Co je to?
Definice výrazu, termínu Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Co je to Frisco? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Frisco

Frisco může být název několika amerických měst, u nás je však známější jako pojmenování lehkého perlivého alkoholického nápoje na sladové bázi. Vyrábí se z kvalitního ječmene, který prochází speciálním procesem zpracování a zrání. Ječmenový slad kvasí a výsledná surovina několik týdnů zraje, přičemž nápoj získá zvláštní typickou chuť. Další příchutě jsou dodávány prostřednictvím přírodních aromat.
Frisco vyrábí Plzeňský Prazdroj v příchutích jablko a citron, dry, brusinka a černý rybíz. Lahve mají jedinečné víčko, které napodobuje pivní zátky, ale dá se otevřít rukou.


Co je to Frisco? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Frisco se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: lexikon, definice pojmu, vysvětlení, slovník, co to je, význam, formulace, co znamená, Nápoje, heslo, Frisco, co je to Frisco?, názvosloví, termín, přesný výraz, wiki, přesný význam, Nápoje


Pojem Frisco je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Frisco zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Frisco ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Frisco ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Frisco ve Wikipedii

Vyhledat výraz Frisco ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Frisco ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Frisco ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Frisco například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Frisco? resp. jaký je přesný význam slova Frisco? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frisco, odpověď na dotaz co je to Frisco?. Víte např. kdo to je Zahradní architekt? Znáte a víte kdo je Jiří Veselý? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Frisco hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.