Co je to?
Definice výrazu, termínu Fajitas. Co znamená odborný pojem Fajitas z kategorie Jídlo?

Co je to Fajitas? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Fajitas

Fajitas je oblíbené mexické jídlo. Jedná se o směs proužků masa, koleček cibule, papriky nakrájení na nudličky a speciálního fajita koření. Směs na fajitas se přelije omáčkou barbecue a podává se se salsou, zakysanou smetanou a v pšeničné tortille.
Maso s kořením by se mělo dopředu uležet, pak se smíchá s ostatními ingrediencemi a směs se plní do předehřátých tortill. Fajitas se podává zvlášť – směs na pánvičce, tortilly na talíři. Každý si své tortilly plní sám, zatočí je a jí je bez příboru, pouze rukama.


Co je to Fajitas? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fajitas. Co znamená odborný pojem Fajitas z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fajitas sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fajitas patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: synonymum, Fajitas, heslo, Jídlo, informace, názvosloví, Jídlo, slovník, slovo, lexikon, pojem, terminus technicus, co to je, odborný výraz, termín, definice pojmu, wiki, přesný význam


Pojem Fajitas je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Fajitas ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Fajitas ve Wikipedii

Hledat výraz Fajitas ve vyhledávači Yandex

Najít termín Fajitas na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fajitas ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Fajitas ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fajitas například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Fajitas? resp. co znamená výraz Fajitas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fajitas, odpověď na dotaz co je to Fajitas?. Víte např. kdo to je Hana Maciuchová? Znáte a víte kdo je Hmyzožravec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Fajitas hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.