Co je to?
Definice výrazu APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Co to je APN? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova APN?

APN čili Access Point Name znamená jméno přístupového bodu na internet. Přihlášením mobilního přístroje k APN poskytovatele se aktivuje mobilní přístup k internetu. Pomocí APN může být upřesněn také typ požadované služby.
Pokud má mobilní zařízení navázat datové spojení, musí být nakonfigurováno právě pomocí APN. Podle něj se pak vytvoří typ připojení k síti, druh zabezpečení a připojí se vybrané zákaznické sítě.


Co je to APN? Význam slova, termín, Definice výrazu APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu APN? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem APN je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: terminologie, co je to APN?, popis, definice, slovník, APN, odborný výraz, pojem, wiki, význam, formulace, přesný význam, co to je, co znamená, názvosloví, definice pojmu, odborné názvosloví, informace


Pojem APN je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem APN ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem APN ve Wikimedia Commons

Najít slovo APN ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo APN ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem APN na Youtube

Zkusit najít pojem APN na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo APN například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova APN? resp. co je to APN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu APN, odpověď na dotaz co je to APN?. Víte např. kdo to je Miroslav Pelta? Znáte a víte kdo je Gigant? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín APN hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..