Co je to?
Definice odborného termínu, slova Harlem shake. Co znamená pojem Harlem shake z kategorie Kultura?

Co je to Harlem shake? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Harlem shake

V roce 2013 se po internetu rozběhla vlna vytváření a zveřejňování vtipných videí, kdy se hlavní aktéři různě pohybují do rytmu písně Harlem Shake od amerického DJ Baauera. Na Harlem Shake se dá tancovat naprosto kdekoliv a čím podivnější pohyby aktéři předvádí, tím větší bude mít jejich video na internetu popularitu, což je jeden z cílů. První video se na internetu objevilo přibližně v únoru 2013 a od té doby se spustila lavina dalších interpretací.


Co je to Harlem shake? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Harlem shake. Co znamená pojem Harlem shake z kategorie Kultura?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Harlem shake s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Harlem shake je v kategorii Kultura

Klíčová slova: co je to Harlem shake?, wiki, názvosloví, terminus technicus, význam slova, definice pojmu, popis, pojem, lexikon, přesný výraz, termín, vysvětlení, slovo, slovník, význam pojmu, formulace, Harlem shake, Kultura


Pojem Harlem shake je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Harlem shake na Youtube

Hledat pojem Harlem shake ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Harlem shake ve Wikipedii

Vyhledat slovo Harlem shake na Google.cz

Zkusit najít slovo Harlem shake ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harlem shake ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Harlem shake například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Harlem shake? resp. jaká je definice slova Harlem shake? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Harlem shake, odpověď na dotaz co je to Harlem shake?. Víte např. kdo to je Tlustoprd? Znáte a víte kdo je Etnograf? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Harlem shake i v jiných kategoriích (než Kultura). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?