Co je to?
Definice výrazu Aproximace. Co znamená odborný pojem Aproximace z kategorie Matematika?

Co je Aproximace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Aproximace?

Přiblížení k nepřesnému a špatně vyjádřitelnému výsledku. Aproximace vyjadřuje přiblížení k něčemu, co nelze přesně analyticky vyjádřit. Používá se v matematice nebo ve fyzice tam, kde dostupné metody analýz a výpočtů jsou příliš složité a nenabízejí přesný výsledek. Aproximace poskytuje řešení a zjednodušuje složitost problému.


Co je to Aproximace? Význam slova, termín, Definice výrazu Aproximace. Co znamená odborný pojem Aproximace z kategorie Matematika?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Aproximace můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Aproximace je v sekci matematika

Klíčová slova: přesný výraz, odborné názvosloví, vysvětlení, Aproximace, lexikon, terminus technicus, co to je, matematika, pojem, odborný výraz, matematika, význam, slovník, co je to Aproximace?, slovo, formulace, wiki, definice


Pojem Aproximace je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Aproximace?

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Aproximace (přiblížení) je znázornění něčeho, co není přesné, ale je to stále dost blízko na to, aby to bylo použitelné. I když je nejčastěji používána na čísla, používá se i na matematické funkce, tvary a fyzikální zákony.

Další zdroje informací o slovu Aproximace

Hledat videa s názvem Aproximace na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aproximace ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Aproximace ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aproximace ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Aproximace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Aproximace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aproximace například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Aproximace? resp. jaká je definice slova Aproximace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aproximace, odpověď na dotaz co je to Aproximace?. Víte např. kdo to je Paroháč? Znáte a víte kdo je Docent? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než matematika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?