Co je to?
Definice výrazu, termínu Kemp. Co znamená odborný pojem Kemp z kategorie Cestování?

Co je to Kemp? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kemp

Kemp je pojmenování ubytovacího zařízení, které slouží přechodnému pobytu zájemců. Ti k ubytování používají vlastní zařízení jako je např. stan, maringotka, obytný přívěs a podobně. Může jít také o určitá vlastní zařízení majitele kempu, který je pronajímá.
Hosté zde mají k dispozici elektrické přípojky, společné kuchyně a sociální zařízení. Výhodou kempu jsou nižší ceny.


Co je to Kemp? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kemp. Co znamená odborný pojem Kemp z kategorie Cestování?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kemp je v sekci Cestování

Klíčová slova: lexikon, co znamená, terminus technicus, slovník, terminologie, vysvětlení, popis, wiki, slovo, definice pojmu, co je to Kemp?, význam slova, pojem, informace, Cestování, odborné názvosloví, přesný výraz, názvosloví


Pojem Kemp je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Kemp?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kemp je ubytovací zařízení pro přechodné ubytování ve vlastním zařízení hostů (stan, obytný přívěs, obytný automobil, maringotka apod.) nebo v ubytovacích objektech provozovatele (chaty, stany, obytné přívěsy, mobilní buňky, maringotky apod.) nebo jejich samostatně pronajímaných částech. V kempech bývají často společné sociální zařízení a kuchyňky pro mnoho lidí.

Více informací o slovu Kemp doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Kemp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Kemp ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Kemp ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Kemp ve Wikizdrojích

Hledat pojem Kemp ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Kemp na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kemp například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Kemp? resp. jaký je význam slova Kemp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kemp, odpověď na dotaz co je to Kemp?. Víte např. kdo to je Homosexuál? Znáte a víte kdo je Pavel Bobek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Kemp hledat i v jiných kategoriích (než Cestování) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.