Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Etážové topení. Co znamená pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Co to je Etážové topení? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Etážové topení?

Etážové topení je takový způsob vytápění, kdy je z jednoho topidla (kotle) teplo rozváděno trubkami po celém bytě do jednotlivých radiátorů. Trubky jsou ve stejné výškové úrovni jako kotel. Pokud je podobným systémem (tedy z jednoho zdroje tepla) vytápěn např. celý dům, hovoříme o centrálním topení.


Co je to Etážové topení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Etážové topení. Co znamená pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Etážové topení s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Etážové topení patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, slovo, informace, heslo, odborný výraz, terminus technicus, co to je, význam slova, význam pojmu, Etážové topení, termín, význam, popis, wiki, co je to Etážové topení?, lexikon, definice pojmu, přesný význam


Pojem Etážové topení je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Etážové topení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Etážové topení na Youtube

Vyhledat slovo Etážové topení ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Etážové topení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Etážové topení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Etážové topení na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Etážové topení například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Etážové topení? resp. co znamená slovo Etážové topení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Etážové topení, odpověď na dotaz co je to Etážové topení?. Víte např. kdo to je Zvukař? Znáte a víte kdo je Michal Krčmář? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.