Co je to?
Definice výrazu Etážové topení. Co znamená odborný pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Co to je Etážové topení? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Etážové topení

Etážové topení je takový způsob vytápění, kdy je z jednoho topidla (kotle) teplo rozváděno trubkami po celém bytě do jednotlivých radiátorů. Trubky jsou ve stejné výškové úrovni jako kotel. Pokud je podobným systémem (tedy z jednoho zdroje tepla) vytápěn např. celý dům, hovoříme o centrálním topení.


Co je to Etážové topení? Význam slova, termín, Definice výrazu Etážové topení. Co znamená odborný pojem Etážové topení z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Etážové topení je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: definice, co je to Etážové topení?, přesný výraz, heslo, stavebnictví, odborný výraz, vysvětlení, význam slova, lexikon, wiki, co to je, informace, význam pojmu, stavebnictví, slovo, slovník, synonymum, názvosloví


Pojem Etážové topení je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Etážové topení ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Etážové topení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Etážové topení ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Etážové topení ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Etážové topení na Youtube

Zkusit najít výraz Etážové topení ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Etážové topení například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Etážové topení? resp. jaký je přesný význam slova Etážové topení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Etážové topení, odpověď na dotaz co je to Etážové topení?. Víte např. kdo to je Kozomrd? Znáte a víte kdo je Reese Witherspoon? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.