Co je to?
Definice výrazu, termínu Kemp. Co znamená odborný pojem Kemp z kategorie Cestování?

Co je to Kemp? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kemp?

Kemp je pojmenování ubytovacího zařízení, které slouží přechodnému pobytu zájemců. Ti k ubytování používají vlastní zařízení jako je např. stan, maringotka, obytný přívěs a podobně. Může jít také o určitá vlastní zařízení majitele kempu, který je pronajímá.
Hosté zde mají k dispozici elektrické přípojky, společné kuchyně a sociální zařízení. Výhodou kempu jsou nižší ceny.


Co je to Kemp? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kemp. Co znamená odborný pojem Kemp z kategorie Cestování?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Kemp můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kemp je v kategorii Cestování

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, co je to Kemp?, popis, terminus technicus, význam pojmu, slovník, význam slova, informace, co znamená, přesný význam, Cestování, Kemp, Cestování, odborný výraz, definice pojmu, lexikon, wiki


Pojem Kemp je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Kemp?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Kemp je ubytovací zařízení pro přechodné ubytování ve vlastním zařízení hostů (stan, obytný přívěs, obytný automobil, maringotka apod.) nebo v ubytovacích objektech provozovatele (chaty, stany, obytné přívěsy, mobilní buňky, maringotky apod.) nebo jejich samostatně pronajímaných částech. V kempech bývají často společné sociální zařízení a kuchyňky pro mnoho lidí.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Kemp ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Kemp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Kemp na Google.cz

Zkusit najít výraz Kemp ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kemp na Youtube

Vyhledat heslo Kemp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kemp například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Kemp? resp. co to je Kemp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kemp, odpověď na dotaz co je to Kemp?. Víte např. kdo to je Šemík? Znáte a víte kdo je Pavel Bobek? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Cestování). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.