Co je to?
Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Co je to Benchmark? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Benchmark

Ukazatel výkonnosti, porovnávání výkonů v různých firmách pomocí provedených ekonomických analýz. Ve výpočetní oblasti výsledek práce počítačového programu hodnotícího výkonnost určitého zařízení, například grafické karty nebo procesoru. V geologii je benchmark bodem, který se stává základním vzorem, srovnáním pro další měření.


Co je to Benchmark? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Benchmark? Potom se o definici podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Benchmark se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: termín, heslo, Benchmark, slovo, definice pojmu, co je to Benchmark?, wiki, přesný výraz, popis, synonymum, pojem, co to je, definice, Počítače, význam pojmu, přesný význam, lexikon, co znamená


Pojem Benchmark je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Benchmark ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Benchmark ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Benchmark ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Benchmark ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Benchmark ve Wikislovníku

Hledat výraz Benchmark ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Benchmark například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Benchmark? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Benchmark? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benchmark, odpověď na dotaz co je to Benchmark?. Víte např. kdo to je Bad Bunny? Znáte a víte kdo je Regent? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?