Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bengalín. Co znamená pojem Bengalín z kategorie Materiály?

Co je to Bengalín? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Bengalín

Bengalín je druh látky, jehož název se odvozuje od Bengálska, indické provincie, pro kterou byla typická výroba hedvábných tkanin. Může se jednat o tkaninu s plátnovou vazbou a velkou hmotností, která se využívá na podšívky kabelek nebo dámské šaty.
Jindy se pojmenování bengalín používá pro označení vlnařské tkaniny s malou váhou, zrnitého povrchu. Ta je využívána na dámské kostýmy, společenské šaty a dámské obleky.


Co je to Bengalín? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bengalín. Co znamená pojem Bengalín z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Bengalín? s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Bengalín je v sekci Materiály

Klíčová slova: informace, vysvětlení, význam slova, wiki, terminologie, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, termín, co to je, formulace, Materiály, co je to Bengalín?, Bengalín, odborný výraz, názvosloví, co znamená, pojem


Pojem Bengalín je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Bengalín

Najít slovo Bengalín ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Bengalín ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Bengalín ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Bengalín ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Bengalín na Youtube

Zkusit najít pojem Bengalín ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bengalín například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Bengalín? resp. jaká je definice termínu Bengalín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bengalín, odpověď na dotaz co je to Bengalín?. Víte např. kdo to je Inspicient? Znáte a víte kdo je Alfred Hitchcock? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.