Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kemp. Co znamená pojem Kemp z kategorie Cestování?

Co to je Kemp? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kemp

Kemp je pojmenování ubytovacího zařízení, které slouží přechodnému pobytu zájemců. Ti k ubytování používají vlastní zařízení jako je např. stan, maringotka, obytný přívěs a podobně. Může jít také o určitá vlastní zařízení majitele kempu, který je pronajímá.
Hosté zde mají k dispozici elektrické přípojky, společné kuchyně a sociální zařízení. Výhodou kempu jsou nižší ceny.


Co je to Kemp? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kemp. Co znamená pojem Kemp z kategorie Cestování?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kemp? s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Kemp je v sekci cestování

Klíčová slova: slovo, co to je, Kemp, cestování, definice, pojem, heslo, formulace, odborný výraz, termín, terminus technicus, wiki, význam slova, cestování, co je to Kemp?, terminologie, lexikon, definice pojmu


Pojem Kemp je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Kemp?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kemp je ubytovací zařízení pro přechodné ubytování ve vlastním zařízení hostů (stan, obytný přívěs, obytný automobil, maringotka apod.) nebo v ubytovacích objektech provozovatele (chaty, stany, obytné přívěsy, mobilní buňky, maringotky apod.) nebo jejich samostatně pronajímaných částech. V kempech bývají často společné sociální zařízení a kuchyňky pro mnoho lidí.

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Kemp ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Kemp ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Kemp ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Kemp ve Wikizdrojích

Hledat pojem Kemp na Google.cz

Zkusit najít Kemp ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kemp například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Kemp? resp. co je to Kemp? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kemp, odpověď na dotaz co je to Kemp?. Víte např. kdo to je Ennio Morricone? Znáte a víte kdo je Anetta Kubalová? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než cestování). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.