Co je to?
Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Acidofilní mléko? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Acidofilní mléko?

Acidofilní mléko je označení pro mléko, které prošlo procesem zkvašení s pomocí bakterií mléčného kvašení. Při výrobě acidofilního mléka se používá acidofilní kultura. Ta bývá dost kyselá, proto se kombinuje s dalšími druhy kultur. V současnosti se pro výrobu acidofilního mléka využívá kombinace acidofilu, bifidobakterií, thermophilu a streptococců, protože tato kultura dodává tělu navíc i důležité probiotické bakterie.


Co je to Acidofilní mléko? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Acidofilní mléko se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: definice, co to je, formulace, Acidofilní mléko, pojem, přesný výraz, termín, synonymum, význam pojmu, terminologie, informace, význam, co je to Acidofilní mléko?, slovník, přesný význam, Nápoje, popis, definice pojmu


Pojem Acidofilní mléko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat pojem Acidofilní mléko ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Acidofilní mléko ve Wikimedia Commons

Najít heslo Acidofilní mléko ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Acidofilní mléko na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Acidofilní mléko ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Acidofilní mléko ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Acidofilní mléko například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Acidofilní mléko? resp. jaký je význam slova Acidofilní mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acidofilní mléko, odpověď na dotaz co je to Acidofilní mléko?. Víte např. kdo to je Jan Hus? Znáte a víte kdo je Pavel Bobek? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.