Co je to?
Odborný výraz, definice slova APN. Co znamená pojem APN z kategorie Zkratky?

Co je to APN? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu APN?

APN čili Access Point Name znamená jméno přístupového bodu na internet. Přihlášením mobilního přístroje k APN poskytovatele se aktivuje mobilní přístup k internetu. Pomocí APN může být upřesněn také typ požadované služby.
Pokud má mobilní zařízení navázat datové spojení, musí být nakonfigurováno právě pomocí APN. Podle něj se pak vytvoří typ připojení k síti, druh zabezpečení a připojí se vybrané zákaznické sítě.


Co je to APN? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova APN. Co znamená pojem APN z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo APN patří do sekce zkratky

Klíčová slova: wiki, definice pojmu, slovník, terminus technicus, APN, co znamená, přesný výraz, význam slova, co to je, vysvětlení, co je to APN?, termín, terminologie, zkratky, heslo, definice, význam, slovo


Pojem APN je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte pojem APN v následujících vyhledávačích

Hledat termín APN ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem APN na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo APN ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem APN ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo APN na Google.cz

Hledat heslo APN ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo APN například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku co to je APN? resp. jaký je přesný význam slova APN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu APN, odpověď na dotaz co je to APN?. Víte např. kdo to je Truhlář? Znáte a víte kdo je Kakabus? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín APN hledat i v jiných kategoriích (než zkratky). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..