Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fazeta. Co znamená pojem Fazeta z kategorie Lékařství?

Co je to Fazeta? Význam slova

Co znamená termín Fazeta? Vysvětlení pojmu, definice hesla

V zubním lékařství se využívají různé pomůcky a historie některých sahá do vzdálenější historie. Například keramické fazety byly poprvé představeny již ve třicátých letech minulého století, nicméně opravdu se začaly využívat až o cca padesát let později. Fazety se využívají v případě neestetických mezer mezi zuby, při vadném zabarvení nebo u několikanásobných plomb na předních zubech. Keramická fazeta se aplikuje na přední plošky zubů.


Co je to Fazeta? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fazeta. Co znamená pojem Fazeta z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Fazeta se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: heslo, Lékařství, význam slova, pojem, názvosloví, vysvětlení, definice pojmu, odborné názvosloví, definice, synonymum, popis, informace, co to je, slovník, lexikon, Fazeta, slovo, přesný význam


Pojem Fazeta je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem Fazeta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Fazeta na Google.cz

Vyhledat heslo Fazeta ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Fazeta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Fazeta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Fazeta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Fazeta například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Fazeta? resp. co znamená výraz Fazeta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fazeta, odpověď na dotaz co je to Fazeta?. Víte např. kdo to je Neplátce DPH? Znáte a víte kdo je Opolčenec? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.