Co je to?
Výraz, termín, definice slova Etážové topení. Co znamená odborný pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Co je to Etážové topení? Význam slova

Co znamená termín Etážové topení? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Etážové topení je takový způsob vytápění, kdy je z jednoho topidla (kotle) teplo rozváděno trubkami po celém bytě do jednotlivých radiátorů. Trubky jsou ve stejné výškové úrovni jako kotel. Pokud je podobným systémem (tedy z jednoho zdroje tepla) vytápěn např. celý dům, hovoříme o centrálním topení.


Co je to Etážové topení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Etážové topení. Co znamená odborný pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Heslo Etážové topení je v sekci stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, vysvětlení, co to je, co je to Etážové topení?, pojem, názvosloví, odborné názvosloví, význam slova, význam, synonymum, význam pojmu, terminologie, slovník, lexikon, stavebnictví, formulace, odborný výraz


Pojem Etážové topení je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Etážové topení ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Etážové topení na Youtube

Zkusit najít slovo Etážové topení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Etážové topení ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Etážové topení ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Etážové topení ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Etážové topení například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Etážové topení? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Etážové topení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Etážové topení, odpověď na dotaz co je to Etážové topení?. Víte např. kdo to je Donald Trump? Znáte a víte kdo je Eckhart Tolle? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.