Co je to?
Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Co je to Klížka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Klížka?

Klížka či kližka je slovo, se kterým se nejčastěji setkáme v různých receptech. Jedná se o část hovězího masa, konkrétně z nohy. Protože je to maso, které je více prorostlé svalovými vlákny, a tedy tužší, musíme počítat s tím, že vyžaduje delší tepelnou úpravu, než změkne. Klížka se hodí na přípravu hovězího vývaru nebo dušených pokrmů.


Co je to Klížka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Klížka? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Klížka patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: terminus technicus, wiki, Klížka, význam slova, popis, co to je, termín, odborný výraz, lexikon, přesný význam, pojem, co znamená, odborné názvosloví, informace, terminologie, formulace, definice pojmu, heslo


Pojem Klížka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Klížka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Klížka ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Klížka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Klížka ve Wikipedii

Najít heslo Klížka ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Klížka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Klížka například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Klížka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Klížka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klížka, odpověď na dotaz co je to Klížka?. Víte např. kdo to je Mladistvý? Znáte a víte kdo je Pedant? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.