Co je to?
Výraz, termín, definice slova Klížka. Co znamená odborný pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Co je to Klížka? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Klížka?

Klížka či kližka je slovo, se kterým se nejčastěji setkáme v různých receptech. Jedná se o část hovězího masa, konkrétně z nohy. Protože je to maso, které je více prorostlé svalovými vlákny, a tedy tužší, musíme počítat s tím, že vyžaduje delší tepelnou úpravu, než změkne. Klížka se hodí na přípravu hovězího vývaru nebo dušených pokrmů.


Co je to Klížka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Klížka. Co znamená odborný pojem Klížka z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Klížka s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Klížka se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: význam, terminus technicus, odborný výraz, definice pojmu, význam pojmu, slovo, co to je, synonymum, popis, vysvětlení, jídlo, formulace, slovník, význam slova, jídlo, co je to Klížka?, pojem, informace


Pojem Klížka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klížka ve Wikimedia Commons

Najít výraz Klížka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Klížka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Klížka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Klížka ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Klížka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Klížka například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Klížka? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Klížka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klížka, odpověď na dotaz co je to Klížka?. Víte např. kdo to je Fabio Aru? Znáte a víte kdo je Pedant? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci jídlo K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.