Co je to?
Výraz, termín, definice slova APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Co je to APN? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu APN?

APN čili Access Point Name znamená jméno přístupového bodu na internet. Přihlášením mobilního přístroje k APN poskytovatele se aktivuje mobilní přístup k internetu. Pomocí APN může být upřesněn také typ požadované služby.
Pokud má mobilní zařízení navázat datové spojení, musí být nakonfigurováno právě pomocí APN. Podle něj se pak vytvoří typ připojení k síti, druh zabezpečení a připojí se vybrané zákaznické sítě.


Co je to APN? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (APN) můžete sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem APN patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: co znamená, zkratky, co je to APN?, slovník, význam pojmu, odborné názvosloví, přesný výraz, lexikon, význam, definice, wiki, terminus technicus, synonymum, význam slova, zkratky, APN, pojem, přesný význam


Pojem APN je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem APN na Youtube

Najít heslo APN ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo APN ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo APN ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz APN ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem APN ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo APN například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova APN? resp. co vlastně znamená slovo APN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu APN, odpověď na dotaz co je to APN?. Víte např. kdo to je Alexandr Veliký? Znáte a víte kdo je Pako? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu APN v jiné sekci než zkratky. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..