Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bengalín. Co znamená pojem Bengalín z kategorie Materiály?

Co je to Bengalín? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Bengalín

Bengalín je druh látky, jehož název se odvozuje od Bengálska, indické provincie, pro kterou byla typická výroba hedvábných tkanin. Může se jednat o tkaninu s plátnovou vazbou a velkou hmotností, která se využívá na podšívky kabelek nebo dámské šaty.
Jindy se pojmenování bengalín používá pro označení vlnařské tkaniny s malou váhou, zrnitého povrchu. Ta je využívána na dámské kostýmy, společenské šaty a dámské obleky.


Co je to Bengalín? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Bengalín. Co znamená pojem Bengalín z kategorie Materiály?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Bengalín se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: vysvětlení, Materiály, pojem, terminus technicus, Materiály, synonymum, slovník, formulace, wiki, lexikon, co je to Bengalín?, popis, význam, přesný výraz, význam slova, Bengalín, názvosloví, co znamená


Pojem Bengalín je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bengalín ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Bengalín na Google.cz

Hledat videa s názvem Bengalín na Youtube

Zkusit najít pojem Bengalín ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Bengalín ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Bengalín ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bengalín například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Bengalín? resp. co se přesně ukrývá za slovem Bengalín? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bengalín, odpověď na dotaz co je to Bengalín?. Víte např. kdo to je Zeman? Znáte a víte kdo je Nunvář? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.