Co je to?
Definice výrazu Pučtok. Co znamená odborný pojem Pučtok z kategorie Nástroje?

Co to je Pučtok? Význam slova

Co znamená termín Pučtok? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Pučtok je původem cizí slovo, které má v němčině podobu Putzstock, což je označení pro nástroj používaný k čištění střelných zbraní. Česky se mu říká také vytěrák. Pučtok pochází ze slova putzen, což znamená čistit, Stock je hůl nebo tyč. Pučtok se často využívá v hovorové mluvě, kdy výraz označuje člověka mdlého rozumu. Tato nadávka vznikla v armádním prostředí (rakousko-uherská armáda) a vyskytuje se nejčastěji ve spojení s hrubým označením někoho, kdo není nadán přílišnou inteligencí a nemá pro ostatní velký význam.


Co je to Pučtok? Význam slova, termín, Definice výrazu Pučtok. Co znamená odborný pojem Pučtok z kategorie Nástroje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Pučtok) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Pučtok patří do kategorie Nástroje

Klíčová slova: Nástroje, slovník, heslo, význam, wiki, definice pojmu, slovo, vysvětlení, lexikon, co je to Pučtok?, odborné názvosloví, termín, co znamená, názvosloví, definice, Pučtok, co to je, přesný význam


Pojem Pučtok je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Pučtok na Youtube

Vyhledat pojem Pučtok ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Pučtok ve Wikipedii

Vyhledat slovo Pučtok ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Pučtok na Google.cz

Zkusit najít výraz Pučtok ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Pučtok například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Pučtok? resp. co znamená Pučtok? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pučtok, odpověď na dotaz co je to Pučtok?. Víte např. kdo to je Aranžér? Znáte a víte kdo je Lubomír Zaorálek? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nástroje). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.