Co je to?
Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Acidofilní mléko? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Acidofilní mléko?

Acidofilní mléko je označení pro mléko, které prošlo procesem zkvašení s pomocí bakterií mléčného kvašení. Při výrobě acidofilního mléka se používá acidofilní kultura. Ta bývá dost kyselá, proto se kombinuje s dalšími druhy kultur. V současnosti se pro výrobu acidofilního mléka využívá kombinace acidofilu, bifidobakterií, thermophilu a streptococců, protože tato kultura dodává tělu navíc i důležité probiotické bakterie.


Co je to Acidofilní mléko? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Acidofilní mléko s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Acidofilní mléko patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: termín, Nápoje, význam, terminologie, odborné názvosloví, informace, význam slova, co znamená, definice, terminus technicus, definice pojmu, popis, Acidofilní mléko, přesný význam, wiki, odborný výraz, slovník, přesný výraz


Pojem Acidofilní mléko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Acidofilní mléko na Youtube

Najít heslo Acidofilní mléko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Acidofilní mléko ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Acidofilní mléko ve Wikislovníku

Hledat slovo Acidofilní mléko ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Acidofilní mléko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Acidofilní mléko například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Acidofilní mléko? resp. co znamená výraz Acidofilní mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acidofilní mléko, odpověď na dotaz co je to Acidofilní mléko?. Víte např. kdo to je Nicole Kidman? Znáte a víte kdo je Leoš Mareš? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.