Co je to?
Odborný výraz, definice slova Etážové topení. Co znamená slovo Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Co je Etážové topení? Definice pojmu

Co znamená termín Etážové topení? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Etážové topení je takový způsob vytápění, kdy je z jednoho topidla (kotle) teplo rozváděno trubkami po celém bytě do jednotlivých radiátorů. Trubky jsou ve stejné výškové úrovni jako kotel. Pokud je podobným systémem (tedy z jednoho zdroje tepla) vytápěn např. celý dům, hovoříme o centrálním topení.


Co je to Etážové topení? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Etážové topení. Co znamená slovo Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento text (Etážové topení) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Etážové topení patří do kategorie stavebnictví

Klíčová slova: heslo, význam slova, odborný výraz, Etážové topení, vysvětlení, definice pojmu, slovo, význam pojmu, odborné názvosloví, synonymum, stavebnictví, stavebnictví, slovník, terminologie, přesný výraz, pojem, termín, význam


Pojem Etážové topení je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Etážové topení ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Etážové topení ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Etážové topení ve Wikipedii

Hledat pojem Etážové topení ve Wikislovníku

Najít pojem Etážové topení ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Etážové topení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Etážové topení například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Nyní již víte co znamená slovo Etážové topení? resp. jaký je význam pojmu Etážové topení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Etážové topení, odpověď na dotaz co je to Etážové topení?. Víte např. kdo to je Prodavačka? Znáte a víte kdo je Johnny Cash? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než stavebnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.