Co je to?
Výraz, termín, definice slova Digitální stopa. Co znamená odborný pojem Digitální stopa z kategorie Internet?

Co je to Digitální stopa? Význam slova

Co znamená termín Digitální stopa? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Digitální stopa je název informace, která zůstává po každém, kdo využívá digitální služby. Tyto informace po sobě uživatel zanechává při pohybu po síti vědomě nebo nevědomky. Vědomě zanechaná digitální stopa se označuje jako aktivní, může se jednat např. o příspěvky, blogy, osobní stránky, profily, fotografie, maily, sms a další. Pasivní digitální stopu tvoří informace, které jsou ukládány bez vědomí uživatele. Může se jednat o různá data, záznamy aktivit, četnost návštěvy webových stránek, činnosti na webech IP adresu a jiné. Digitální stopy jsou zdrojem informací o uživateli. Tato data mohou být i zneužita, proto je potřeba digitální stopu pravidelně kontrolovat.


Co je to Digitální stopa? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Digitální stopa. Co znamená odborný pojem Digitální stopa z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Digitální stopa sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Digitální stopa patří do sekce internet

Klíčová slova: co je to Digitální stopa?, wiki, význam pojmu, termín, formulace, vysvětlení, Digitální stopa, definice, odborný výraz, popis, názvosloví, přesný výraz, terminologie, heslo, význam, internet, přesný význam, co to je


Pojem Digitální stopa je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Digitální stopa ve Wikipedii

Vyhledat termín Digitální stopa ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Digitální stopa ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Digitální stopa na Youtube

Najít pojem Digitální stopa na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Digitální stopa ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Digitální stopa například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste zjistili co znamená Digitální stopa? resp. co je to Digitální stopa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Digitální stopa, odpověď na dotaz co je to Digitální stopa?. Víte např. kdo to je Johannes Kepler? Znáte a víte kdo je Michail Gorbačov? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Digitální stopa i v jiných kategoriích (než internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.