Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dermatovenerologie. Co znamená pojem Dermatovenerologie z kategorie Lékařství?

Co to je Dermatovenerologie? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Dermatovenerologie?

Dermatovenerologie je název lékařského oboru, který spojuje dvě jiná lékařská odvětví – venerologii a dermatologii. Základní úlohou dermatovenerologie je studium a léčení jak kožních, tak pohlavních chorob.
Provádí se diagnostika a léčení běžných kožních chorob, péče o nemocnou pleť, ekzémy, nehty a samozřejmě diagnostika a léčba souvisejících pohlavních chorob a jejich projevů.


Co je to Dermatovenerologie? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Dermatovenerologie. Co znamená pojem Dermatovenerologie z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Dermatovenerologie? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Dermatovenerologie se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, terminologie, názvosloví, heslo, formulace, pojem, termín, odborný výraz, odborné názvosloví, význam slova, co je to Dermatovenerologie?, co to je, Dermatovenerologie, terminus technicus, lexikon, Lékařství, informace, Lékařství


Pojem Dermatovenerologie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Dermatovenerologie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Dermatovenerologie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Dermatovenerologie ve Wikipedii

Hledat heslo Dermatovenerologie ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Dermatovenerologie na Google.cz

Hledat výraz Dermatovenerologie ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dermatovenerologie například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Dermatovenerologie? resp. co to je Dermatovenerologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dermatovenerologie, odpověď na dotaz co je to Dermatovenerologie?. Víte např. kdo to je Seladon? Znáte a víte kdo je Urolog? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.