Co je to?
Výraz, termín, definice slova Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Co je Acidofilní mléko?

Co znamená termín Acidofilní mléko? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Acidofilní mléko je označení pro mléko, které prošlo procesem zkvašení s pomocí bakterií mléčného kvašení. Při výrobě acidofilního mléka se používá acidofilní kultura. Ta bývá dost kyselá, proto se kombinuje s dalšími druhy kultur. V současnosti se pro výrobu acidofilního mléka využívá kombinace acidofilu, bifidobakterií, thermophilu a streptococců, protože tato kultura dodává tělu navíc i důležité probiotické bakterie.


Co je to Acidofilní mléko? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Acidofilní mléko? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Acidofilní mléko je v kategorii nápoje

Klíčová slova: terminologie, přesný výraz, wiki, odborný výraz, nápoje, přesný význam, termín, formulace, popis, názvosloví, význam slova, slovo, co to je, vysvětlení, význam, co znamená, odborné názvosloví, heslo


Pojem Acidofilní mléko je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Acidofilní mléko ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Acidofilní mléko ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Acidofilní mléko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Acidofilní mléko na Google obrázcích

Hledat heslo Acidofilní mléko na Google.cz

Zkusit najít frázi Acidofilní mléko ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Acidofilní mléko například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Acidofilní mléko? resp. co je to Acidofilní mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acidofilní mléko, odpověď na dotaz co je to Acidofilní mléko?. Víte např. kdo to je Roberto Baggio? Znáte a víte kdo je Martin Bursík? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Acidofilní mléko v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je nápoje. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.