Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Etážové topení. Co znamená pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Co to je Etážové topení? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Etážové topení

Etážové topení je takový způsob vytápění, kdy je z jednoho topidla (kotle) teplo rozváděno trubkami po celém bytě do jednotlivých radiátorů. Trubky jsou ve stejné výškové úrovni jako kotel. Pokud je podobným systémem (tedy z jednoho zdroje tepla) vytápěn např. celý dům, hovoříme o centrálním topení.


Co je to Etážové topení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Etážové topení. Co znamená pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Etážové topení je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: význam pojmu, lexikon, popis, terminologie, co to je, vysvětlení, Stavebnictví, Stavebnictví, formulace, slovník, wiki, slovo, odborný výraz, terminus technicus, význam, heslo, přesný význam, přesný výraz


Pojem Etážové topení je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít pojem Etážové topení na Google.cz

Najít slovo Etážové topení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Etážové topení ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Etážové topení na Youtube

Hledat slovo Etážové topení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Etážové topení ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Etážové topení například ve Wikipedii, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Etážové topení? resp. co vlastně znamená slovo Etážové topení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Etážové topení, odpověď na dotaz co je to Etážové topení?. Víte např. kdo to je Radek Vondráček? Znáte a víte kdo je Michal Krčmář? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Etážové topení hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.