Co je to?
Výraz, termín, definice slova Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Co je to Frisco? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Frisco

Frisco může být název několika amerických měst, u nás je však známější jako pojmenování lehkého perlivého alkoholického nápoje na sladové bázi. Vyrábí se z kvalitního ječmene, který prochází speciálním procesem zpracování a zrání. Ječmenový slad kvasí a výsledná surovina několik týdnů zraje, přičemž nápoj získá zvláštní typickou chuť. Další příchutě jsou dodávány prostřednictvím přírodních aromat.
Frisco vyrábí Plzeňský Prazdroj v příchutích jablko a citron, dry, brusinka a černý rybíz. Lahve mají jedinečné víčko, které napodobuje pivní zátky, ale dá se otevřít rukou.


Co je to Frisco? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Frisco se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: přesný význam, definice pojmu, význam pojmu, terminologie, vysvětlení, pojem, termín, wiki, co je to Frisco?, slovník, nápoje, Frisco, nápoje, formulace, význam slova, význam, názvosloví, lexikon


Pojem Frisco je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít frázi Frisco ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Frisco ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Frisco na Youtube

Hledat výraz Frisco ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Frisco ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Frisco ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Frisco například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní již víte jaká je definice termínu Frisco? resp. jaký je význam pojmu Frisco? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frisco, odpověď na dotaz co je to Frisco?. Víte např. kdo to je Puškař? Znáte a víte kdo je Jitka Molavcová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než nápoje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.