Co je to?
Výraz, termín, definice slova Chladítko. Co znamená odborný pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Co je to Chladítko? Význam slova

Co znamená termín Chladítko? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Chladítko patří ke sklářským nástrojům. Podobně jako další náčiní slouží k uhlazování. Jeho pomocí se uhlazují kuličky, umístěné mezi kalíškem a nožičkou sklářova díla.
Vzhledově jde o menší vydlabanou krychli ze dřeva. Ta je opatřena dřevěným držadlem. Před použitím je vždy nutno chladítko namočit, používá se jedině vlhké.


Co je to Chladítko? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Chladítko. Co znamená odborný pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Chladítko doporučujeme sdílet s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Chladítko se nachází v sekci nástroje

Klíčová slova: popis, pojem, nástroje, přesný výraz, co to je, terminologie, význam pojmu, co je to Chladítko?, význam, slovo, definice, slovník, vysvětlení, informace, odborný výraz, názvosloví, wiki, termín


Pojem Chladítko je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Chladítko? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Chladítko je druh sklářského náčiní, malá obdoba svaláku. Slouží k uhlazování kuliček mezi nožkou a kalíškem sklářského výrobku. Jedná se o malou vydlabanou dřevěnou krychli osazenou v dřevěném držadle. Chladítko se používá vždy navlhčené ve vodě.

Pro další informace o termínu Chladítko zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Chladítko ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Chladítko ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Chladítko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Chladítko ve Wikislovníku

Hledat slovo Chladítko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Chladítko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Chladítko například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste zjistili jaká je definice slova Chladítko? resp. co označuje slovo Chladítko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chladítko, odpověď na dotaz co je to Chladítko?. Víte např. kdo to je Marie Benešová? Znáte a víte kdo je Mudrc? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nástroje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.