Co je to?
Definice odborného termínu, slova Tristní. Co znamená pojem Tristní z kategorie Různé?

Co je Tristní? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Tristní

Přídavné jméno tristní (původem z latiny) znamená smutný, žalostný (např. Výsledek zápasu byl skutečně tristní). Označíme-li něco slovem tristní, dáváme tím najevo, že nás to velmi zklamalo (např. Jeho výkon v posteli byl opravdu tristní).

Co je to Tristní? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Tristní. Co znamená pojem Tristní z kategorie Různé?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tristní sdílet s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Tristní patří do sekce různé

Klíčová slova: různé, informace, definice pojmu, slovník, lexikon, názvosloví, pojem, význam pojmu, význam slova, různé, co je to Tristní?, slovo, přesný význam, přesný výraz, wiki, vysvětlení, terminus technicus, terminologie


Pojem Tristní je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Tristní doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Tristní ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Tristní ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tristní ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Tristní ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tristní ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Tristní ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tristní například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Tristní? resp. co označuje slovo Tristní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tristní, odpověď na dotaz co je to Tristní?. Víte např. kdo to je Simp? Znáte a víte kdo je Mikuláš? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?