný ústav je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Výchovný ústav doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Výchovný ústav na Google.cz

Hledat termín Výchovný ústav ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Výchovný ústav ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Výchovný ústav ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Výchovný ústav na Youtube

Najít termín Výchovný ústav ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Výchovný ústav například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Výchovný ústav? resp. co znamená slovo Výchovný ústav? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Výchovný ústav, odpověď na dotaz co je to Výchovný ústav?. Víte např. kdo to je Jiří X. Doležal? Znáte a víte kdo je Lady Gaga? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.