Co je to?
Definice výrazu, termínu Slovo podřazené. Co znamená odborný pojem Slovo podřazené z kategorie Český jazyk?

Co je Slovo podřazené?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Slovo podřazené?

Slovo podřazené je označení pro slovo, které spadá od jiné slovo obecnějšího významu. Například slova hruška, švestka a třešeň jsou podřazená slova slovu ovoce.
Jedná se o jazykovědný termín. Podřazená slova tvoří jednu společnou skupinu, která se vztahuje ke slovu nadřazenému. Jsou konkrétnější, než slovo nadřazené.


Co je to Slovo podřazené? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Slovo podřazené. Co znamená odborný pojem Slovo podřazené z kategorie Český jazyk?

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Slovo podřazené je v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: Slovo podřazené, co je to Slovo podřazené?, terminologie, termín, význam slova, heslo, význam pojmu, přesný výraz, názvosloví, informace, lexikon, odborný výraz, slovo, definice, terminus technicus, pojem, odborné názvosloví, slovník


Pojem Slovo podřazené je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Slovo podřazené hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít slovo Slovo podřazené ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Slovo podřazené ve Wikipedii

Zkusit najít Slovo podřazené ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Slovo podřazené ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Slovo podřazené ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Slovo podřazené ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Slovo podřazené například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit jaký je přesný význam slova Slovo podřazené? resp. co se přesně ukrývá za slovem Slovo podřazené? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Slovo podřazené, odpověď na dotaz co je to Slovo podřazené?. Víte např. kdo to je Linus Pauling? Znáte a víte kdo je Alois Hlásenský? Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Slovo podřazené v jiné sekci než Český jazyk. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?