Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bronchoskopie. Co znamená pojem Bronchoskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Bronchoskopie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Bronchoskopie?

Pod lékařským označením bronchoskopie se ukrývá k optickému vyšetření dolních cest dýchacích. Jedná se o endoskopickou invazivní metodu. Lékař k ní potřebuje speciální přístroj - bronchoskop.
Během zákroku se může odebrat vzorek tkání a hlenu nebo ošetřit průdušky, které jsou ucpané, zúžené či krvácejí. V současnosti se jedná o nejčastěji využívanou metodu, za jejíž pomoci se řeší vdechnutí cizích těles do dýchacích cest. Zákrok se provádí ve speciálně uzpůsobené ambulanci, kde musí být zařízení pro monitorování životně důležitých funkcí. Poprvé bylo toto vyšetření použito v roce 1847.


Co je to Bronchoskopie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bronchoskopie. Co znamená pojem Bronchoskopie z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Bronchoskopie? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bronchoskopie patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: termín, vysvětlení, odborné názvosloví, Lékařství, názvosloví, synonymum, wiki, informace, Lékařství, formulace, význam, význam pojmu, popis, význam slova, pojem, slovo, definice pojmu, terminus technicus


Pojem Bronchoskopie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bronchoskopie zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bronchoskopie ve Wikimedia Commons

Najít slovo Bronchoskopie na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bronchoskopie ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Bronchoskopie ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Bronchoskopie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Bronchoskopie ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bronchoskopie například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Bronchoskopie? resp. co znamená Bronchoskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bronchoskopie, odpověď na dotaz co je to Bronchoskopie?. Víte např. kdo to je Spammer? Znáte a víte kdo je Nemrtvý? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.