Co je to?
Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Co je to Benchmark? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Benchmark

Ukazatel výkonnosti, porovnávání výkonů v různých firmách pomocí provedených ekonomických analýz. Ve výpočetní oblasti výsledek práce počítačového programu hodnotícího výkonnost určitého zařízení, například grafické karty nebo procesoru. V geologii je benchmark bodem, který se stává základním vzorem, srovnáním pro další měření.


Co je to Benchmark? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Benchmark patří do sekce Počítače

Klíčová slova: heslo, termín, Počítače, Počítače, Benchmark, význam slova, terminus technicus, lexikon, co je to Benchmark?, přesný výraz, co to je, terminologie, popis, wiki, slovník, názvosloví, význam pojmu, pojem


Pojem Benchmark je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Benchmark ve Wikipedii

Najít heslo Benchmark na Google.cz

Najít výraz Benchmark ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Benchmark ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Benchmark na Youtube

Hledat heslo Benchmark ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Benchmark například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Benchmark? resp. jaká je definice termínu Benchmark? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benchmark, odpověď na dotaz co je to Benchmark?. Víte např. kdo to je Jaroslava Pokorná Jermanová? Znáte a víte kdo je Spasitel? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Počítače. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?