Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hologram. Co znamená odborný pojem Hologram z kategorie Věda?

Co je to Hologram? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Hologram

Hologram je trojrozměrný obrazec vzniklý cíleně zaměřeným vyzařováním laserových paprsků přes polopropustnou vrstvu. Je to přenesený obraz skutečného předmětu vytvářející dokonalou trojrozměrnou iluzi. Jedná se o poměrně drahou technologii s omezeným využitím. S termínem hologram se nejčastěji setkáme, je-li řeč o jednom z ochranných prvků bankovek. Na nich má hologram podobu duhové samolepky s jedinečnou strukturou.


Co je to Hologram? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hologram. Co znamená odborný pojem Hologram z kategorie Věda?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hologram s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Hologram se nachází v sekci věda

Klíčová slova: definice pojmu, věda, informace, věda, co znamená, synonymum, význam slova, wiki, význam pojmu, názvosloví, formulace, termín, pojem, Hologram, terminologie, přesný význam, terminus technicus, co je to Hologram?


Pojem Hologram je v kategorii věda, ilustrační obrázek

Hologram

Projekce ženy v krajině. Takto si představují hologram tvůrci sci-fi filmů. Autor: Prettysleepy, zdroj: Pixabay
Projekce ženy v krajině. Takto si představují hologram tvůrci sci-fi filmů. Autor: Prettysleepy, zdroj: Pixabay


Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hologram ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Hologram ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Hologram ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Hologram ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Hologram ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hologram na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hologram například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě nyní již víte co je to Hologram? resp. co se skrývá pod slovem Hologram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hologram, odpověď na dotaz co je to Hologram?. Víte např. kdo to je Eva Perkausová? Znáte a víte kdo je Immanuel Kant? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než věda). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.