Co je to?
Definice výrazu, termínu Fajitas. Co znamená odborný pojem Fajitas z kategorie Jídlo?

Co je to Fajitas? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Fajitas?

Fajitas je oblíbené mexické jídlo. Jedná se o směs proužků masa, koleček cibule, papriky nakrájení na nudličky a speciálního fajita koření. Směs na fajitas se přelije omáčkou barbecue a podává se se salsou, zakysanou smetanou a v pšeničné tortille.
Maso s kořením by se mělo dopředu uležet, pak se smíchá s ostatními ingrediencemi a směs se plní do předehřátých tortill. Fajitas se podává zvlášť – směs na pánvičce, tortilly na talíři. Každý si své tortilly plní sám, zatočí je a jí je bez příboru, pouze rukama.


Co je to Fajitas? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fajitas. Co znamená odborný pojem Fajitas z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Fajitas s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Fajitas je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: co je to Fajitas?, synonymum, význam, definice pojmu, odborný výraz, terminus technicus, přesný výraz, význam slova, odborné názvosloví, Fajitas, slovo, definice, wiki, termín, co to je, názvosloví, slovník, formulace


Pojem Fajitas je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Fajitas v následujících zdrojích

Najít termín Fajitas ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fajitas ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Fajitas ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fajitas ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Fajitas ve Wikislovníku

Hledat výraz Fajitas ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Fajitas například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Fajitas? resp. jaká je definice slova Fajitas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fajitas, odpověď na dotaz co je to Fajitas?. Víte např. kdo to je Jack Rozparovač? Znáte a víte kdo je Poletucha? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.