Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cartridge. Co znamená pojem Cartridge z kategorie Hardware?

Co je to Cartridge? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Cartridge

Cartridge znamená v překladu zásobník nebo kazetu. V IT terminologii má více významů. Jako paměťové médium se slovo cartridge používalo u starších osobních počítačů nebo herních konzolí. Cartridge vypadala jako magnetofonová kazeta a obsahovala integrované paměťové obvody. Přes konektor se pak zapojovala do počítače. Tímto způsobem byly například šířeny počítačové hry.
Pojem cartridge se v současnosti užívá u inkoustových tiskáren, kde se jedná o inkoustový vyměnitelný zásobník.


Co je to Cartridge? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cartridge. Co znamená pojem Cartridge z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Cartridge? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Cartridge je v sekci Hardware

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, terminologie, význam pojmu, co je to Cartridge?, terminus technicus, co to je, přesný význam, přesný výraz, lexikon, termín, synonymum, význam, odborný výraz, definice, Hardware, Cartridge, popis


Pojem Cartridge je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Cartridge v následujících vyhledávačích

Najít pojem Cartridge ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Cartridge na Google.cz

Vyhledat slovo Cartridge ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Cartridge ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cartridge ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Cartridge ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cartridge například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Cartridge? resp. co znamená Cartridge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cartridge, odpověď na dotaz co je to Cartridge?. Víte např. kdo to je Rejžek? Znáte a víte kdo je Karel Komárek? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.