Co je to?
Výraz, termín, definice slova Benchmark. Co znamená odborný pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Co je to Benchmark? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Benchmark?

Ukazatel výkonnosti, porovnávání výkonů v různých firmách pomocí provedených ekonomických analýz. Ve výpočetní oblasti výsledek práce počítačového programu hodnotícího výkonnost určitého zařízení, například grafické karty nebo procesoru. V geologii je benchmark bodem, který se stává základním vzorem, srovnáním pro další měření.


Co je to Benchmark? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Benchmark. Co znamená odborný pojem Benchmark z kategorie Počítače?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Benchmark? Potom se o definici podělte se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Benchmark se nachází v kategorii počítače

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, co znamená, terminologie, heslo, definice, popis, pojem, definice pojmu, počítače, formulace, význam pojmu, lexikon, odborné názvosloví, přesný výraz, co je to Benchmark?, Benchmark, počítače


Pojem Benchmark je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Benchmark doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Benchmark ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Benchmark na Google.cz

Zkusit najít termín Benchmark ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Benchmark ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Benchmark ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Benchmark ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Benchmark například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Benchmark? resp. jaká je definice slova Benchmark? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Benchmark, odpověď na dotaz co je to Benchmark?. Víte např. kdo to je Jaroslava Panýrková? Znáte a víte kdo je Regent? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je počítače. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?