Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fajitas. Co znamená odborný pojem Fajitas z kategorie Jídlo?

Co je to Fajitas? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Fajitas?

Fajitas je oblíbené mexické jídlo. Jedná se o směs proužků masa, koleček cibule, papriky nakrájení na nudličky a speciálního fajita koření. Směs na fajitas se přelije omáčkou barbecue a podává se se salsou, zakysanou smetanou a v pšeničné tortille.
Maso s kořením by se mělo dopředu uležet, pak se smíchá s ostatními ingrediencemi a směs se plní do předehřátých tortill. Fajitas se podává zvlášť – směs na pánvičce, tortilly na talíři. Každý si své tortilly plní sám, zatočí je a jí je bez příboru, pouze rukama.


Co je to Fajitas? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Fajitas. Co znamená odborný pojem Fajitas z kategorie Jídlo?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Fajitas? s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Fajitas je v sekci jídlo

Klíčová slova: názvosloví, slovník, synonymum, přesný význam, co znamená, formulace, heslo, odborné názvosloví, popis, co to je, význam, definice, slovo, jídlo, pojem, odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz


Pojem Fajitas je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fajitas ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Fajitas ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fajitas ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Fajitas ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Fajitas ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Fajitas na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Fajitas například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Fajitas? resp. co se skrývá pod slovem Fajitas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fajitas, odpověď na dotaz co je to Fajitas?. Víte např. kdo to je Purkmistr? Znáte a víte kdo je Antonie Chrástecká? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Fajitas i v jiných kategoriích (než jídlo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.