Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Etážové topení. Co znamená pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Co to je Etážové topení? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Etážové topení?

Etážové topení je takový způsob vytápění, kdy je z jednoho topidla (kotle) teplo rozváděno trubkami po celém bytě do jednotlivých radiátorů. Trubky jsou ve stejné výškové úrovni jako kotel. Pokud je podobným systémem (tedy z jednoho zdroje tepla) vytápěn např. celý dům, hovoříme o centrálním topení.


Co je to Etážové topení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Etážové topení. Co znamená pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Etážové topení s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Etážové topení se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: lexikon, co to je, heslo, vysvětlení, formulace, přesný výraz, Stavebnictví, význam, synonymum, názvosloví, význam pojmu, co je to Etážové topení?, definice pojmu, definice, odborné názvosloví, slovník, Stavebnictví, přesný význam


Pojem Etážové topení je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Etážové topení ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Etážové topení ve Wikipedii

Hledat termín Etážové topení ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Etážové topení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Etážové topení ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Etážové topení ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Etážové topení například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Etážové topení? resp. co to je Etážové topení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Etážové topení, odpověď na dotaz co je to Etážové topení?. Víte např. kdo to je Egoista? Znáte a víte kdo je Jude Law? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.