Co je to?
Definice výrazu Klížka. Co znamená odborný pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Co je Klížka?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Klížka

Klížka či kližka je slovo, se kterým se nejčastěji setkáme v různých receptech. Jedná se o část hovězího masa, konkrétně z nohy. Protože je to maso, které je více prorostlé svalovými vlákny, a tedy tužší, musíme počítat s tím, že vyžaduje delší tepelnou úpravu, než změkne. Klížka se hodí na přípravu hovězího vývaru nebo dušených pokrmů.


Co je to Klížka? Význam slova, termín, Definice výrazu Klížka. Co znamená odborný pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Klížka? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Klížka je v sekci jídlo

Klíčová slova: heslo, lexikon, definice pojmu, informace, wiki, co je to Klížka?, definice, odborné názvosloví, význam, terminus technicus, synonymum, formulace, odborný výraz, popis, význam pojmu, Klížka, vysvětlení, slovník


Pojem Klížka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Klížka lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Klížka na Google.cz

Hledat výraz Klížka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Klížka ve vyhledávači Yahoo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Klížka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Klížka ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Klížka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Klížka například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Z předchozího textu jste se dozvěděli co znamená slovo Klížka? resp. co znamená výraz Klížka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klížka, odpověď na dotaz co je to Klížka?. Víte např. kdo to je Synovec? Znáte a víte kdo je Primátor? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Klížka i v jiných kategoriích (než jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, hruška, klížka, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.