Co je to?
Výraz, termín, definice slova Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Co je to Frisco? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Frisco?

Frisco může být název několika amerických měst, u nás je však známější jako pojmenování lehkého perlivého alkoholického nápoje na sladové bázi. Vyrábí se z kvalitního ječmene, který prochází speciálním procesem zpracování a zrání. Ječmenový slad kvasí a výsledná surovina několik týdnů zraje, přičemž nápoj získá zvláštní typickou chuť. Další příchutě jsou dodávány prostřednictvím přírodních aromat.
Frisco vyrábí Plzeňský Prazdroj v příchutích jablko a citron, dry, brusinka a černý rybíz. Lahve mají jedinečné víčko, které napodobuje pivní zátky, ale dá se otevřít rukou.


Co je to Frisco? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Frisco s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Frisco je v kategorii nápoje

Klíčová slova: význam, definice pojmu, Frisco, lexikon, význam pojmu, přesný výraz, odborné názvosloví, pojem, co to je, názvosloví, přesný význam, slovník, informace, význam slova, synonymum, heslo, wiki, nápoje


Pojem Frisco je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Frisco ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Frisco ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Frisco ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Frisco ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Frisco ve Wikipedii

Najít termín Frisco ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Frisco například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Frisco? resp. co znamená Frisco? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frisco, odpověď na dotaz co je to Frisco?. Víte např. kdo to je Linda Kozlowski? Znáte a víte kdo je Vondroušová Markéta? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Frisco i v jiných kategoriích (než nápoje). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.