Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Frisco. Co znamená pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Co je Frisco? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Frisco?

Frisco může být název několika amerických měst, u nás je však známější jako pojmenování lehkého perlivého alkoholického nápoje na sladové bázi. Vyrábí se z kvalitního ječmene, který prochází speciálním procesem zpracování a zrání. Ječmenový slad kvasí a výsledná surovina několik týdnů zraje, přičemž nápoj získá zvláštní typickou chuť. Další příchutě jsou dodávány prostřednictvím přírodních aromat.
Frisco vyrábí Plzeňský Prazdroj v příchutích jablko a citron, dry, brusinka a černý rybíz. Lahve mají jedinečné víčko, které napodobuje pivní zátky, ale dá se otevřít rukou.


Co je to Frisco? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Frisco. Co znamená pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Frisco s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Frisco se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: definice pojmu, pojem, co znamená, přesný výraz, význam, význam slova, terminus technicus, co to je, odborné názvosloví, popis, wiki, odborný výraz, terminologie, termín, co je to Frisco?, nápoje, vysvětlení, nápoje


Pojem Frisco je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Frisco

Hledat pojem Frisco ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít frázi Frisco na Google obrázcích

Najít slovo Frisco ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Frisco ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Frisco ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Frisco ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Frisco například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě nyní již víte jaký je význam slova Frisco? resp. jaká je definice slova Frisco? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frisco, odpověď na dotaz co je to Frisco?. Víte např. kdo to je Rozumbrada? Znáte a víte kdo je Leoš Janáček? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než nápoje. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.