Co je to?
Slovník odborných termínů, pojmů, významů slov, výrazů a hesel ze všech oborů

Odkazy na jiné stránky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

CZIN.eu

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, osobnosti a lidé, rostliny, stavby, přístroje, květiny, láska, sport, zelenina, náboženství, zvířata, ovoce, věda, hudba, mapy, nástroje a přístroje, symboly, halloween, hmyz, smajlíci a emotikony, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent atd.

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. doporučujeme pro mobil, displej, tablet, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, ultrabook, PC, phablet, počítač, smartphone a pro operační systémy Lubuntu, Chrome OS, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Windows NT, Windows 10, Windows 98, OSX, Windows XP, FreeBSD, Android. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, rostliny, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, noční města, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, dopravní prostředky, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, wallpapery, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, operační systémy, Windows, zvířata, příroda, krajina. Zvolte si z rozměrů 1440x2560, 1152x1920, 1440x960, 320x568, 1920x1440, HD 1280x720, 1200x1920, 1280x1024, 2048x1536, 800x1280, 1680x1050, 1024x768, 2560x2048, 1152x768, 375x667, 1536x2048 atd.

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, čím zobrazit, jak exportovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, jak otevřít, jak importovat, jak přehrát, jak spustit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: internet a web, šablony dokumentů, video soubory, komprimace dat, obrazy disků, systémové soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, grafiku, dokumenty apod.

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční trhy, Vánoční prostírání, Vánoční světýlka, Tapeta, Květiny, Santa, Brambořík, Pro děti, Betlém, Štóla, Vídeňský punč, Lego, Ježíš Kristus, Cesmína, Perníčky, Jingle Bells, Ostrava, Vánoční svíčky, Vánoční svařák, PF, Borovice, Štědrý den, Láska nebeská, Kinder, Vídeň, Televize, Václavské náměstí, Pokrmy, Adventní trhy, Vánoční koledy, Umělý vánoční stromek apod.