Co je to?
Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Co je to Klížka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Klížka?

Klížka či kližka je slovo, se kterým se nejčastěji setkáme v různých receptech. Jedná se o část hovězího masa, konkrétně z nohy. Protože je to maso, které je více prorostlé svalovými vlákny, a tedy tužší, musíme počítat s tím, že vyžaduje delší tepelnou úpravu, než změkne. Klížka se hodí na přípravu hovězího vývaru nebo dušených pokrmů.


Co je to Klížka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Klížka? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Klížka je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, význam, synonymum, vysvětlení, co to je, lexikon, informace, význam pojmu, Klížka, terminus technicus, wiki, Jídlo, slovo, terminologie, názvosloví, pojem, heslo, termín


Pojem Klížka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Klížka ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Klížka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Klížka na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klížka ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Klížka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Klížka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Klížka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Klížka? resp. jaká je definice slova Klížka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klížka, odpověď na dotaz co je to Klížka?. Víte např. kdo to je Guma? Znáte a víte kdo je Jiří Ovčáček? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.