Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kemp. Co znamená odborný pojem Kemp z kategorie Cestování?

Co je to Kemp? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kemp

Kemp je pojmenování ubytovacího zařízení, které slouží přechodnému pobytu zájemců. Ti k ubytování používají vlastní zařízení jako je např. stan, maringotka, obytný přívěs a podobně. Může jít také o určitá vlastní zařízení majitele kempu, který je pronajímá.
Hosté zde mají k dispozici elektrické přípojky, společné kuchyně a sociální zařízení. Výhodou kempu jsou nižší ceny.


Co je to Kemp? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kemp. Co znamená odborný pojem Kemp z kategorie Cestování?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kemp? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Kemp je v kategorii cestování

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, informace, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, heslo, slovo, přesný význam, terminus technicus, cestování, co je to Kemp?, odborné názvosloví, formulace, pojem, co to je, přesný výraz, význam slova


Pojem Kemp je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Kemp dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Kemp je ubytovací zařízení pro přechodné ubytování ve vlastním zařízení hostů (stan, obytný přívěs, obytný automobil, maringotka apod.) nebo v ubytovacích objektech provozovatele (chaty, stany, obytné přívěsy, mobilní buňky, maringotky apod.) nebo jejich samostatně pronajímaných částech. V kempech bývají často společné sociální zařízení a kuchyňky pro mnoho lidí.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Kemp ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Kemp ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kemp ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Kemp ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Kemp ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kemp na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kemp například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste zjistili jaká je definice slova Kemp? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kemp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kemp, odpověď na dotaz co je to Kemp?. Víte např. kdo to je Tomáš Drahoňovský? Znáte a víte kdo je Ludmila Čírtková? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než cestování). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.