Co je to?
Definice výrazu, termínu Kemp. Co znamená odborný pojem Kemp z kategorie Cestování?

Co je to Kemp? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kemp?

Kemp je pojmenování ubytovacího zařízení, které slouží přechodnému pobytu zájemců. Ti k ubytování používají vlastní zařízení jako je např. stan, maringotka, obytný přívěs a podobně. Může jít také o určitá vlastní zařízení majitele kempu, který je pronajímá.
Hosté zde mají k dispozici elektrické přípojky, společné kuchyně a sociální zařízení. Výhodou kempu jsou nižší ceny.


Co je to Kemp? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kemp. Co znamená odborný pojem Kemp z kategorie Cestování?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kemp s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kemp se nachází v sekci Cestování

Klíčová slova: pojem, terminus technicus, definice, vysvětlení, názvosloví, co znamená, Cestování, lexikon, odborný výraz, termín, Kemp, popis, informace, formulace, synonymum, přesný význam, přesný výraz, co je to Kemp?


Pojem Kemp je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Kemp?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kemp je ubytovací zařízení pro přechodné ubytování ve vlastním zařízení hostů (stan, obytný přívěs, obytný automobil, maringotka apod.) nebo v ubytovacích objektech provozovatele (chaty, stany, obytné přívěsy, mobilní buňky, maringotky apod.) nebo jejich samostatně pronajímaných částech. V kempech bývají často společné sociální zařízení a kuchyňky pro mnoho lidí.

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Kemp ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kemp ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Kemp na Google.cz

Hledat termín Kemp ve Wikizdrojích

Hledat výraz Kemp ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kemp na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kemp například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Kemp? resp. jaká je definice termínu Kemp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kemp, odpověď na dotaz co je to Kemp?. Víte např. kdo to je Swarovski? Znáte a víte kdo je Kazišuk? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Kemp i v jiných kategoriích (než Cestování). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.