Co je to?
Definice výrazu APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Co to je APN? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu APN?

APN čili Access Point Name znamená jméno přístupového bodu na internet. Přihlášením mobilního přístroje k APN poskytovatele se aktivuje mobilní přístup k internetu. Pomocí APN může být upřesněn také typ požadované služby.
Pokud má mobilní zařízení navázat datové spojení, musí být nakonfigurováno právě pomocí APN. Podle něj se pak vytvoří typ připojení k síti, druh zabezpečení a připojí se vybrané zákaznické sítě.


Co je to APN? Význam slova, termín, Definice výrazu APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín APN je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: co znamená, heslo, vysvětlení, význam, slovo, wiki, APN, Zkratky, slovník, co to je, informace, odborný výraz, terminologie, termín, názvosloví, definice, význam pojmu, formulace


Pojem APN je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo APN ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo APN ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo APN na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem APN ve Wikimedia Commons

Najít slovo APN ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem APN na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo APN například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená APN? resp. jaká je definice termínu APN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu APN, odpověď na dotaz co je to APN?. Víte např. kdo to je Outsider? Znáte a víte kdo je Gigant? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..