Co je to?
Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Co to je Chromebook? Význam slova

Co znamená termín Chromebook? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Chromebook je název levnějších počítačů bez MS Windows. Chromebooky mají rychlejší start, protože využívají operační systém Google Chrome. Komplikované programy jsou zde nahrazeny online aplikacemi, které uživateli šetří čas.
Výrobci těchto počítačů jsou především společnosti Samsung a Acer. Chromebook je vhodný především pro práci s internetem, online činnosti, sledování videa nebo prohlížení stránek. Pro jednotlivé činnosti je nutné připojení k internetu.


Co je to Chromebook? Význam slova, termín, Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Chromebook doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Chromebook se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: odborné názvosloví, definice, Chromebook, synonymum, co to je, termín, přesný výraz, význam slova, co znamená, slovník, formulace, heslo, význam, informace, terminologie, wiki, terminus technicus, význam pojmu


Pojem Chromebook je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Chromebook ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Chromebook na Youtube

Zkusit najít termín Chromebook na Google.cz

Vyhledat výraz Chromebook ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chromebook ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Chromebook ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Chromebook například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Chromebook? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Chromebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chromebook, odpověď na dotaz co je to Chromebook?. Víte např. kdo to je Ječmínek? Znáte a víte kdo je Hejkal? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hardware. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?