Co je to?
Definice odborného termínu, slova Artroskopie. Co znamená pojem Artroskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Artroskopie? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Artroskopie

Artroskopie neboli endoskopické vyšetření dutina kloubu je druh operačního zákroku označovaný jako miniinvazivní. Jde tedy o krátkodobý zákrok, který minimálně zatěžuje tělo. Je prováděn na operačním sále.
Artroskopie dává lékařům možnost velmi přesné diagnostiky onemocnění kloubů nebo jejich poranění. Tato metoda je založena na optické kontrole, při které se přenáší obraz z kamery na obrazovku. Vše probíhá uvnitř kloubu, aniž by bylo nutné ho otvírat. V průběhu artroskopie je možné řešit potíže a ošetřovat poranění.


Co je to Artroskopie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Artroskopie. Co znamená pojem Artroskopie z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Artroskopie doporučujeme sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Artroskopie se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: slovník, synonymum, definice pojmu, termín, odborný výraz, co znamená, význam pojmu, slovo, přesný výraz, vysvětlení, popis, názvosloví, význam slova, informace, terminus technicus, definice, odborné názvosloví, co to je


Pojem Artroskopie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Artroskopie dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Artroskopie je jednoduchý operační zákrok. Je to vyšetřovací a léčebná metoda, díky níž si může lékař kloub přímo prohlédnout a pomocí endoskopického nástroje v něm provést chirurgický zákrok.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Artroskopie na Google.cz

Hledat videa s názvem Artroskopie na Youtube

Zkusit najít slovo Artroskopie ve vyhledávači Qwant

Najít termín Artroskopie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Artroskopie ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Artroskopie ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Artroskopie například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Artroskopie? resp. co označuje slovo Artroskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Artroskopie, odpověď na dotaz co je to Artroskopie?. Víte např. kdo to je Mikejepan? Znáte a víte kdo je Mrzout? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Lékařství. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.