Co je to?
Výraz, termín, definice slova Etážové topení. Co znamená odborný pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Co je to Etážové topení? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Etážové topení?

Etážové topení je takový způsob vytápění, kdy je z jednoho topidla (kotle) teplo rozváděno trubkami po celém bytě do jednotlivých radiátorů. Trubky jsou ve stejné výškové úrovni jako kotel. Pokud je podobným systémem (tedy z jednoho zdroje tepla) vytápěn např. celý dům, hovoříme o centrálním topení.


Co je to Etážové topení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Etážové topení. Co znamená odborný pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Etážové topení je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: stavebnictví, terminologie, význam slova, pojem, lexikon, co je to Etážové topení?, formulace, slovo, definice pojmu, vysvětlení, informace, Etážové topení, heslo, popis, význam pojmu, odborné názvosloví, co to je, názvosloví


Pojem Etážové topení je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Etážové topení

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Etážové topení ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Etážové topení ve Wikipedii

Vyhledat heslo Etážové topení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Etážové topení na Youtube

Najít termín Etážové topení na Google.cz

Zkusit najít slovo Etážové topení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Etážové topení například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Etážové topení? resp. jaká je definice slova Etážové topení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Etážové topení, odpověď na dotaz co je to Etážové topení?. Víte např. kdo to je Herec? Znáte a víte kdo je Oldřich Bubeníček? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je stavebnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.