Co je to?
Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Acidofilní mléko? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Acidofilní mléko?

Acidofilní mléko je označení pro mléko, které prošlo procesem zkvašení s pomocí bakterií mléčného kvašení. Při výrobě acidofilního mléka se používá acidofilní kultura. Ta bývá dost kyselá, proto se kombinuje s dalšími druhy kultur. V současnosti se pro výrobu acidofilního mléka využívá kombinace acidofilu, bifidobakterií, thermophilu a streptococců, protože tato kultura dodává tělu navíc i důležité probiotické bakterie.


Co je to Acidofilní mléko? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Acidofilní mléko s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Acidofilní mléko se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: přesný výraz, Nápoje, Nápoje, terminus technicus, definice, slovník, význam slova, význam pojmu, odborné názvosloví, vysvětlení, terminologie, wiki, význam, co je to Acidofilní mléko?, lexikon, pojem, přesný význam, Acidofilní mléko


Pojem Acidofilní mléko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Acidofilní mléko v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Acidofilní mléko na Youtube

Najít slovo Acidofilní mléko na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Acidofilní mléko ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Acidofilní mléko ve Wikipedii

Hledat slovo Acidofilní mléko ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Acidofilní mléko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Acidofilní mléko například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Acidofilní mléko? resp. jaký je význam slova Acidofilní mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acidofilní mléko, odpověď na dotaz co je to Acidofilní mléko?. Víte např. kdo to je Jason Statham? Znáte a víte kdo je Leoš Mareš? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Acidofilní mléko i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.