Co je to?
Definice výrazu, termínu GSM. Co znamená odborný pojem GSM z kategorie Hardware?

Co je to GSM? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu GSM?

GSM je nejrozšířenější standard pro mobilní telefony. Zkratka pochází z francouzského výrazu Groupe Spécial Mobile (anglicky Global System for Mobile Communication).


Co je to GSM? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu GSM. Co znamená odborný pojem GSM z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu GSM s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo GSM se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: přesný výraz, GSM, heslo, vysvětlení, definice, názvosloví, Hardware, odborný výraz, wiki, přesný význam, terminologie, lexikon, popis, informace, odborné názvosloví, význam, co to je, slovo


Pojem GSM je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu GSM?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

GSM (Globální Systém pro Mobilní komunikaci, původně však francouzsky „Groupe Spécial Mobile“) je nejrozšířenější standard pro mobilní telefony na světě. V současnosti jej používá více než 5 miliard účastníků ve více než 200 zemích světa. Protože někteří lidé mají více SIM karet, lze odhadovat, že mobilní telefon GSM vlastní asi polovina obyvatel planety Země.

Další zdroje informací

Hledat heslo GSM ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo GSM ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem GSM na Google.cz

Hledat videa s názvem GSM na Youtube

Najít výraz GSM ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín GSM ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo GSM například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je GSM? resp. jaký je význam slova GSM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu GSM, odpověď na dotaz co je to GSM?. Víte např. kdo to je Hurvínek? Znáte a víte kdo je Semetrika? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hardware. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.