Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aproximace. Co znamená pojem Aproximace z kategorie Matematika?

Co to je Aproximace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Aproximace?

Přiblížení k nepřesnému a špatně vyjádřitelnému výsledku. Aproximace vyjadřuje přiblížení k něčemu, co nelze přesně analyticky vyjádřit. Používá se v matematice nebo ve fyzice tam, kde dostupné metody analýz a výpočtů jsou příliš složité a nenabízejí přesný výsledek. Aproximace poskytuje řešení a zjednodušuje složitost problému.


Co je to Aproximace? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Aproximace. Co znamená pojem Aproximace z kategorie Matematika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Aproximace můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Aproximace je v sekci Matematika

Klíčová slova: popis, význam pojmu, synonymum, co to je, význam, co znamená, co je to Aproximace?, definice, terminus technicus, přesný výraz, formulace, slovo, heslo, přesný význam, Aproximace, význam slova, vysvětlení, termín


Pojem Aproximace je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Aproximace dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Aproximace (přiblížení) je znázornění něčeho, co není přesné, ale je to stále dost blízko na to, aby to bylo použitelné. I když je nejčastěji používána na čísla, používá se i na matematické funkce, tvary a fyzikální zákony.

Pro další informace o termínu Aproximace zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Aproximace na Youtube

Vyhledat slovo Aproximace ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aproximace ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aproximace ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Aproximace na Google.cz

Najít heslo Aproximace ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Aproximace například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Aproximace? resp. jaký je význam slova Aproximace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aproximace, odpověď na dotaz co je to Aproximace?. Víte např. kdo to je Lobbista? Znáte a víte kdo je Patriarcha? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Aproximace i v jiných kategoriích (než Matematika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?