Co je to?
Definice odborného termínu, slova Artroskopie. Co znamená pojem Artroskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Artroskopie? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Artroskopie

Artroskopie neboli endoskopické vyšetření dutina kloubu je druh operačního zákroku označovaný jako miniinvazivní. Jde tedy o krátkodobý zákrok, který minimálně zatěžuje tělo. Je prováděn na operačním sále.
Artroskopie dává lékařům možnost velmi přesné diagnostiky onemocnění kloubů nebo jejich poranění. Tato metoda je založena na optické kontrole, při které se přenáší obraz z kamery na obrazovku. Vše probíhá uvnitř kloubu, aniž by bylo nutné ho otvírat. V průběhu artroskopie je možné řešit potíže a ošetřovat poranění.


Co je to Artroskopie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Artroskopie. Co znamená pojem Artroskopie z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Artroskopie sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Artroskopie patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, informace, heslo, co to je, přesný význam, wiki, slovo, pojem, přesný výraz, Lékařství, definice, význam slova, formulace, lexikon, co je to Artroskopie?, co znamená, význam pojmu, Artroskopie


Pojem Artroskopie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Artroskopie ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Artroskopie na Youtube

Zkusit najít pojem Artroskopie na Google.cz

Hledat termín Artroskopie ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Artroskopie ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Artroskopie ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Artroskopie například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Artroskopie? resp. co přesně znamená slovo Artroskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Artroskopie, odpověď na dotaz co je to Artroskopie?. Víte např. kdo to je Sanitář? Znáte a víte kdo je Kecal? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Artroskopie v jiné sekci než Lékařství. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.