Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tristní. Co znamená odborný pojem Tristní z kategorie Různé?

Co je to Tristní? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Tristní?

Přídavné jméno tristní (původem z latiny) znamená smutný, žalostný (např. Výsledek zápasu byl skutečně tristní). Označíme-li něco slovem tristní, dáváme tím najevo, že nás to velmi zklamalo (např. Jeho výkon v posteli byl opravdu tristní).


Co je to Tristní? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Tristní. Co znamená odborný pojem Tristní z kategorie Různé?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Tristní s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Tristní je v kategorii Různé

Klíčová slova: slovo, přesný význam, co znamená, definice pojmu, Různé, informace, terminus technicus, názvosloví, heslo, termín, význam pojmu, Tristní, definice, co je to Tristní?, formulace, wiki, Různé, význam


Pojem Tristní je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tristní

Najít termín Tristní ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Tristní ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tristní ve Wikimedia Commons

Najít výraz Tristní na Google.cz

Vyhledat slovo Tristní ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Tristní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tristní například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Tristní? resp. co se přesně ukrývá za slovem Tristní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tristní, odpověď na dotaz co je to Tristní?. Víte např. kdo to je Hana Brejchová? Znáte a víte kdo je Perfekcionalista? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?