Co je to?
Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Acidofilní mléko? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Acidofilní mléko?

Acidofilní mléko je označení pro mléko, které prošlo procesem zkvašení s pomocí bakterií mléčného kvašení. Při výrobě acidofilního mléka se používá acidofilní kultura. Ta bývá dost kyselá, proto se kombinuje s dalšími druhy kultur. V současnosti se pro výrobu acidofilního mléka využívá kombinace acidofilu, bifidobakterií, thermophilu a streptococců, protože tato kultura dodává tělu navíc i důležité probiotické bakterie.


Co je to Acidofilní mléko? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Acidofilní mléko je v sekci Nápoje

Klíčová slova: Nápoje, význam slova, heslo, informace, terminus technicus, význam, odborné názvosloví, Acidofilní mléko, názvosloví, terminologie, odborný výraz, vysvětlení, pojem, termín, význam pojmu, lexikon, definice, Nápoje


Pojem Acidofilní mléko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít slovo Acidofilní mléko na Google.cz

Najít výraz Acidofilní mléko ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Acidofilní mléko ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Acidofilní mléko ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Acidofilní mléko ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Acidofilní mléko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Acidofilní mléko například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Acidofilní mléko? resp. co označuje slovo Acidofilní mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acidofilní mléko, odpověď na dotaz co je to Acidofilní mléko?. Víte např. kdo to je Hašišák? Znáte a víte kdo je Pavel Bobek? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Acidofilní mléko v jiné sekci než Nápoje. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.