Co je to?
Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Co je to Klížka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Klížka?

Klížka či kližka je slovo, se kterým se nejčastěji setkáme v různých receptech. Jedná se o část hovězího masa, konkrétně z nohy. Protože je to maso, které je více prorostlé svalovými vlákny, a tedy tužší, musíme počítat s tím, že vyžaduje delší tepelnou úpravu, než změkne. Klížka se hodí na přípravu hovězího vývaru nebo dušených pokrmů.


Co je to Klížka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Klížka? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Klížka je v sekci Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, odborné názvosloví, slovník, význam, přesný význam, slovo, termín, význam slova, lexikon, Jídlo, informace, wiki, synonymum, heslo, názvosloví, Jídlo, formulace


Pojem Klížka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Klížka ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Klížka ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Klížka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Klížka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klížka ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Klížka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Klížka například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Klížka? resp. co znamená slovo Klížka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klížka, odpověď na dotaz co je to Klížka?. Víte např. kdo to je Tomáš Berdych? Znáte a víte kdo je Trapper? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.