Co je to?
Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Co to je Chromebook? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Chromebook

Chromebook je název levnějších počítačů bez MS Windows. Chromebooky mají rychlejší start, protože využívají operační systém Google Chrome. Komplikované programy jsou zde nahrazeny online aplikacemi, které uživateli šetří čas.
Výrobci těchto počítačů jsou především společnosti Samsung a Acer. Chromebook je vhodný především pro práci s internetem, online činnosti, sledování videa nebo prohlížení stránek. Pro jednotlivé činnosti je nutné připojení k internetu.


Co je to Chromebook? Význam slova, termín, Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Chromebook patří do sekce Hardware

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, definice pojmu, wiki, význam pojmu, přesný význam, heslo, popis, pojem, význam slova, definice, názvosloví, Chromebook, odborné názvosloví, terminologie, terminus technicus, lexikon, slovník


Pojem Chromebook je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Samsung Chromebook

Chromebook od společnosti Samsung s otevřeným prohlížečem Chrome. Autor: Charles Risen, zdroj: Pixabay
Chromebook od společnosti Samsung s otevřeným prohlížečem Chrome. Autor: Charles Risen, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Chromebook na Youtube

Zkusit najít termín Chromebook ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Chromebook ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chromebook ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Chromebook na Google.cz

Najít heslo Chromebook ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chromebook například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Chromebook? resp. jaký je význam pojmu Chromebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chromebook, odpověď na dotaz co je to Chromebook?. Víte např. kdo to je Anna Fialová? Znáte a víte kdo je Kurevník? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Chromebook i v jiných kategoriích (než Hardware). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?