Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hologram. Co znamená odborný pojem Hologram z kategorie Věda?

Co je to Hologram? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Hologram?

Hologram je trojrozměrný obrazec vzniklý cíleně zaměřeným vyzařováním laserových paprsků přes polopropustnou vrstvu. Je to přenesený obraz skutečného předmětu vytvářející dokonalou trojrozměrnou iluzi. Jedná se o poměrně drahou technologii s omezeným využitím. S termínem hologram se nejčastěji setkáme, je-li řeč o jednom z ochranných prvků bankovek. Na nich má hologram podobu duhové samolepky s jedinečnou strukturou.


Co je to Hologram? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hologram. Co znamená odborný pojem Hologram z kategorie Věda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Hologram můžete samozřejmě sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hologram je v sekci Věda

Klíčová slova: Věda, informace, heslo, Věda, co to je, lexikon, terminus technicus, definice, formulace, význam, definice pojmu, vysvětlení, synonymum, termín, význam pojmu, wiki, odborné názvosloví, co znamená


Pojem Hologram je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hologram

Projekce ženy v krajině. Takto si představují hologram tvůrci sci-fi filmů. Autor: Prettysleepy, zdroj: Pixabay
Projekce ženy v krajině. Takto si představují hologram tvůrci sci-fi filmů. Autor: Prettysleepy, zdroj: Pixabay


Hledejte pojem Hologram v následujících vyhledávačích

Najít výraz Hologram ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Hologram ve Wikislovníku

Najít heslo Hologram ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hologram ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hologram ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Hologram ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hologram například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Hologram? resp. co znamená Hologram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hologram, odpověď na dotaz co je to Hologram?. Víte např. kdo to je Tester? Znáte a víte kdo je Eva Perkausová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Věda. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.