Co je to?
Odborný výraz, definice slova APN. Co znamená slovo APN z kategorie Zkratky?

Co je APN?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu APN

APN čili Access Point Name znamená jméno přístupového bodu na internet. Přihlášením mobilního přístroje k APN poskytovatele se aktivuje mobilní přístup k internetu. Pomocí APN může být upřesněn také typ požadované služby.
Pokud má mobilní zařízení navázat datové spojení, musí být nakonfigurováno právě pomocí APN. Podle něj se pak vytvoří typ připojení k síti, druh zabezpečení a připojí se vybrané zákaznické sítě.


Co je to APN? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova APN. Co znamená slovo APN z kategorie Zkratky?

Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem APN s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín APN patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: význam slova, definice, odborné názvosloví, přesný výraz, pojem, význam pojmu, synonymum, co to je, odborný výraz, zkratky, informace, APN, slovník, přesný význam, slovo, zkratky, terminologie, vysvětlení


Pojem APN je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu APN

Vyhledat heslo APN ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz APN ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz APN ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem APN ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz APN ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem APN ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo APN například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě nyní již víte co znamená APN? resp. co přesně znamená slovo APN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu APN, odpověď na dotaz co je to APN?. Víte např. kdo to je Jana Hlaváčová? Znáte a víte kdo je Poseroutka? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín APN hledat i v jiných kategoriích (než zkratky). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..