Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Etážové topení. Co znamená pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Co to je Etážové topení? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Etážové topení

Etážové topení je takový způsob vytápění, kdy je z jednoho topidla (kotle) teplo rozváděno trubkami po celém bytě do jednotlivých radiátorů. Trubky jsou ve stejné výškové úrovni jako kotel. Pokud je podobným systémem (tedy z jednoho zdroje tepla) vytápěn např. celý dům, hovoříme o centrálním topení.


Co je to Etážové topení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Etážové topení. Co znamená pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Etážové topení můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Etážové topení je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: definice, význam, co znamená, synonymum, význam pojmu, wiki, Stavebnictví, heslo, lexikon, slovo, informace, význam slova, formulace, odborný výraz, popis, co to je, odborné názvosloví, slovník


Pojem Etážové topení je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Etážové topení ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Etážové topení na Google.cz

Najít heslo Etážové topení ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Etážové topení ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Etážové topení ve Wikislovníku

Hledat slovo Etážové topení ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Etážové topení například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Etážové topení? resp. co vlastně znamená slovo Etážové topení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Etážové topení, odpověď na dotaz co je to Etážové topení?. Víte např. kdo to je Eduard Kučera? Znáte a víte kdo je Miroslav Kalousek? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Stavebnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.