Co je to?
Výraz, termín, definice slova Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Co je to Frisco? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Frisco

Frisco může být název několika amerických měst, u nás je však známější jako pojmenování lehkého perlivého alkoholického nápoje na sladové bázi. Vyrábí se z kvalitního ječmene, který prochází speciálním procesem zpracování a zrání. Ječmenový slad kvasí a výsledná surovina několik týdnů zraje, přičemž nápoj získá zvláštní typickou chuť. Další příchutě jsou dodávány prostřednictvím přírodních aromat.
Frisco vyrábí Plzeňský Prazdroj v příchutích jablko a citron, dry, brusinka a černý rybíz. Lahve mají jedinečné víčko, které napodobuje pivní zátky, ale dá se otevřít rukou.


Co je to Frisco? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Frisco doporučujeme sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Frisco se nachází v sekci nápoje

Klíčová slova: nápoje, termín, informace, slovník, přesný výraz, význam, co znamená, co je to Frisco?, co to je, význam slova, odborný výraz, slovo, význam pojmu, synonymum, popis, definice pojmu, wiki, formulace


Pojem Frisco je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Frisco zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Frisco ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Frisco ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Frisco ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Frisco ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Frisco na Youtube

Vyhledat heslo Frisco ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Frisco například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste zjistili jaká je definice slova Frisco? resp. co znamená slovo Frisco? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frisco, odpověď na dotaz co je to Frisco?. Víte např. kdo to je Marpo? Znáte a víte kdo je Jaroslav Uhlíř? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.