Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hologram. Co znamená odborný pojem Hologram z kategorie Věda?

Co je to Hologram? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hologram?

Hologram je trojrozměrný obrazec vzniklý cíleně zaměřeným vyzařováním laserových paprsků přes polopropustnou vrstvu. Je to přenesený obraz skutečného předmětu vytvářející dokonalou trojrozměrnou iluzi. Jedná se o poměrně drahou technologii s omezeným využitím. S termínem hologram se nejčastěji setkáme, je-li řeč o jednom z ochranných prvků bankovek. Na nich má hologram podobu duhové samolepky s jedinečnou strukturou.


Co je to Hologram? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hologram. Co znamená odborný pojem Hologram z kategorie Věda?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hologram je v kategorii Věda

Klíčová slova: definice, co to je, pojem, význam slova, informace, vysvětlení, termín, definice pojmu, Věda, Věda, Hologram, přesný význam, význam, terminus technicus, lexikon, co znamená, slovník, slovo


Pojem Hologram je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hologram

Projekce ženy v krajině. Takto si představují hologram tvůrci sci-fi filmů. Autor: Prettysleepy, zdroj: Pixabay
Projekce ženy v krajině. Takto si představují hologram tvůrci sci-fi filmů. Autor: Prettysleepy, zdroj: Pixabay


Pro další informace o termínu Hologram zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Hologram ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Hologram na Google.cz

Najít výraz Hologram ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Hologram na Youtube

Najít pojem Hologram ve Wikipedii

Hledat pojem Hologram ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hologram například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Hologram? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Hologram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hologram, odpověď na dotaz co je to Hologram?. Víte např. kdo to je Mechanik? Znáte a víte kdo je Eva Perkausová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Věda U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.