Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bengalín. Co znamená odborný pojem Bengalín z kategorie Materiály?

Co je to Bengalín? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Bengalín?

Bengalín je druh látky, jehož název se odvozuje od Bengálska, indické provincie, pro kterou byla typická výroba hedvábných tkanin. Může se jednat o tkaninu s plátnovou vazbou a velkou hmotností, která se využívá na podšívky kabelek nebo dámské šaty.
Jindy se pojmenování bengalín používá pro označení vlnařské tkaniny s malou váhou, zrnitého povrchu. Ta je využívána na dámské kostýmy, společenské šaty a dámské obleky.


Co je to Bengalín? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bengalín. Co znamená odborný pojem Bengalín z kategorie Materiály?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bengalín sdílet s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Bengalín patří do sekce materiály

Klíčová slova: termín, terminus technicus, informace, význam, heslo, materiály, slovo, vysvětlení, definice, pojem, wiki, slovník, co znamená, terminologie, synonymum, co to je, popis, význam slova


Pojem Bengalín je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Bengalín ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Bengalín ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Bengalín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bengalín ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Bengalín na Youtube

Zkusit najít heslo Bengalín na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bengalín například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Nyní již víte co znamená slovo Bengalín? resp. jaká je definice termínu Bengalín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bengalín, odpověď na dotaz co je to Bengalín?. Víte např. kdo to je Kršna? Znáte a víte kdo je Veronika Jeníková? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je materiály. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.