Co je to?
Definice výrazu, termínu Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Co je to Frisco? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Frisco?

Frisco může být název několika amerických měst, u nás je však známější jako pojmenování lehkého perlivého alkoholického nápoje na sladové bázi. Vyrábí se z kvalitního ječmene, který prochází speciálním procesem zpracování a zrání. Ječmenový slad kvasí a výsledná surovina několik týdnů zraje, přičemž nápoj získá zvláštní typickou chuť. Další příchutě jsou dodávány prostřednictvím přírodních aromat.
Frisco vyrábí Plzeňský Prazdroj v příchutích jablko a citron, dry, brusinka a černý rybíz. Lahve mají jedinečné víčko, které napodobuje pivní zátky, ale dá se otevřít rukou.


Co je to Frisco? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Frisco je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: co je to Frisco?, význam pojmu, přesný výraz, definice, termín, vysvětlení, co znamená, odborné názvosloví, heslo, definice pojmu, informace, odborný výraz, lexikon, názvosloví, formulace, Nápoje, slovník, terminologie


Pojem Frisco je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Frisco zkuste tyto odkazy

Hledat termín Frisco ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Frisco ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Frisco ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Frisco ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Frisco na Youtube

Zkusit najít slovo Frisco ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Frisco například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Frisco? resp. co označuje slovo Frisco? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frisco, odpověď na dotaz co je to Frisco?. Víte např. kdo to je Opat? Znáte a víte kdo je Michal Viewegh? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.