Co je to?
Definice odborného termínu, slova Digitální stopa. Co znamená pojem Digitální stopa z kategorie Internet?

Co je to Digitální stopa? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Digitální stopa?

Digitální stopa je název informace, která zůstává po každém, kdo využívá digitální služby. Tyto informace po sobě uživatel zanechává při pohybu po síti vědomě nebo nevědomky. Vědomě zanechaná digitální stopa se označuje jako aktivní, může se jednat např. o příspěvky, blogy, osobní stránky, profily, fotografie, maily, sms a další. Pasivní digitální stopu tvoří informace, které jsou ukládány bez vědomí uživatele. Může se jednat o různá data, záznamy aktivit, četnost návštěvy webových stránek, činnosti na webech IP adresu a jiné. Digitální stopy jsou zdrojem informací o uživateli. Tato data mohou být i zneužita, proto je potřeba digitální stopu pravidelně kontrolovat.


Co je to Digitální stopa? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Digitální stopa. Co znamená pojem Digitální stopa z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Digitální stopa? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Digitální stopa je v sekci Internet

Klíčová slova: Digitální stopa, formulace, názvosloví, slovník, přesný výraz, pojem, význam pojmu, vysvětlení, význam, definice, definice pojmu, přesný význam, informace, terminus technicus, wiki, termín, odborné názvosloví, Internet


Pojem Digitální stopa je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Digitální stopa ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Digitální stopa ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Digitální stopa ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Digitální stopa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Digitální stopa ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Digitální stopa ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Digitální stopa například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Digitální stopa? resp. jaký je význam pojmu Digitální stopa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Digitální stopa, odpověď na dotaz co je to Digitální stopa?. Víte např. kdo to je Pedel? Znáte a víte kdo je Olašský Rom? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.