Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chladítko. Co znamená pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Co je to Chladítko? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Chladítko

Chladítko patří ke sklářským nástrojům. Podobně jako další náčiní slouží k uhlazování. Jeho pomocí se uhlazují kuličky, umístěné mezi kalíškem a nožičkou sklářova díla.
Vzhledově jde o menší vydlabanou krychli ze dřeva. Ta je opatřena dřevěným držadlem. Před použitím je vždy nutno chladítko namočit, používá se jedině vlhké.


Co je to Chladítko? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Chladítko. Co znamená pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Chladítko patří do sekce Nástroje

Klíčová slova: definice, pojem, názvosloví, význam slova, lexikon, co znamená, terminologie, popis, slovo, co to je, odborné názvosloví, význam pojmu, slovník, význam, přesný význam, wiki, informace, formulace


Pojem Chladítko je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Chladítko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Chladítko na Youtube

Vyhledat slovo Chladítko ve Wikislovníku

Hledat slovo Chladítko ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Chladítko ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chladítko ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Chladítko například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Chladítko? resp. jaký je přesný význam slova Chladítko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chladítko, odpověď na dotaz co je to Chladítko?. Víte např. kdo to je Náměstek? Znáte a víte kdo je Michail Gorbačov? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nástroje. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.