Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fajitas. Co znamená slovo Fajitas z kategorie Jídlo?

Co je Fajitas?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Fajitas?

Fajitas je oblíbené mexické jídlo. Jedná se o směs proužků masa, koleček cibule, papriky nakrájení na nudličky a speciálního fajita koření. Směs na fajitas se přelije omáčkou barbecue a podává se se salsou, zakysanou smetanou a v pšeničné tortille.
Maso s kořením by se mělo dopředu uležet, pak se smíchá s ostatními ingrediencemi a směs se plní do předehřátých tortill. Fajitas se podává zvlášť – směs na pánvičce, tortilly na talíři. Každý si své tortilly plní sám, zatočí je a jí je bez příboru, pouze rukama.


Co je to Fajitas? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Fajitas. Co znamená slovo Fajitas z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Zde Uvedený text byl zhotoven redaktory pro projekt Superia.cz

Tento text (Fajitas) můžete sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Fajitas patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: co znamená, termín, terminologie, co to je, význam, formulace, jídlo, pojem, definice pojmu, popis, odborné názvosloví, slovo, vysvětlení, jídlo, přesný výraz, slovník, definice, terminus technicus


Pojem Fajitas je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít výraz Fajitas ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Fajitas ve Wikipedii

Najít pojem Fajitas na Google obrázcích

Hledat pojem Fajitas ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Fajitas na Google.cz

Hledat termín Fajitas ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Fajitas například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Fajitas? resp. co znamená Fajitas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fajitas, odpověď na dotaz co je to Fajitas?. Víte např. kdo to je Boris Rösner? Znáte a víte kdo je Nadija Savčenková? Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, jahody, fajitas, ilustrační obrázek

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.