Co je to?
Definice výrazu Chladítko. Co znamená odborný pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Co to je Chladítko? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Chladítko?

Chladítko patří ke sklářským nástrojům. Podobně jako další náčiní slouží k uhlazování. Jeho pomocí se uhlazují kuličky, umístěné mezi kalíškem a nožičkou sklářova díla.
Vzhledově jde o menší vydlabanou krychli ze dřeva. Ta je opatřena dřevěným držadlem. Před použitím je vždy nutno chladítko namočit, používá se jedině vlhké.


Co je to Chladítko? Význam slova, termín, Definice výrazu Chladítko. Co znamená odborný pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Chladítko můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Chladítko je v kategorii nástroje

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovo, terminologie, přesný význam, význam slova, co to je, synonymum, co znamená, co je to Chladítko?, terminus technicus, definice, pojem, termín, lexikon, formulace, heslo, vysvětlení, Chladítko


Pojem Chladítko je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Chladítko?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Chladítko je druh sklářského náčiní, malá obdoba svaláku. Slouží k uhlazování kuliček mezi nožkou a kalíškem sklářského výrobku. Jedná se o malou vydlabanou dřevěnou krychli osazenou v dřevěném držadle. Chladítko se používá vždy navlhčené ve vodě.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Chladítko ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Chladítko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Chladítko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Chladítko ve Wikislovníku

Najít termín Chladítko ve Wikizdrojích

Vyhledat výraz Chladítko na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chladítko například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Chladítko? resp. jaký je význam pojmu Chladítko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chladítko, odpověď na dotaz co je to Chladítko?. Víte např. kdo to je Zdeněk Pohlreich? Znáte a víte kdo je Kongresman? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je nástroje. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.