Co je to?
Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Co je to Benchmark? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Benchmark?

Ukazatel výkonnosti, porovnávání výkonů v různých firmách pomocí provedených ekonomických analýz. Ve výpočetní oblasti výsledek práce počítačového programu hodnotícího výkonnost určitého zařízení, například grafické karty nebo procesoru. V geologii je benchmark bodem, který se stává základním vzorem, srovnáním pro další měření.


Co je to Benchmark? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Benchmark. Co znamená pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Benchmark s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Benchmark patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, odborný výraz, význam, definice, názvosloví, co znamená, co to je, popis, lexikon, formulace, heslo, co je to Benchmark?, odborné názvosloví, Benchmark, informace, Počítače, slovník


Pojem Benchmark je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Benchmark

Zkusit najít výraz Benchmark ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Benchmark na Google.cz

Hledat slovo Benchmark ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Benchmark ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Benchmark ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Benchmark ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Benchmark například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Benchmark? resp. co znamená výraz Benchmark? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benchmark, odpověď na dotaz co je to Benchmark?. Víte např. kdo to je Terence Hill? Znáte a víte kdo je Karel IV? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Počítače Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?