Co je to?
Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Co je to Klížka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Klížka?

Klížka či kližka je slovo, se kterým se nejčastěji setkáme v různých receptech. Jedná se o část hovězího masa, konkrétně z nohy. Protože je to maso, které je více prorostlé svalovými vlákny, a tedy tužší, musíme počítat s tím, že vyžaduje delší tepelnou úpravu, než změkne. Klížka se hodí na přípravu hovězího vývaru nebo dušených pokrmů.


Co je to Klížka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Klížka. Co znamená pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Klížka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: definice, informace, co znamená, popis, terminologie, pojem, odborné názvosloví, definice pojmu, slovo, formulace, wiki, názvosloví, přesný význam, co je to Klížka?, význam slova, význam pojmu, slovník, heslo


Pojem Klížka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Klížka doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Klížka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klížka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Klížka ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Klížka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Klížka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Klížka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Klížka například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Klížka? resp. co přesně znamená slovo Klížka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klížka, odpověď na dotaz co je to Klížka?. Víte např. kdo to je Vladimír Menšík? Znáte a víte kdo je Trapper? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.