Co je to?
Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Co to je Chromebook? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Chromebook

Chromebook je název levnějších počítačů bez MS Windows. Chromebooky mají rychlejší start, protože využívají operační systém Google Chrome. Komplikované programy jsou zde nahrazeny online aplikacemi, které uživateli šetří čas.
Výrobci těchto počítačů jsou především společnosti Samsung a Acer. Chromebook je vhodný především pro práci s internetem, online činnosti, sledování videa nebo prohlížení stránek. Pro jednotlivé činnosti je nutné připojení k internetu.


Co je to Chromebook? Význam slova, termín, Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Chromebook můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Chromebook je v kategorii Hardware

Klíčová slova: význam pojmu, definice pojmu, pojem, informace, lexikon, synonymum, wiki, Hardware, slovník, co je to Chromebook?, odborný výraz, přesný význam, termín, co to je, heslo, terminologie, význam, terminus technicus


Pojem Chromebook je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Samsung Chromebook

Chromebook od společnosti Samsung s otevřeným prohlížečem Chrome. Autor: Charles Risen, zdroj: Pixabay
Chromebook od společnosti Samsung s otevřeným prohlížečem Chrome. Autor: Charles Risen, zdroj: Pixabay


Další možné informační zdroje

Hledat pojem Chromebook na Google.cz

Hledat slovo Chromebook ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Chromebook ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Chromebook ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Chromebook na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chromebook ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Chromebook například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Chromebook? resp. co znamená Chromebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chromebook, odpověď na dotaz co je to Chromebook?. Víte např. kdo to je Martin Uhlíř? Znáte a víte kdo je Hejkal? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hardware). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?