Co je to?
Výraz, termín, definice slova Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Acidofilní mléko? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Acidofilní mléko

Acidofilní mléko je označení pro mléko, které prošlo procesem zkvašení s pomocí bakterií mléčného kvašení. Při výrobě acidofilního mléka se používá acidofilní kultura. Ta bývá dost kyselá, proto se kombinuje s dalšími druhy kultur. V současnosti se pro výrobu acidofilního mléka využívá kombinace acidofilu, bifidobakterií, thermophilu a streptococců, protože tato kultura dodává tělu navíc i důležité probiotické bakterie.


Co je to Acidofilní mléko? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Acidofilní mléko doporučujeme sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Acidofilní mléko se nachází v sekci nápoje

Klíčová slova: význam slova, termín, odborné názvosloví, význam pojmu, formulace, synonymum, slovník, popis, terminologie, nápoje, význam, lexikon, co znamená, wiki, definice, terminus technicus, Acidofilní mléko, slovo


Pojem Acidofilní mléko je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo Acidofilní mléko ve Wikipedii

Zkusit najít termín Acidofilní mléko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Acidofilní mléko ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Acidofilní mléko ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Acidofilní mléko ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Acidofilní mléko ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Acidofilní mléko například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Acidofilní mléko? resp. jaká je definice termínu Acidofilní mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acidofilní mléko, odpověď na dotaz co je to Acidofilní mléko?. Víte např. kdo to je Václav Vydra? Znáte a víte kdo je Jaromír Nohavica? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.