Co je to?
Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Co je to Acidofilní mléko? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Acidofilní mléko?

Acidofilní mléko je označení pro mléko, které prošlo procesem zkvašení s pomocí bakterií mléčného kvašení. Při výrobě acidofilního mléka se používá acidofilní kultura. Ta bývá dost kyselá, proto se kombinuje s dalšími druhy kultur. V současnosti se pro výrobu acidofilního mléka využívá kombinace acidofilu, bifidobakterií, thermophilu a streptococců, protože tato kultura dodává tělu navíc i důležité probiotické bakterie.


Co je to Acidofilní mléko? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Acidofilní mléko. Co znamená odborný pojem Acidofilní mléko z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Acidofilní mléko můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Acidofilní mléko je v sekci nápoje

Klíčová slova: odborný výraz, termín, lexikon, terminus technicus, slovo, slovník, přesný výraz, terminologie, formulace, co to je, Acidofilní mléko, význam pojmu, vysvětlení, popis, pojem, co znamená, nápoje, heslo


Pojem Acidofilní mléko je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Acidofilní mléko v dalších zdrojích

Vyhledat termín Acidofilní mléko ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Acidofilní mléko na Google.cz

Zkusit najít frázi Acidofilní mléko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Acidofilní mléko ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Acidofilní mléko na Youtube

Vyhledat slovo Acidofilní mléko ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Acidofilní mléko například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě nyní již víte jaký je význam slova Acidofilní mléko? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Acidofilní mléko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Acidofilní mléko, odpověď na dotaz co je to Acidofilní mléko?. Víte např. kdo to je Maurizio Gucci? Znáte a víte kdo je Bernard Madoff? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Pokuste se najít termín Acidofilní mléko i v jiné kategorii než v nápoje. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.