Co je to?
Definice výrazu, termínu Fajitas. Co znamená odborný pojem Fajitas z kategorie Jídlo?

Co je to Fajitas? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Fajitas?

Fajitas je oblíbené mexické jídlo. Jedná se o směs proužků masa, koleček cibule, papriky nakrájení na nudličky a speciálního fajita koření. Směs na fajitas se přelije omáčkou barbecue a podává se se salsou, zakysanou smetanou a v pšeničné tortille.
Maso s kořením by se mělo dopředu uležet, pak se smíchá s ostatními ingrediencemi a směs se plní do předehřátých tortill. Fajitas se podává zvlášť – směs na pánvičce, tortilly na talíři. Každý si své tortilly plní sám, zatočí je a jí je bez příboru, pouze rukama.


Co je to Fajitas? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Fajitas. Co znamená odborný pojem Fajitas z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Fajitas s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Fajitas je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: heslo, význam slova, odborný výraz, lexikon, pojem, význam, formulace, terminologie, význam pojmu, Jídlo, Jídlo, definice, přesný význam, synonymum, informace, definice pojmu, wiki, termín


Pojem Fajitas je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat výraz Fajitas ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Fajitas ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fajitas ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Fajitas na Youtube

Vyhledat slovo Fajitas ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Fajitas ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Fajitas například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Fajitas? resp. co se skrývá pod slovem Fajitas? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fajitas, odpověď na dotaz co je to Fajitas?. Víte např. kdo to je Etnograf? Znáte a víte kdo je Žárlivec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Fajitas i v jiných kategoriích (než Jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.