Co je to?
Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Co je to Benchmark? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Benchmark

Ukazatel výkonnosti, porovnávání výkonů v různých firmách pomocí provedených ekonomických analýz. Ve výpočetní oblasti výsledek práce počítačového programu hodnotícího výkonnost určitého zařízení, například grafické karty nebo procesoru. V geologii je benchmark bodem, který se stává základním vzorem, srovnáním pro další měření.


Co je to Benchmark? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Benchmark doporučujeme sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Benchmark se nachází v sekci Počítače

Klíčová slova: definice, Benchmark, termín, přesný význam, co to je, odborné názvosloví, názvosloví, Počítače, synonymum, přesný výraz, popis, vysvětlení, definice pojmu, slovo, lexikon, formulace, pojem, slovník


Pojem Benchmark je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Benchmark ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Benchmark ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Benchmark ve Wikislovníku

Vyhledat termín Benchmark ve vyhledávači Yandex

Najít termín Benchmark ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Benchmark ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Benchmark například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Benchmark? resp. jaký je význam slova Benchmark? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benchmark, odpověď na dotaz co je to Benchmark?. Víte např. kdo to je Matyáš Korvín? Znáte a víte kdo je Karel IV? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Benchmark v jiné sekci než Počítače. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?