Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kemp. Co znamená odborný pojem Kemp z kategorie Cestování?

Co je to Kemp? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kemp?

Kemp je pojmenování ubytovacího zařízení, které slouží přechodnému pobytu zájemců. Ti k ubytování používají vlastní zařízení jako je např. stan, maringotka, obytný přívěs a podobně. Může jít také o určitá vlastní zařízení majitele kempu, který je pronajímá.
Hosté zde mají k dispozici elektrické přípojky, společné kuchyně a sociální zařízení. Výhodou kempu jsou nižší ceny.


Co je to Kemp? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kemp. Co znamená odborný pojem Kemp z kategorie Cestování?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kemp se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Kemp se nachází v kategorii cestování

Klíčová slova: formulace, přesný význam, slovo, Kemp, termín, definice, popis, názvosloví, lexikon, odborný výraz, cestování, heslo, co to je, význam, terminus technicus, přesný výraz, cestování, terminologie


Pojem Kemp je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kemp? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kemp je ubytovací zařízení pro přechodné ubytování ve vlastním zařízení hostů (stan, obytný přívěs, obytný automobil, maringotka apod.) nebo v ubytovacích objektech provozovatele (chaty, stany, obytné přívěsy, mobilní buňky, maringotky apod.) nebo jejich samostatně pronajímaných částech. V kempech bývají často společné sociální zařízení a kuchyňky pro mnoho lidí.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Kemp ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Kemp na Google.cz

Najít výraz Kemp ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Kemp ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Kemp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Kemp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kemp například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kemp? resp. co znamená Kemp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kemp, odpověď na dotaz co je to Kemp?. Víte např. kdo to je Apologeta? Znáte a víte kdo je Sexuální asistentka? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než cestování). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.