Co je to?
Výraz, termín, definice slova Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Acidofilní mléko? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Acidofilní mléko?

Acidofilní mléko je označení pro mléko, které prošlo procesem zkvašení s pomocí bakterií mléčného kvašení. Při výrobě acidofilního mléka se používá acidofilní kultura. Ta bývá dost kyselá, proto se kombinuje s dalšími druhy kultur. V současnosti se pro výrobu acidofilního mléka využívá kombinace acidofilu, bifidobakterií, thermophilu a streptococců, protože tato kultura dodává tělu navíc i důležité probiotické bakterie.


Co je to Acidofilní mléko? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Acidofilní mléko? Potom se o definici podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Acidofilní mléko se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: odborný výraz, význam slova, názvosloví, informace, přesný výraz, popis, význam, co je to Acidofilní mléko?, co to je, pojem, wiki, co znamená, přesný význam, Acidofilní mléko, slovo, definice, význam pojmu, formulace


Pojem Acidofilní mléko je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Acidofilní mléko ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Acidofilní mléko ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Acidofilní mléko ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Acidofilní mléko ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Acidofilní mléko na Youtube

Hledat výraz Acidofilní mléko ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Acidofilní mléko například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Nyní už nejspíš víte co to je Acidofilní mléko? resp. co znamená slovo Acidofilní mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acidofilní mléko, odpověď na dotaz co je to Acidofilní mléko?. Víte např. kdo to je Vlkodlak? Znáte a víte kdo je Karel Schwarzenberg? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Acidofilní mléko v jiné sekci než nápoje. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.