Co je to?
Definice výrazu, termínu Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Co je to Frisco? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Frisco?

Frisco může být název několika amerických měst, u nás je však známější jako pojmenování lehkého perlivého alkoholického nápoje na sladové bázi. Vyrábí se z kvalitního ječmene, který prochází speciálním procesem zpracování a zrání. Ječmenový slad kvasí a výsledná surovina několik týdnů zraje, přičemž nápoj získá zvláštní typickou chuť. Další příchutě jsou dodávány prostřednictvím přírodních aromat.
Frisco vyrábí Plzeňský Prazdroj v příchutích jablko a citron, dry, brusinka a černý rybíz. Lahve mají jedinečné víčko, které napodobuje pivní zátky, ale dá se otevřít rukou.


Co je to Frisco? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Frisco patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, slovník, heslo, informace, co to je, význam, co je to Frisco?, co znamená, význam pojmu, Frisco, terminologie, termín, názvosloví, formulace, wiki, popis, slovo


Pojem Frisco je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Frisco v následujících vyhledávačích

Najít heslo Frisco ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Frisco na Youtube

Najít výraz Frisco ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Frisco ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Frisco ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Frisco na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Frisco například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Frisco? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Frisco? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frisco, odpověď na dotaz co je to Frisco?. Víte např. kdo to je Céline Dion? Znáte a víte kdo je Karel Komárek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Frisco i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.