Co je to?
Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Co to je Chromebook? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Chromebook

Chromebook je název levnějších počítačů bez MS Windows. Chromebooky mají rychlejší start, protože využívají operační systém Google Chrome. Komplikované programy jsou zde nahrazeny online aplikacemi, které uživateli šetří čas.
Výrobci těchto počítačů jsou především společnosti Samsung a Acer. Chromebook je vhodný především pro práci s internetem, online činnosti, sledování videa nebo prohlížení stránek. Pro jednotlivé činnosti je nutné připojení k internetu.


Co je to Chromebook? Význam slova, termín, Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Chromebook s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Chromebook je v kategorii Hardware

Klíčová slova: lexikon, Hardware, vysvětlení, co je to Chromebook?, definice, informace, definice pojmu, názvosloví, Hardware, Chromebook, odborný výraz, slovník, význam slova, odborné názvosloví, terminologie, co to je, terminus technicus, heslo


Pojem Chromebook je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Samsung Chromebook

Chromebook od společnosti Samsung s otevřeným prohlížečem Chrome. Autor: Charles Risen, zdroj: Pixabay
Chromebook od společnosti Samsung s otevřeným prohlížečem Chrome. Autor: Charles Risen, zdroj: Pixabay


Jiné informační zdroje o pojmu Chromebook

Vyhledat výraz Chromebook ve Wikipedii

Vyhledat pojem Chromebook ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Chromebook na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chromebook ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Chromebook ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Chromebook ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Chromebook například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Chromebook? resp. jaký je přesný význam slova Chromebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chromebook, odpověď na dotaz co je to Chromebook?. Víte např. kdo to je Strýc? Znáte a víte kdo je Hejkal? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hardware. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?