Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chladítko. Co znamená pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Co je to Chladítko? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Chladítko

Chladítko patří ke sklářským nástrojům. Podobně jako další náčiní slouží k uhlazování. Jeho pomocí se uhlazují kuličky, umístěné mezi kalíškem a nožičkou sklářova díla.
Vzhledově jde o menší vydlabanou krychli ze dřeva. Ta je opatřena dřevěným držadlem. Před použitím je vždy nutno chladítko namočit, používá se jedině vlhké.


Co je to Chladítko? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Chladítko. Co znamená pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Chladítko doporučujeme sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Chladítko se nachází v sekci Nástroje

Klíčová slova: význam pojmu, informace, definice pojmu, Chladítko, popis, terminologie, přesný význam, vysvětlení, co to je, terminus technicus, Nástroje, termín, lexikon, co je to Chladítko?, wiki, slovo, formulace, význam


Pojem Chladítko je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Chladítko? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Chladítko je druh sklářského náčiní, malá obdoba svaláku. Slouží k uhlazování kuliček mezi nožkou a kalíškem sklářského výrobku. Jedná se o malou vydlabanou dřevěnou krychli osazenou v dřevěném držadle. Chladítko se používá vždy navlhčené ve vodě.

Zkuste zjistit více informací o slovu Chladítko v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Chladítko na Google.cz

Hledat heslo Chladítko ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Chladítko ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Chladítko na Youtube

Najít heslo Chladítko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Chladítko ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Chladítko například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Chladítko? resp. co se přesně ukrývá za slovem Chladítko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chladítko, odpověď na dotaz co je to Chladítko?. Víte např. kdo to je Emilia Clarke? Znáte a víte kdo je Ivan Mládek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Chladítko v jiné sekci než Nástroje. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.