Co je to?
Definice odborného termínu, slova Harlem shake. Co znamená pojem Harlem shake z kategorie Kultura?

Co je to Harlem shake? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Harlem shake

V roce 2013 se po internetu rozběhla vlna vytváření a zveřejňování vtipných videí, kdy se hlavní aktéři různě pohybují do rytmu písně Harlem Shake od amerického DJ Baauera. Na Harlem Shake se dá tancovat naprosto kdekoliv a čím podivnější pohyby aktéři předvádí, tím větší bude mít jejich video na internetu popularitu, což je jeden z cílů. První video se na internetu objevilo přibližně v únoru 2013 a od té doby se spustila lavina dalších interpretací.

Co je to Harlem shake? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Harlem shake. Co znamená pojem Harlem shake z kategorie Kultura?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Harlem shake? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Harlem shake je v kategorii Kultura

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, Kultura, slovo, definice pojmu, Harlem shake, vysvětlení, informace, definice, wiki, přesný výraz, heslo, pojem, lexikon, význam slova, názvosloví, co to je, terminologie


Pojem Harlem shake je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harlem shake ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Harlem shake ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Harlem shake na Google.cz

Najít výraz Harlem shake ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Harlem shake ve Wikislovníku

Vyhledat termín Harlem shake ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Harlem shake například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Harlem shake? resp. co se skrývá pod slovem Harlem shake? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Harlem shake, odpověď na dotaz co je to Harlem shake?. Víte např. kdo to je Islámista? Znáte a víte kdo je Tereza Spencerová? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Kultura. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?