Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chladítko. Co znamená pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Co je Chladítko? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Chladítko

Chladítko patří ke sklářským nástrojům. Podobně jako další náčiní slouží k uhlazování. Jeho pomocí se uhlazují kuličky, umístěné mezi kalíškem a nožičkou sklářova díla.
Vzhledově jde o menší vydlabanou krychli ze dřeva. Ta je opatřena dřevěným držadlem. Před použitím je vždy nutno chladítko namočit, používá se jedině vlhké.


Co je to Chladítko? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Chladítko. Co znamená pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Chladítko sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Chladítko patří do sekce nástroje

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, definice, nástroje, wiki, význam, formulace, přesný výraz, vysvětlení, názvosloví, lexikon, nástroje, pojem, informace, synonymum, přesný význam, heslo, slovník


Pojem Chladítko je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Chladítko? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Chladítko je druh sklářského náčiní, malá obdoba svaláku. Slouží k uhlazování kuliček mezi nožkou a kalíškem sklářského výrobku. Jedná se o malou vydlabanou dřevěnou krychli osazenou v dřevěném držadle. Chladítko se používá vždy navlhčené ve vodě.

Další zdroje informací

Najít pojem Chladítko na Google.cz

Najít výraz Chladítko ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Chladítko ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Chladítko ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Chladítko na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Chladítko ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chladítko například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Chladítko? resp. jaký je význam slova Chladítko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chladítko, odpověď na dotaz co je to Chladítko?. Víte např. kdo to je Dita Charanzová? Znáte a víte kdo je Bosorka? Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Chladítko i v jiných kategoriích (než nástroje). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.