Co je to?
Definice výrazu Dermatovenerologie. Co znamená odborný pojem Dermatovenerologie z kategorie Lékařství?

Co je Dermatovenerologie?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Dermatovenerologie

Dermatovenerologie je název lékařského oboru, který spojuje dvě jiná lékařská odvětví – venerologii a dermatologii. Základní úlohou dermatovenerologie je studium a léčení jak kožních, tak pohlavních chorob.
Provádí se diagnostika a léčení běžných kožních chorob, péče o nemocnou pleť, ekzémy, nehty a samozřejmě diagnostika a léčba souvisejících pohlavních chorob a jejich projevů.


Co je to Dermatovenerologie? Význam slova, termín, Definice výrazu Dermatovenerologie. Co znamená odborný pojem Dermatovenerologie z kategorie Lékařství?

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Dermatovenerologie je v sekci lékařství

Klíčová slova: slovo, informace, význam, definice pojmu, vysvětlení, terminologie, pojem, co to je, wiki, odborné názvosloví, lékařství, lexikon, co znamená, co je to Dermatovenerologie?, formulace, slovník, popis, odborný výraz


Pojem Dermatovenerologie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Dermatovenerologie dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Dermatovenerologie je lékařský obor, ve kterém jsou spojena odvětví dermatologie a venerologie. Zabývá se studiem a léčením kožních a pohlavních chorob.

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Dermatovenerologie ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Dermatovenerologie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dermatovenerologie ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dermatovenerologie ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Dermatovenerologie ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Dermatovenerologie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dermatovenerologie například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Dermatovenerologie? resp. co to je Dermatovenerologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dermatovenerologie, odpověď na dotaz co je to Dermatovenerologie?. Víte např. kdo to je Mukeš Ambani? Znáte a víte kdo je Apolinář? Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Dermatovenerologie i v jiné kategorii než v lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.