Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chladítko. Co znamená pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Co je Chladítko?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Chladítko?

Chladítko patří ke sklářským nástrojům. Podobně jako další náčiní slouží k uhlazování. Jeho pomocí se uhlazují kuličky, umístěné mezi kalíškem a nožičkou sklářova díla.
Vzhledově jde o menší vydlabanou krychli ze dřeva. Ta je opatřena dřevěným držadlem. Před použitím je vždy nutno chladítko namočit, používá se jedině vlhké.


Co je to Chladítko? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Chladítko. Co znamená pojem Chladítko z kategorie Nástroje?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Chladítko patří do sekce nástroje

Klíčová slova: význam, formulace, názvosloví, lexikon, slovník, přesný význam, co to je, odborné názvosloví, definice pojmu, synonymum, slovo, termín, definice, nástroje, co je to Chladítko?, terminologie, heslo, co znamená


Pojem Chladítko je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Chladítko dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Chladítko je druh sklářského náčiní, malá obdoba svaláku. Slouží k uhlazování kuliček mezi nožkou a kalíškem sklářského výrobku. Jedná se o malou vydlabanou dřevěnou krychli osazenou v dřevěném držadle. Chladítko se používá vždy navlhčené ve vodě.

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Chladítko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Chladítko ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Chladítko na Youtube

Vyhledat termín Chladítko ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chladítko ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Chladítko na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chladítko například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teďka už zajisté víte co znamená slovo Chladítko? resp. co vlastně znamená slovo Chladítko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chladítko, odpověď na dotaz co je to Chladítko?. Víte např. kdo to je Bobby Darin? Znáte a víte kdo je Bohumír Dufek? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Chladítko i v jiné sekci než v nástroje. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nástroje, Multi sada nářadí, chladítko, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.