Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bengalín. Co znamená pojem Bengalín z kategorie Materiály?

Co je to Bengalín? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Bengalín

Bengalín je druh látky, jehož název se odvozuje od Bengálska, indické provincie, pro kterou byla typická výroba hedvábných tkanin. Může se jednat o tkaninu s plátnovou vazbou a velkou hmotností, která se využívá na podšívky kabelek nebo dámské šaty.
Jindy se pojmenování bengalín používá pro označení vlnařské tkaniny s malou váhou, zrnitého povrchu. Ta je využívána na dámské kostýmy, společenské šaty a dámské obleky.


Co je to Bengalín? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bengalín. Co znamená pojem Bengalín z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Bengalín sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bengalín je v kategorii Materiály

Klíčová slova: heslo, synonymum, slovník, definice pojmu, terminologie, informace, formulace, co znamená, co to je, přesný význam, popis, lexikon, wiki, odborné názvosloví, pojem, vysvětlení, Bengalín, Materiály


Pojem Bengalín je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Bengalín na Google.cz

Zkusit najít termín Bengalín ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bengalín ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Bengalín ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Bengalín ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bengalín ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bengalín například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Bengalín? resp. co se skrývá pod slovem Bengalín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bengalín, odpověď na dotaz co je to Bengalín?. Víte např. kdo to je Údržbář? Znáte a víte kdo je Alfred Hitchcock? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.