Co je to?
Definice výrazu, termínu Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Co je to Frisco? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Frisco?

Frisco může být název několika amerických měst, u nás je však známější jako pojmenování lehkého perlivého alkoholického nápoje na sladové bázi. Vyrábí se z kvalitního ječmene, který prochází speciálním procesem zpracování a zrání. Ječmenový slad kvasí a výsledná surovina několik týdnů zraje, přičemž nápoj získá zvláštní typickou chuť. Další příchutě jsou dodávány prostřednictvím přírodních aromat.
Frisco vyrábí Plzeňský Prazdroj v příchutích jablko a citron, dry, brusinka a černý rybíz. Lahve mají jedinečné víčko, které napodobuje pivní zátky, ale dá se otevřít rukou.


Co je to Frisco? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Frisco. Co znamená odborný pojem Frisco z kategorie Nápoje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Frisco? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Frisco je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: termín, význam pojmu, popis, terminologie, Nápoje, slovo, odborné názvosloví, co je to Frisco?, odborný výraz, heslo, co znamená, vysvětlení, co to je, slovník, přesný výraz, Nápoje, pojem, definice pojmu


Pojem Frisco je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Frisco

Vyhledat výraz Frisco ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Frisco ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Frisco ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Frisco na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Frisco ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Frisco ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Frisco například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Frisco? resp. jaký je význam slova Frisco? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frisco, odpověď na dotaz co je to Frisco?. Víte např. kdo to je Fúrie? Znáte a víte kdo je Michal Viewegh? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nápoje. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.