Co je to?
Definice výrazu, termínu Benchmark. Co znamená odborný pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Co je Benchmark? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Benchmark

Ukazatel výkonnosti, porovnávání výkonů v různých firmách pomocí provedených ekonomických analýz. Ve výpočetní oblasti výsledek práce počítačového programu hodnotícího výkonnost určitého zařízení, například grafické karty nebo procesoru. V geologii je benchmark bodem, který se stává základním vzorem, srovnáním pro další měření.


Co je to Benchmark? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Benchmark. Co znamená odborný pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Benchmark je v kategorii počítače

Klíčová slova: co je to Benchmark?, co to je, definice, terminologie, heslo, odborný výraz, pojem, wiki, Benchmark, význam slova, popis, terminus technicus, přesný význam, názvosloví, informace, význam, slovo, počítače


Pojem Benchmark je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Benchmark ve Wikislovníku

Hledat frázi Benchmark ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Benchmark na Google.cz

Hledat slovo Benchmark ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Benchmark ve Wikipedii

Hledat termín Benchmark ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Benchmark například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Benchmark? resp. co označuje slovo Benchmark? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benchmark, odpověď na dotaz co je to Benchmark?. Víte např. kdo to je Petr Vopěnka? Znáte a víte kdo je Soudruh? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než počítače. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?