Co je to?
Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Co je to Klížka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Klížka

Klížka či kližka je slovo, se kterým se nejčastěji setkáme v různých receptech. Jedná se o část hovězího masa, konkrétně z nohy. Protože je to maso, které je více prorostlé svalovými vlákny, a tedy tužší, musíme počítat s tím, že vyžaduje delší tepelnou úpravu, než změkne. Klížka se hodí na přípravu hovězího vývaru nebo dušených pokrmů.


Co je to Klížka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Klížka? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Klížka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: názvosloví, význam slova, co to je, vysvětlení, význam, co znamená, definice, Klížka, formulace, terminologie, termín, lexikon, informace, Jídlo, Jídlo, odborné názvosloví, heslo, přesný význam


Pojem Klížka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klížka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Klížka na Google.cz

Zkusit najít termín Klížka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Klížka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Klížka na Youtube

Vyhledat výraz Klížka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Klížka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Klížka? resp. co vlastně znamená slovo Klížka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klížka, odpověď na dotaz co je to Klížka?. Víte např. kdo to je Klára Vytisková? Znáte a víte kdo je Trapper? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Klížka hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.