Co je to?
Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Co je Benchmark?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Benchmark?

Ukazatel výkonnosti, porovnávání výkonů v různých firmách pomocí provedených ekonomických analýz. Ve výpočetní oblasti výsledek práce počítačového programu hodnotícího výkonnost určitého zařízení, například grafické karty nebo procesoru. V geologii je benchmark bodem, který se stává základním vzorem, srovnáním pro další měření.


Co je to Benchmark? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Benchmark sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Benchmark patří do sekce počítače

Klíčová slova: lexikon, formulace, definice, přesný význam, význam pojmu, pojem, wiki, počítače, význam, termín, definice pojmu, co znamená, informace, terminologie, popis, přesný výraz, význam slova, odborný výraz


Pojem Benchmark je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Benchmark ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Benchmark ve Wikipedii

Hledat výraz Benchmark ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Benchmark ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Benchmark ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Benchmark ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Benchmark například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Benchmark? resp. co znamená slovo Benchmark? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benchmark, odpověď na dotaz co je to Benchmark?. Víte např. kdo to je Peter Krieger? Znáte a víte kdo je Soudruh? Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než počítače). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie počítače, tablet monitor, benchmark, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?