Co je to?
Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Acidofilní mléko? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Acidofilní mléko?

Acidofilní mléko je označení pro mléko, které prošlo procesem zkvašení s pomocí bakterií mléčného kvašení. Při výrobě acidofilního mléka se používá acidofilní kultura. Ta bývá dost kyselá, proto se kombinuje s dalšími druhy kultur. V současnosti se pro výrobu acidofilního mléka využívá kombinace acidofilu, bifidobakterií, thermophilu a streptococců, protože tato kultura dodává tělu navíc i důležité probiotické bakterie.


Co je to Acidofilní mléko? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Acidofilní mléko s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Acidofilní mléko se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: wiki, odborné názvosloví, pojem, názvosloví, přesný výraz, co je to Acidofilní mléko?, přesný význam, formulace, lexikon, popis, význam, význam pojmu, heslo, Nápoje, terminus technicus, terminologie, co znamená, definice pojmu


Pojem Acidofilní mléko je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Acidofilní mléko na Youtube

Najít slovo Acidofilní mléko ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Acidofilní mléko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Acidofilní mléko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Acidofilní mléko ve Wikipedii

Vyhledat heslo Acidofilní mléko ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Acidofilní mléko například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Acidofilní mléko? resp. co přesně znamená slovo Acidofilní mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acidofilní mléko, odpověď na dotaz co je to Acidofilní mléko?. Víte např. kdo to je Mánička? Znáte a víte kdo je Jaromír Nohavica? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.