Co je to?
Definice výrazu, termínu Jacuzzi. Co znamená odborný pojem Jacuzzi z kategorie Různé?

Co je to Jacuzzi? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Jacuzzi?

Jacuzzi je název firmy vyrábějící hydromasážní vířivé vany neboli vířivky. Slovo jacuzzi postupně zlidovělo a stalo se synonymem právě pro tento typ van.

Co je to Jacuzzi? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Jacuzzi. Co znamená odborný pojem Jacuzzi z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jacuzzi s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Jacuzzi se nachází v sekci různé

Klíčová slova: co znamená, slovo, slovník, různé, synonymum, význam pojmu, definice, informace, termín, význam, terminologie, wiki, různé, co to je, popis, význam slova, lexikon, terminus technicus


Pojem Jacuzzi je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Jacuzzi? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Vířivka (vířivý bazén, jacuzzi, spa, hottube) je koupací vana se vstřikovacím systémem s cirkulací vzduchu a tlakové vody. Umožňuje masážní a relaxační koupele.


Základem je vana nebo bazének napuštěný vodou o objemu 0,5 až 2 m³, která je celoročně dohřívána na požadovanou teplotu. Pomáhá tomu kvalitní izolace a termokryt nad hladinou. Konstrukčně je řešena pro lehnutí, sednutí, dle jednotlivého typu a velikosti. Na dně a po bocích vířivky jsou masážní trysky, které se dělí na dvě základní skupiny. Jsou to trysky vodní a vzduchové. Vodní trysky zajišťují hydromasáž, dělí se svou velikostí a průtokem vody, na bodové, rotační a rotační doplněné osvětlením. Vzduchové trysky zajišťují tzv. perličkovou koupel. Masáž zajišťují výkonná vzduchová a vodní čerpadla. Kartušová nebo písková filtrace se stará o čistotu vody. Čistota vody je dále zajištěna ozónovou desinfekcí. Většina dnes prodávaných vířivek má ve své základní výbavě podvodní osvětlení, často nazývané jako colorterapie, a rádio s připojením na mp3 nebo CD přehrávač. Celé toto zařízení je řízeno z hlavního ovládacího panelu, kde lze nastavit teplotu vody, filtrační cyklus, zapnout a vypnout hydromasáž s perličkovou koupelí, podvodní osvětlení a v neposlední řadě ovládání rádia a hudby. Celkový příkon těchto zařízení se pohybuje od 4,5 kW do 10 kW, dle jednotlivých funkcí a velikosti.

Hledejte výraz Jacuzzi v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jacuzzi ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Jacuzzi ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Jacuzzi ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Jacuzzi ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Jacuzzi ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Jacuzzi ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jacuzzi například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Jacuzzi? resp. jaký je význam slova Jacuzzi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jacuzzi, odpověď na dotaz co je to Jacuzzi?. Víte např. kdo to je Pavel Poc? Znáte a víte kdo je Clint Eastwood? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je různé. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..