Co je to?
Definice výrazu Fašismus. Co znamená odborný pojem Fašismus z kategorie Politika?

Co to je Fašismus? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Fašismus?

Fašismus je krajně pravicová totalitní ideologie, která největšího úspěchu dosáhla v Itálii mezi lety 1922-1943 pod vedením Benita Mussoliniho. Mezi základní rysy patří militarismus, silná vůdčí osobnost ve vedení státu, nacionalismus a averze k cizincům. Oproti německému nacismu neobsahoval italský fašismus prvek rasové nesnášenlivosti. V České republice je fašismus postaven mimo zákon.


Co je to Fašismus? Význam slova, termín, Definice výrazu Fašismus. Co znamená odborný pojem Fašismus z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Fašismus? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Fašismus patří do sekce Politika

Klíčová slova: wiki, co to je, popis, terminus technicus, odborné názvosloví, terminologie, význam pojmu, význam slova, definice pojmu, heslo, názvosloví, vysvětlení, Politika, termín, co je to Fašismus?, slovník, Politika, Fašismus


Pojem Fašismus je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Fašismus

Hledat termín Fašismus ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fašismus ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Fašismus ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Fašismus na Google.cz

Hledat videa s názvem Fašismus na Youtube

Zkusit najít pojem Fašismus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fašismus například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Fašismus? resp. co přesně znamená slovo Fašismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fašismus, odpověď na dotaz co je to Fašismus?. Víte např. kdo to je Hacker? Znáte a víte kdo je Upír? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Politika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.