Co je to?
Definice odborného termínu, slova Harlem shake. Co znamená pojem Harlem shake z kategorie Kultura?

Co je to Harlem shake? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Harlem shake

V roce 2013 se po internetu rozběhla vlna vytváření a zveřejňování vtipných videí, kdy se hlavní aktéři různě pohybují do rytmu písně Harlem Shake od amerického DJ Baauera. Na Harlem Shake se dá tancovat naprosto kdekoliv a čím podivnější pohyby aktéři předvádí, tím větší bude mít jejich video na internetu popularitu, což je jeden z cílů. První video se na internetu objevilo přibližně v únoru 2013 a od té doby se spustila lavina dalších interpretací.

Co je to Harlem shake? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Harlem shake. Co znamená pojem Harlem shake z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Harlem shake patří do sekce Kultura

Klíčová slova: heslo, termín, význam slova, význam pojmu, co to je, Harlem shake, vysvětlení, slovník, názvosloví, odborný výraz, terminologie, definice, co znamená, Kultura, lexikon, Kultura, synonymum, přesný význam


Pojem Harlem shake je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Harlem shake

Vyhledat pojem Harlem shake ve Wikipedii

Hledat výraz Harlem shake ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Harlem shake ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Harlem shake ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harlem shake ve Wikimedia Commons

Najít pojem Harlem shake na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Harlem shake například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Harlem shake? resp. co přesně označuje termín Harlem shake? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Harlem shake, odpověď na dotaz co je to Harlem shake?. Víte např. kdo to je Družička? Znáte a víte kdo je Mohamed? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?