Co je to?
Výraz, termín, definice slova Chladítko. Co znamená odborný pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Co je to Chladítko? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Chladítko

Chladítko patří ke sklářským nástrojům. Podobně jako další náčiní slouží k uhlazování. Jeho pomocí se uhlazují kuličky, umístěné mezi kalíškem a nožičkou sklářova díla.
Vzhledově jde o menší vydlabanou krychli ze dřeva. Ta je opatřena dřevěným držadlem. Před použitím je vždy nutno chladítko namočit, používá se jedině vlhké.


Co je to Chladítko? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Chladítko. Co znamená odborný pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Chladítko patří do kategorie nástroje

Klíčová slova: definice, definice pojmu, odborný výraz, co to je, slovník, formulace, význam, vysvětlení, terminologie, význam slova, terminus technicus, wiki, nástroje, přesný výraz, názvosloví, nástroje, přesný význam, odborné názvosloví


Pojem Chladítko je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Chladítko?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Chladítko je druh sklářského náčiní, malá obdoba svaláku. Slouží k uhlazování kuliček mezi nožkou a kalíškem sklářského výrobku. Jedná se o malou vydlabanou dřevěnou krychli osazenou v dřevěném držadle. Chladítko se používá vždy navlhčené ve vodě.

Další informační zdroje o slovu Chladítko

Hledat videa s názvem Chladítko na Youtube

Hledat heslo Chladítko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Chladítko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Chladítko ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chladítko ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Chladítko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chladítko například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Chladítko? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Chladítko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chladítko, odpověď na dotaz co je to Chladítko?. Víte např. kdo to je Nelly Kordová? Znáte a víte kdo je Eritrejec? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je nástroje. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.