Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bengalín. Co znamená pojem Bengalín z kategorie Materiály?

Co je to Bengalín? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Bengalín

Bengalín je druh látky, jehož název se odvozuje od Bengálska, indické provincie, pro kterou byla typická výroba hedvábných tkanin. Může se jednat o tkaninu s plátnovou vazbou a velkou hmotností, která se využívá na podšívky kabelek nebo dámské šaty.
Jindy se pojmenování bengalín používá pro označení vlnařské tkaniny s malou váhou, zrnitého povrchu. Ta je využívána na dámské kostýmy, společenské šaty a dámské obleky.


Co je to Bengalín? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bengalín. Co znamená pojem Bengalín z kategorie Materiály?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Bengalín? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bengalín je v kategorii Materiály

Klíčová slova: odborný výraz, odborné názvosloví, vysvětlení, Bengalín, Materiály, terminologie, přesný výraz, definice pojmu, slovo, termín, definice, význam slova, co to je, význam pojmu, Materiály, terminus technicus, názvosloví, co je to Bengalín?


Pojem Bengalín je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Bengalín ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Bengalín ve Wikipedii

Vyhledat heslo Bengalín ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Bengalín ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Bengalín ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Bengalín na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bengalín například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Bengalín? resp. co je to Bengalín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bengalín, odpověď na dotaz co je to Bengalín?. Víte např. kdo to je Magid? Znáte a víte kdo je Alfred Hitchcock? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.