Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fazeta. Co znamená pojem Fazeta z kategorie Lékařství?

Co je to Fazeta? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Fazeta?

V zubním lékařství se využívají různé pomůcky a historie některých sahá do vzdálenější historie. Například keramické fazety byly poprvé představeny již ve třicátých letech minulého století, nicméně opravdu se začaly využívat až o cca padesát let později. Fazety se využívají v případě neestetických mezer mezi zuby, při vadném zabarvení nebo u několikanásobných plomb na předních zubech. Keramická fazeta se aplikuje na přední plošky zubů.


Co je to Fazeta? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fazeta. Co znamená pojem Fazeta z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fazeta patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: názvosloví, význam, terminologie, heslo, slovník, vysvětlení, přesný výraz, popis, definice pojmu, odborný výraz, co to je, wiki, Lékařství, synonymum, co je to Fazeta?, terminus technicus, informace, termín


Pojem Fazeta je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Fazeta

Najít termín Fazeta ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fazeta ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Fazeta ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Fazeta ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fazeta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Fazeta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fazeta například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Fazeta? resp. co přesně označuje termín Fazeta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fazeta, odpověď na dotaz co je to Fazeta?. Víte např. kdo to je Farář? Znáte a víte kdo je Opolčenec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.