Co je to?
Definice odborného termínu, slova Artroskopie. Co znamená pojem Artroskopie z kategorie Lékařství?

Co je to Artroskopie? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Artroskopie?

Artroskopie neboli endoskopické vyšetření dutina kloubu je druh operačního zákroku označovaný jako miniinvazivní. Jde tedy o krátkodobý zákrok, který minimálně zatěžuje tělo. Je prováděn na operačním sále.
Artroskopie dává lékařům možnost velmi přesné diagnostiky onemocnění kloubů nebo jejich poranění. Tato metoda je založena na optické kontrole, při které se přenáší obraz z kamery na obrazovku. Vše probíhá uvnitř kloubu, aniž by bylo nutné ho otvírat. V průběhu artroskopie je možné řešit potíže a ošetřovat poranění.


Co je to Artroskopie? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Artroskopie. Co znamená pojem Artroskopie z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Artroskopie se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: terminus technicus, popis, definice pojmu, Lékařství, co to je, co znamená, synonymum, informace, co je to Artroskopie?, přesný význam, definice, odborný výraz, slovo, wiki, význam pojmu, Artroskopie, odborné názvosloví, heslo


Pojem Artroskopie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Artroskopie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Artroskopie ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Artroskopie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Artroskopie na Youtube

Najít pojem Artroskopie ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Artroskopie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Artroskopie například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Artroskopie? resp. jaký je význam pojmu Artroskopie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Artroskopie, odpověď na dotaz co je to Artroskopie?. Víte např. kdo to je Paramedic? Znáte a víte kdo je Kecal? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.