Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dermatovenerologie. Co znamená pojem Dermatovenerologie z kategorie Lékařství?

Co to je Dermatovenerologie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Dermatovenerologie?

Dermatovenerologie je název lékařského oboru, který spojuje dvě jiná lékařská odvětví – venerologii a dermatologii. Základní úlohou dermatovenerologie je studium a léčení jak kožních, tak pohlavních chorob.
Provádí se diagnostika a léčení běžných kožních chorob, péče o nemocnou pleť, ekzémy, nehty a samozřejmě diagnostika a léčba souvisejících pohlavních chorob a jejich projevů.


Co je to Dermatovenerologie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Dermatovenerologie. Co znamená pojem Dermatovenerologie z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Dermatovenerologie patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, informace, terminus technicus, odborný výraz, význam, co to je, definice, Lékařství, synonymum, definice pojmu, termín, odborné názvosloví, co znamená, formulace, význam pojmu, vysvětlení, co je to Dermatovenerologie?, Lékařství


Pojem Dermatovenerologie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dermatovenerologie ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Dermatovenerologie na Google.cz

Zkusit najít slovo Dermatovenerologie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dermatovenerologie ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Dermatovenerologie ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Dermatovenerologie ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Dermatovenerologie například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Dermatovenerologie? resp. co přesně označuje termín Dermatovenerologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dermatovenerologie, odpověď na dotaz co je to Dermatovenerologie?. Víte např. kdo to je Eurohujer? Znáte a víte kdo je Urolog? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Lékařství. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.