Co je to?
Výraz, termín, definice slova Dermatovenerologie. Co znamená odborný pojem Dermatovenerologie z kategorie Lékařství?

Co je to Dermatovenerologie? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dermatovenerologie

Dermatovenerologie je název lékařského oboru, který spojuje dvě jiná lékařská odvětví – venerologii a dermatologii. Základní úlohou dermatovenerologie je studium a léčení jak kožních, tak pohlavních chorob.
Provádí se diagnostika a léčení běžných kožních chorob, péče o nemocnou pleť, ekzémy, nehty a samozřejmě diagnostika a léčba souvisejících pohlavních chorob a jejich projevů.


Co je to Dermatovenerologie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Dermatovenerologie. Co znamená odborný pojem Dermatovenerologie z kategorie Lékařství?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Dermatovenerologie se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: Dermatovenerologie, slovo, co znamená, definice, heslo, význam slova, wiki, terminologie, formulace, lexikon, popis, lékařství, přesný význam, lékařství, pojem, co to je, definice pojmu, názvosloví


Pojem Dermatovenerologie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Dermatovenerologie?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Dermatovenerologie je lékařský obor, ve kterém jsou spojena odvětví dermatologie a venerologie. Zabývá se studiem a léčením kožních a pohlavních chorob.

Zkuste zjistit více informací o slovu Dermatovenerologie v následujících zdrojích

Vyhledat termín Dermatovenerologie ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Dermatovenerologie na Google.cz

Vyhledat pojem Dermatovenerologie ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dermatovenerologie ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Dermatovenerologie ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Dermatovenerologie ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dermatovenerologie například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Dermatovenerologie? resp. co označuje slovo Dermatovenerologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dermatovenerologie, odpověď na dotaz co je to Dermatovenerologie?. Víte např. kdo to je Josef Mánes? Znáte a víte kdo je Pavel Kadeřábek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.