Co je to?
Definice odborného termínu, slova Harlem shake. Co znamená pojem Harlem shake z kategorie Kultura?

Co je to Harlem shake? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Harlem shake

V roce 2013 se po internetu rozběhla vlna vytváření a zveřejňování vtipných videí, kdy se hlavní aktéři různě pohybují do rytmu písně Harlem Shake od amerického DJ Baauera. Na Harlem Shake se dá tancovat naprosto kdekoliv a čím podivnější pohyby aktéři předvádí, tím větší bude mít jejich video na internetu popularitu, což je jeden z cílů. První video se na internetu objevilo přibližně v únoru 2013 a od té doby se spustila lavina dalších interpretací.


Co je to Harlem shake? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Harlem shake. Co znamená pojem Harlem shake z kategorie Kultura?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Harlem shake s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Harlem shake patří do kategorie Kultura

Klíčová slova: význam slova, definice pojmu, formulace, vysvětlení, terminus technicus, význam, Harlem shake, přesný význam, názvosloví, Kultura, odborné názvosloví, definice, lexikon, co znamená, co je to Harlem shake?, slovo, Kultura, přesný výraz


Pojem Harlem shake je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Harlem shake ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harlem shake ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Harlem shake ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Harlem shake na Google.cz

Vyhledat výraz Harlem shake ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Harlem shake na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Harlem shake například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Harlem shake? resp. co je to Harlem shake? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Harlem shake, odpověď na dotaz co je to Harlem shake?. Víte např. kdo to je Pavel Rychetský? Znáte a víte kdo je Etnograf? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Kultura). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?