Co je to?
Definice výrazu Benchmark. Co znamená odborný pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Co to je Benchmark? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Benchmark?

Ukazatel výkonnosti, porovnávání výkonů v různých firmách pomocí provedených ekonomických analýz. Ve výpočetní oblasti výsledek práce počítačového programu hodnotícího výkonnost určitého zařízení, například grafické karty nebo procesoru. V geologii je benchmark bodem, který se stává základním vzorem, srovnáním pro další měření.


Co je to Benchmark? Význam slova, termín, Definice výrazu Benchmark. Co znamená odborný pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Benchmark můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Benchmark je v kategorii počítače

Klíčová slova: počítače, informace, slovo, co znamená, termín, definice pojmu, Benchmark, význam, co je to Benchmark?, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, slovník, definice, vysvětlení, význam slova, pojem, počítače


Pojem Benchmark je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Benchmark ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Benchmark ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Benchmark ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Benchmark ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Benchmark ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Benchmark na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Benchmark například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Benchmark? resp. co přesně znamená slovo Benchmark? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benchmark, odpověď na dotaz co je to Benchmark?. Víte např. kdo to je Dustin Hoffman? Znáte a víte kdo je Patriarcha? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než počítače. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?