Co je to?
Definice odborného termínu, slova Harlem shake. Co znamená pojem Harlem shake z kategorie Kultura?

Co je to Harlem shake? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Harlem shake

V roce 2013 se po internetu rozběhla vlna vytváření a zveřejňování vtipných videí, kdy se hlavní aktéři různě pohybují do rytmu písně Harlem Shake od amerického DJ Baauera. Na Harlem Shake se dá tancovat naprosto kdekoliv a čím podivnější pohyby aktéři předvádí, tím větší bude mít jejich video na internetu popularitu, což je jeden z cílů. První video se na internetu objevilo přibližně v únoru 2013 a od té doby se spustila lavina dalších interpretací.


Co je to Harlem shake? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Harlem shake. Co znamená pojem Harlem shake z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Harlem shake je v sekci Kultura

Klíčová slova: význam, definice, terminologie, Kultura, formulace, Harlem shake, wiki, definice pojmu, terminus technicus, pojem, slovo, popis, vysvětlení, termín, informace, odborný výraz, přesný význam, význam pojmu


Pojem Harlem shake je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Harlem shake doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Harlem shake ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Harlem shake ve Wikislovníku

Vyhledat termín Harlem shake ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harlem shake ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Harlem shake ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Harlem shake ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Harlem shake například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Harlem shake? resp. co se skrývá pod slovem Harlem shake? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Harlem shake, odpověď na dotaz co je to Harlem shake?. Víte např. kdo to je Chuligán? Znáte a víte kdo je Etnograf? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Harlem shake v jiné sekci než Kultura. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?