Co je to?
Definice výrazu Kemp. Co znamená odborný pojem Kemp z kategorie Cestování?

Co je Kemp?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kemp

Kemp je pojmenování ubytovacího zařízení, které slouží přechodnému pobytu zájemců. Ti k ubytování používají vlastní zařízení jako je např. stan, maringotka, obytný přívěs a podobně. Může jít také o určitá vlastní zařízení majitele kempu, který je pronajímá.
Hosté zde mají k dispozici elektrické přípojky, společné kuchyně a sociální zařízení. Výhodou kempu jsou nižší ceny.


Co je to Kemp? Význam slova, termín, Definice výrazu Kemp. Co znamená odborný pojem Kemp z kategorie Cestování?

Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kemp? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Kemp je v sekci cestování

Klíčová slova: názvosloví, informace, přesný výraz, odborný výraz, definice, význam slova, odborné názvosloví, wiki, popis, formulace, heslo, pojem, co je to Kemp?, význam pojmu, terminus technicus, cestování, synonymum, slovník


Pojem Kemp je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kemp? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kemp je ubytovací zařízení pro přechodné ubytování ve vlastním zařízení hostů (stan, obytný přívěs, obytný automobil, maringotka apod.) nebo v ubytovacích objektech provozovatele (chaty, stany, obytné přívěsy, mobilní buňky, maringotky apod.) nebo jejich samostatně pronajímaných částech. V kempech bývají často společné sociální zařízení a kuchyňky pro mnoho lidí.

Zkuste zjistit více informací o slovu Kemp v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Kemp na Google obrázcích

Najít termín Kemp ve Wikizdrojích

Hledat heslo Kemp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Kemp ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kemp ve Wikimedia Commons

Najít pojem Kemp ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kemp například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co je to Kemp? resp. co znamená Kemp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kemp, odpověď na dotaz co je to Kemp?. Víte např. kdo to je Alexander Babiš? Znáte a víte kdo je Nevlastní otec? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Kemp hledat i v jiných kategoriích (než cestování). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.