Co je to?
Výraz, termín, definice slova APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Co je to APN? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu APN?

APN čili Access Point Name znamená jméno přístupového bodu na internet. Přihlášením mobilního přístroje k APN poskytovatele se aktivuje mobilní přístup k internetu. Pomocí APN může být upřesněn také typ požadované služby.
Pokud má mobilní zařízení navázat datové spojení, musí být nakonfigurováno právě pomocí APN. Podle něj se pak vytvoří typ připojení k síti, druh zabezpečení a připojí se vybrané zákaznické sítě.


Co je to APN? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova APN. Co znamená odborný pojem APN z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz APN patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: terminologie, slovník, co je to APN?, formulace, lexikon, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, názvosloví, pojem, význam slova, definice pojmu, co znamená, popis, termín, definice, APN, odborný výraz


Pojem APN je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu APN

Chraňte své soukromí a hledejte slovo APN ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem APN ve Wikimedia Commons

Najít výraz APN ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo APN ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem APN ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz APN na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo APN například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo APN? resp. jaká je definice termínu APN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu APN, odpověď na dotaz co je to APN?. Víte např. kdo to je Marek Benda? Znáte a víte kdo je Darebák? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..