Co je to?
Definice výrazu, termínu Fajitas. Co znamená odborný pojem Fajitas z kategorie Jídlo?

Co je to Fajitas? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Fajitas?

Fajitas je oblíbené mexické jídlo. Jedná se o směs proužků masa, koleček cibule, papriky nakrájení na nudličky a speciálního fajita koření. Směs na fajitas se přelije omáčkou barbecue a podává se se salsou, zakysanou smetanou a v pšeničné tortille.
Maso s kořením by se mělo dopředu uležet, pak se smíchá s ostatními ingrediencemi a směs se plní do předehřátých tortill. Fajitas se podává zvlášť – směs na pánvičce, tortilly na talíři. Každý si své tortilly plní sám, zatočí je a jí je bez příboru, pouze rukama.


Co je to Fajitas? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fajitas. Co znamená odborný pojem Fajitas z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Fajitas s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Fajitas patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: informace, lexikon, Fajitas, pojem, formulace, význam slova, přesný význam, co to je, slovo, odborný výraz, slovník, Jídlo, co je to Fajitas?, odborné názvosloví, význam pojmu, definice pojmu, synonymum, heslo


Pojem Fajitas je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Fajitas ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Fajitas ve Wikislovníku

Hledat slovo Fajitas ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fajitas ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Fajitas ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Fajitas ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fajitas například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Fajitas? resp. co je to Fajitas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fajitas, odpověď na dotaz co je to Fajitas?. Víte např. kdo to je Taťjana Medvecká? Znáte a víte kdo je Poletucha? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.