Co je to?
Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Co je to Benchmark? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Benchmark

Ukazatel výkonnosti, porovnávání výkonů v různých firmách pomocí provedených ekonomických analýz. Ve výpočetní oblasti výsledek práce počítačového programu hodnotícího výkonnost určitého zařízení, například grafické karty nebo procesoru. V geologii je benchmark bodem, který se stává základním vzorem, srovnáním pro další měření.


Co je to Benchmark? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Benchmark? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Benchmark se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, přesný význam, slovo, co je to Benchmark?, význam, termín, pojem, Počítače, formulace, vysvětlení, informace, význam pojmu, Benchmark, terminologie, odborný výraz, popis, definice


Pojem Benchmark je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Benchmark

Hledat videa s názvem Benchmark na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Benchmark ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Benchmark ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Benchmark ve Wikipedii

Vyhledat heslo Benchmark na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Benchmark ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Benchmark například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Benchmark? resp. co je to Benchmark? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benchmark, odpověď na dotaz co je to Benchmark?. Víte např. kdo to je Teplouš? Znáte a víte kdo je Spasitel? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?