Co je to?
Výraz, termín, definice slova Harlem shake. Co znamená odborný pojem Harlem shake z kategorie Kultura?

Co je to Harlem shake? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Harlem shake

V roce 2013 se po internetu rozběhla vlna vytváření a zveřejňování vtipných videí, kdy se hlavní aktéři různě pohybují do rytmu písně Harlem Shake od amerického DJ Baauera. Na Harlem Shake se dá tancovat naprosto kdekoliv a čím podivnější pohyby aktéři předvádí, tím větší bude mít jejich video na internetu popularitu, což je jeden z cílů. První video se na internetu objevilo přibližně v únoru 2013 a od té doby se spustila lavina dalších interpretací.

Co je to Harlem shake? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Harlem shake. Co znamená odborný pojem Harlem shake z kategorie Kultura?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Harlem shake se nachází v kategorii kultura

Klíčová slova: definice, kultura, význam, formulace, co to je, odborné názvosloví, odborný výraz, slovo, význam pojmu, vysvětlení, wiki, termín, Harlem shake, co znamená, pojem, terminus technicus, synonymum, přesný výraz


Pojem Harlem shake je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Harlem shake

Zkusit najít termín Harlem shake ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Harlem shake ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harlem shake ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Harlem shake ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Harlem shake ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Harlem shake ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Harlem shake například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Nyní již víte co znamená slovo Harlem shake? resp. jaký je význam slova Harlem shake? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Harlem shake, odpověď na dotaz co je to Harlem shake?. Víte např. kdo to je Zákonodárce? Znáte a víte kdo je Alzheimer? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než kultura. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?